Nowe interfejsy od Universal Audio już w sprzedaży!

Nowe interfejsy od Universal Audio już w sprzedaży!
Opublikował(a) Redakcja 13 dni temu 159 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Universal Audio, światowy lider w dziedzinie narzędzi do produkcji dźwięku, w tym interfejsów audio Apollo i Volt, wtyczek UAD, mikrofonów UA i kostek gitarowych UAFX, przedstawia nowe interfejsy audio USB Volt 476P i Volt 4.

Każdy model wyposażony jest w złącza audio z 4 wejściami z wbudowanym kształtowaniem brzmienia i 4 wyjściami, zapewnia zasilanie fantomowe 48 V, bezpośrednie monitorowanie do nagrywania bez latencji, ma dołączony pakiet oprogramowania audio oraz łączność z iPadem/iPhonem.

Volt 476P

Volt 476P zbudowany jest z myślą o kreatywnych współtwórcach i zespołach, którzy chcą łatwo nagrywać większe projekty audio z wysokiej jakości dźwiękiem studyjnym.
To pierwszy model interfejsów Volt wyposażony w cztery przedwzmacniacze analogowe, tryb kompresora 76 i tryb Vintage przedwzmacniacza mikrofonowego na każdym kanale wejściowym. Dzięki dwóm wyjściom słuchawkowym, rozszerzonej liczbie wyjść dla głośników i sprzętu zewnętrznego w połączaniu z solidną, metalową konstrukcją i wzornictwem w stylu retro, Volt 476P będzie wzbogacać Twoją przestrzeń produkcyjną swym nienagannym stylem przez wiele lat.

Główne cechy:

  • Interfejs audio USB z 4 wejściami/4 wyjściami dla współtwórców, zespołów i do większych projektów
  • 4 analogowe preampy, wiodąca w swojej klasie konwersja audio w rozdzielczości 24 bity/192 kHz
  • Dodaj klarowności wokalom i instrumentom dzięki analogowemu kompresorowi zbudowanemu na bazie kultowego modelu 1176 firmy UA
  • Nagrywaj wokale lub gitary używając trybu Vintage preampu mikrofonowego, na bazie legendarnego preampu lampowego 610
  • Wytrzymała metalowa konstrukcja z boczkami z drewna, utrzymana w stylu retro

Volt 4

Dzięki złączom audio z 4 wejściami/4 wyjściami, w tym dwóm analogowym przedwzmacniaczom mikrofonowym z trybem Vintage, Volt 4 jest idealnym przenośnym, zasilanym z USB interfejsem audio, przeznaczonym dla kreatywnych współtwórców, którzy chcą łatwo nagrywać projekty audio z profesjonalnym dźwiękiem UA.

Główne cechy:

  • Interfejs audio USB z 4 wejściami/4 wyjściami dla współtwórców, zespołów i do większych projektów.
  • 2 analogowe preampy, wiodąca w swojej klasie konwersja audio w rozdzielczości 24 bity/192 kHz.
  • Nagrywaj wokale lub gitary używając trybu Vintage preampu mikrofonowego, na bazie legendarnego preampu lampowego 610
  • Zasilanie z magistrali USB do nagrywania w podróży.

Volt 476P i Volt 4 powiększają linię interfejsów USB Volt do nagrywania, w której znajdują się również inne modele z jednym i dwoma wejściami i łącznością z iOS – dla muzyków, autorów piosenek, streamerów na żywo i podcastów. Wszystkie interfejsy Volt są wyposażone w tryb Vintage preampu mikrofonowego z przedwzmacniaczem mikrofonowym/liniowym z konsoli lampowej UA 610. Specjalny układ emulacji lamp w interfejsach Volt pozwala użytkownikom uzyskać bogaty, pełny dźwięk wokali i instrumentów.

Modele Volt 76 mają również wbudowany kompresor 76. Ten innowacyjny obwód analogowy jest oparty na kultowym 1176 z Universal Audio i oferuje łatwe w użyciu ustawienia, by móc dodać więcej klarowności i uderzenia do głosu, gitary czy innych źródeł dźwięku.

Wraz z pakietem oprogramowania, w tym Ableton, Melodyne, UJAM’s Virtual Drummer, Marshall, Ampeg i innymi, wszystkie interfejsy Volt zawierają specjalną 30-dniową bezpłatną wersję próbną UAD Spark – usługi subskrypcji wtyczek UA.


Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Universal Audio:


#universal audio Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy