Pioneer DJ z nowym kontrolerem - DDJ-REV5

Pioneer DJ z nowym kontrolerem - DDJ-REV5
Opublikował(a) Redakcja 2 miesiące temu 521 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

DDJ-REV5 to kontroler nowej generacji, kompatybilny z oprogramowaniem Serato DJ Pro i rekordbox. To 2-kanałowe urządzenie oferuje autentyczne doświadczenie skreczowania i nowatorskie funkcje, w tym duże koła jog, suwak MAGVEL FADER, dedykowane przyciski do sterowania trybem Stems, tryb Piano Play oraz – po raz pierwszy – funkcję Auto BPM Transition.

Duże koła jog mają krótki czas reakcji, są niezawodne i łatwe w obsłudze, a do tego przypominają te w klasycznych kontrolerach CDJ. Do tego są one wyposażone w wyświetlacz z pozycją wskaźnika odtwarzania, co pozwala zawsze orientować się, w którym miejscu ścieżki jesteś. Możesz również użyć funkcji Jog Feel, aby dostosować zachowanie kół do swoich potrzeb i znaleźć ich idealne „wyważenie”. Suwak MAGVEL FADER jest elegancki, solidny i reaguje na najdrobniejszy ruch, aby umożliwić ci precyzyjne skreczowanie.

Długie suwaki tempa na DDJ-REV5 biegną poziomo nad sekcjami decków, a pady Performance Pad i dźwignię efektów Lever FX umieszczono na sekcji miksera, aby umożliwić dynamiczne działanie, emulując układy złożone z decka PLX Series i miksera DJM-S Series, które cenią sobie pracujący z otwartymi formatami DJ-e z całego świata. Dzięki bliskości padów, dźwigni i faderów możesz łączyć skreczowanie z odtwarzaniem przy pomocy padów i efektami.

W prosty sposób wykonuj na żywo mashupy i remiksy, używając przycisków Stems na DDJ-REV5. Twoje ścieżki zostaną podzielone na stemy w oprogramowaniu – wokale, melodia, bas i perkusja w Serato DJ Pro lub wokal, perkusja i instrumenty (czyli pozostałe instrumenty, w tym bas i syntezatory) w rekordbox – pozwalając ci je odtwarzać oddzielnie.

  • Stems Mute/Solo
    Odtwarzaj stemy pojedynczo lub wyciszaj je, aby w locie tworzyć własne mashupy.
  • Stems Separate
    Wyizoluj różne stemy ze ścieżki na oddzielnych deckach, by wykonywać remiksy na żywo.
  • Stems Level
    Wykorzystuj gałki EQ, by dopasować głośność każdego stema.

Możesz używać różnych stemów w kombinacji z trybem Deck Move, aby łatwo tworzyć na żywo wiele mashupów i remiksów, a jednocześnie nimi sterować.

Miksowanie utworów różnych gatunków muzycznych o dużej różnicy w tempie jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki nowej funkcji Auto BPM Transition. Wybierz liczbę taktów przejścia, a po naciśnięciu przycisku odtwarzana ścieżka stopniowo zmieni tempo, aby dopasować się do ścieżki załadowanej na drugim decku, co pozwoli płynnie wmiksować lub zmienić ścieżkę. Możesz również korzystać z funkcji Stems, Auto Loop i Key Lock, które zostaną zastosowane podczas przejścia.

Podobnie jak w przypadku funkcji Pitch Play, możesz użyć 16 padów, aby odtwarzać punkty kontrolne w różnych półtonach. Jednak w nowym trybie Piano Play zmieniasz wysokość dźwięku dzięki padom, które tworzą klawiaturę fortepianu (dolny rząd padów to „białe” klawisze, a górny to „czarne”). Wybierz jedną z 3 skali, a zagrasz melodię, nawet jeśli nie masz żadnej wiedzy na temat teorii muzyki.

Możesz używać DDJ-REV5 jako centrum większego układu, dzięki wielu wejściom i wyjściom, wliczając wyjście XLR master, idealne dla profesjonalnego środowiska. Są również dostępne dwa gniazda USB Type-C dla komputerów PC/Mac, co ułatwia przełączanie się między DJ-ami jednym pstryknięciem przełącznika na kontrolerze.


Kompatybilność typu plug-and-play z oprogramowaniem Serato DJ Pro i rekordbox

Wybierz ulubione oprogramowanie i zacznij DJ-ować. Wystarczy podłączyć DDJ-REV5 do PC/Mac z uruchomioną najnowszą wersją Serato DJ Pro lub rekordbox, aby używać jednej z tych aplikacji za darmo – nie potrzebujesz klucza licencyjnego ani subskrypcji. W zestawie znajduje się także kupon na rozszerzenie Serato Pitch ‘n Time DJ.


Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Pioneer DJ:


#pioneer dj Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy