Polyend Tracker Mini - studio kieszonkowej wielkości

Polyend Tracker Mini - studio kieszonkowej wielkości
Opublikował(a) Redakcja 25 dni temu 591 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Przewidywana dostępność: wrzesień 2023

Polyend, firma z Olsztyna, która w 2020 roku wprowadziła na rynek swój flagowy produkt - Tracker, jako samodzielną stację roboczą do tworzenia muzyki typu tracker, z dumą zaprezentowała swój najnowszy projekt w linii urządzeń muzycznych - Polyend Tracker Mini.

Premiera urządzenia odbyła się 12 kwietnia na targach muzycznych NAMM Show 2023 w Stanach Zjednoczonych. Firma zakończyła udział w targach z hukiem, ponieważ niewielkie, ale niezwykle wszechstronne urządzenie otrzymało nagrodę "Best in show".

Zobacz co potrafi ten mały kombajn!

Nagraj album w podróży

Bardzo ceniony Tracker ewoluował. Tracker Mini to przenośna, samodzielna stacja robocza do dźwięku, z ośmioma ścieżkami do sekwencjonowania audio stereo i MIDI, funkcją audio-over-USB, wbudowaną baterią i mikrofonem, przyciskami o jakości gamepada oraz szeregiem narzędzi do samplowania i projektowania dźwięku. Dzięki ulepszonemu interfejsowi użytkownika, większej pamięci, próbkowaniu stereo i usprawnieniom wydajności, uczyniliśmy go jeszcze potężniejszym. Mini jest tylko małe pod względem rozmiaru.

Jak Tracker, tylko lepszy

Usprawniliśmy ścieżkę sygnałową, aby zapewnić większy headroom i krystalicznie czyste odtwarzanie dźwięku stereo. Dodatkowo, dodaliśmy predefiniowane paczki sampli dla konkretnych gatunków muzycznych, zaprojektowane przez profesjonalnych artystów, aby pomóc Ci szybciej zacząć tworzyć muzykę. Czas próbkowania zwiększyliśmy do czterokrotności pojemności oryginalnego Trackera, a połączenie przez USB i USB MIDI czynią go idealnym do hybrydowych konfiguracji. Możesz dodawać efekty do poszczególnych ścieżek, nagrywać bezpośrednio na laptop, lub miksować i masterować w swoim DAW. Dołączane etui do podróży ochroni Twój Tracker, podczas gdy Ty będziesz robić to, co kochasz, w nowych miejscach.

Studio w Twoich rękach

Tracker Mini dysponuje wszelkimi narzędziami niezbędnymi do stworzenia albumu, bez względu na to, czy preferujesz rozpoczęcie od załączonego pakietu sampli, czy własne nagrania. Umożliwia konwersję sampli na instrumenty, sterowanie zewnętrznymi urządzeniami, tworzenie kompozycji od prostych po skomplikowane, miksowanie ścieżek, mastering i eksport utworów.

Nadaj życie swoim ścieżkom

Wyposażony w wysokiej jakości mikrofon i wbudowaną baterię, która zapewnia do 8 godzin odtwarzania, Tracker Mini pozwala Ci natychmiast przekształcić otoczenie w muzyczne płótno. Możesz stworzyć pakiet sampli z wyprawy kempingowej lub zbudować zestaw perkusyjny z dźwięków towarzyszących Twojej porannej drodze do pracy. Zachowaj swoje dźwiękowe wspomnienia, zainspiruj się i zostaw studio za sobą.

Sprawny i kompatybilny

Projekty stworzone na oryginalnym Trackerze są w pełni kompatybilne z Mini, co pozwala Ci zacząć utwór w studio i dokończyć go w drodze. Tracker Mini ma pełną implementację MIDI, co pozwala sterować dowolnym sprzętem zewnętrznym lub używać go jako części większej konfiguracji. Dla większej wygody, można go również podłączyć do klawiatury MIDI, aby wprowadzać akordy.
Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Polyend:

#polyend Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy