Arturia Pigments 3 – nowy wymiar cyfrowej syntezy!

Arturia Pigments 3 – nowy wymiar cyfrowej syntezy!

Arturia Pigments 3 – nowy wymiar cyfrowej syntezy!

Opublikował(a) Redakcja 20 dni temu 232 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy

Arturia Pigments 3 to najnowocześniejszy wirtualny instrument, który zapewnia moc syntezy w każdym odcieniu. Dzięki wielu silnikom dźwiękowym, łatwej modulacji, profesjonalnym narzędziom i studyjnej jakości FX, możesz eksplorować nieskończone spektrum dźwięku.

Co nowego w Arturia Pigments 3?

Pigments ewoluował, zacierając granice między barwami i przenosząc projektowanie dźwięku na nowe, żywe terytorium – i jest łatwiejszy w użyciu niż kiedykolwiek!

• Oscylator harmoniczny do ekspresyjnej syntezy addytywnej
• Trzeci silnik Utility dodający głębi i koloru do dowolnego dźwięku
• 64 nowe wavetables dla metalicznych, agresywnych barw
• 4 x nowe efekty, w tym Pitch Shift Delay i Chorus JUN-6
• Kultowy rezonansowy filtr dolnoprzepustowy Jup-8 V
• Ulepszony filtr i routing efektów
• Nowe samouczki w aplikacji
• 200 nowych presetów

Stwórz dowolny dźwięk

Niezależnie od tego, jakiego dźwięku potrzebujesz, Pigments może ci go dać. Od jasnych delikatnych plucków przez grube dźwięki, mroczny hip-hop i trap po pełzające ścieżki dźwiękowe do filmu. Pigments to twoje puste płótno dźwiękowe. Połącz dowolną parę z 4 najnowocześniejszych silników dźwiękowych, dodaj głęboki sub-bas i opraw posypką próbkowanego szumu. W ten sposób uzyskujesz dostęp do każdej tekstury, barwy i koloru.

Silnik harmoniczny

Najnowocześniejsza synteza addytywna z maksymalnie 512 składowymi harmonicznymi. Twórz ciekawe i namacalne barwy od podstaw, od rezonansu rurowego z tworzywa sztucznego po ewoluujące fale przypominające samogłoski – w żywych, harmonijnych szczegółach.

Silnik wavetable

Animuj, zniekształcaj lub przekształcaj ponad 160 fal, przynosząc szerokie spektrum oddychających, szklistych i szorstkich dźwięków cyfrowych. Idealny do wszystkiego, od muzyki basowej po topowe linie pop.

Wirtualny silnik analogowy

Dodaj energii do swojego miksu upragnionym analogowym ciepłem i nieodpartym urokiem vintage, inspirowanym najlepszymi syntezatorami, jakie kiedykolwiek stworzono, dzięki wielokrotnie nagradzanej technologii emulacji analogowej.

Silnik samplowy i granularny

Przeglądaj setki sampli i pętli instrumentów, importuj własne i przekształcaj je w granularne patche, które przeczą gatunkom. Wypaczaj, wyginaj, rozciągaj i moduluj próbki w najdrobniejszych szczegółach.

Silnik Utility

Używany w połączeniu z podwójnymi silnikami brzmieniowymi Pigments, silnik Utility umożliwia dodanie dodatkowego oscylatora do miksu, uzupełnionego o 2 odtwarzacze próbek szumu, zapewniając, że dźwięk zawsze ma głębię i szczegółowość, na jaką zasługuje.

Intuicyjny, potężny

Pigments 3 jest łatwy do zrozumienia dzięki płynnemu interfejsowi oznaczonemu kolorami – każde źródło lub miejsce docelowe modulacji znajduje się w odległości jednego kolorowego kliknięcia, co pozwala wplatać skomplikowaną modulację i animowane patche za pomocą prostego kliknięcia i przeciągnięcia.

FX klasy studyjnej

Czas na ostateczny szlif. Stwórz swój własny, unikalny łańcuch efektów z podwójnymi szynami insertowymi i szyną wysyłkową oraz wyselekcjonowanym wyborem 18 klasycznych, kreatywnych lub nowoczesnych algorytmów – od delaya po kompresor wielopasmowy.


#arturia, #pigments Opublikowano w kategorii: AktualnościPremiery

Komentarze

Piter 19 dni temu
Kiedy będę u Was dostępne licencje?
SUPERSOUND 18 dni temu
Niebawem. Niestety nie znamy dokładnej daty. Zachęcamy do zapisania się do powiadomienia na stronie produktu a informacja przyjdzie jak tylko produkt będzie na stanie.