Alpha Theta (Pioneer DJ) zaprezentowało głośnik bezprzewodowy WAVE-EIGHT

Alpha Theta (Pioneer DJ) zaprezentowało głośnik bezprzewodowy WAVE-EIGHT
Opublikował(a) Redakcja 19 dni temu 345 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, branża muzyczna nie pozostaje w tyle. Najnowsza innowacja od Alpha Theta, głośnik WAVE-EIGHT, przynosi rewolucję w sposobie, w jaki DJ-e mogą tworzyć i dzielić się muzyką. Dzięki zastosowaniu technologii SonicLink, WAVE-EIGHT umożliwia DJ-ing bezprzewodowy bez opóźnień dźwięku, co było dotychczasowym wyzwaniem dla wielu profesjonalistów.

SonicLink: Ultra-niskie opóźnienia dla perfekcyjnego miksu

Kluczem do osiągnięcia tego poziomu wydajności jest SonicLink, technologia umożliwiająca bezprzewodową transmisję audio z ultra-niskim opóźnieniem, znacznie szybszą niż tradycyjne połączenia Bluetooth. Dzięki temu, DJ-e mogą nacisnąć play na swoim sprzęcie i niemal natychmiast usłyszeć utwór przez głośniki, co umożliwia płynne miksowanie bez ryzyka opóźnień.

Prosta instalacja i mobilność

WAVE-EIGHT został wyposażony w nadajnik, który wystarczy podłączyć do sprzętu DJ-skiego, aby natychmiast stworzyć bezprzewodowe połączenie. Daje to możliwość organizacji imprez DJ-skich w dowolnym miejscu, bez konieczności martwienia się o kable. Połączenie WAVE-EIGHT z nowym, przenośnym systemem DJ-skim OMNIS-DUO, działającym na baterie, zapewnia całkowitą wolność działania i umożliwia grę bez użycia kabli.

Profesjonalne brzmienie bez wysiłku

WAVE-EIGHT oferuje profesjonalne brzmienie dzięki wydajnemu wzmacniaczowi klasy D, nowo opracowanemu 8-calowemu głośnikowi i akceleratorowi basów Vortex, dostarczającym czyste i mocne basy. Możliwość łatwego rozszerzenia zestawu o dodatkowe jednostki za pomocą połączenia SonicLink pozwala na dostosowanie dźwięku do większych wydarzeń i przestrzeni, w tym użycie dwóch głośników w trybie stereo lub dodanie trzeciego jako dedykowanego subwoofera.

Idealny na imprezy plenerowe

Pełne naładowanie baterii zapewnia 8 godzin muzyki, co pozwala utrzymać rytm imprezy przez cały dzień i noc. Wodoodporna konstrukcja z certyfikatem IPX4 sprawia, że WAVE-EIGHT jest idealny do użytku na zewnątrz. Dodatkowo, port USB Type-C umożliwia ładowanie telefonu lub innego urządzenia.

Łatwość transportu i wszechstronność użytkowania

Rozszerzalna rączka, kółka i dodatkowe uchwyty ułatwiają transport WAVE-EIGHT w dowolne miejsce. Wbudowane gniazdo na statyw pozwala na podniesienie głośnika, co jest idealne w różnych lokalizacjach.

Innowacja WAVE-EIGHT od Alpha Theta otwiera nowe możliwości dla DJ-ów, oferując im narzędzie, które pozwala na bezprzewodowe tworzenie i dzielenie się muzyką bez kompromisów na jakości dźwięku. To krok naprzód w technologii DJ-skiej, który z pewnością zostanie doceniony przez profesjonalistów i amatorów na całym świecie.


Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Pioneer DJ:


#pioneer dj, #alpha theta Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy