Nowość od Focusrite - Clarett+ OctoPre

Nowość od Focusrite - Clarett+ OctoPre
Opublikował(a) Redakcja 14 dni temu 234 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Mamy przyjemność zaprezentować nowy Clarett+ OctoPre, ośmiokanałowy przedwzmacniacz mikrofonowy ADAT.

Clarett+ OctoPre jest idealny zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych inżynierów. Osiem przedwzmacniaczy Clarett+ o wysokim headroomie, niskim poziomie szumów i niskich zniekształceniach - wyposażonych w pełni analogowy układ Air ze sterowanymi przekaźnikami - pozwala zarejestrować perkusję, wokal i instrumenty akustyczne z doskonałą czystością.

Wysokiej jakości przetworniki A-C/C-A zapewniają czystość dźwięku we wszystkich zastosowaniach, od domowych nagrań po studyjne sesje nagraniowe, dzięki wysokiemu zakresowi dynamiki, bardzo niskiemu poziomowi szumów i zniekształceń. Wyjątkowa konwersja cyfrowo-analogowa powoduje, że jakość dźwięku jest zachowana podczas przesyłania go do analogowych kompresorów, korektorów i efektów. Osiem dedykowanych wejść insertowych w Clarett+ OctoPre pozwala na tracking z ulubionym outboardem i uchwycenie jego prawdziwego charakteru. Z łatwością dodawaj swój sprzęt analogowy do toru sygnałowego dzięki elastycznej konstrukcji insertów.

Dodając Clarett+ OctoPre do 2Pre, 4Pre lub 8Pre, możesz prosty sposób rozszerzyć zakres wejść i wyjść poprzez ADAT, a to pozwoli nagrywać razem cały zespół, zachowując analogową czystość i klarowność, a także wnosząc do swoich nagrań klasyczne brzmienie miksera studyjnego Focusrite.

Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Focusrite:


#focusrite Opublikowano w kategorii: Premiery

Komentarze

Brak komentarzy