PREMIERA: Arturia V Collection 9

PREMIERA: Arturia V Collection 9
Opublikował(a) Redakcja 13 dni temu 175 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

V Collection 9 to pakiet instrumentów programowych klasy referencyjnej dla producentów muzycznych, twórców i projektantów dźwięku. Od klasycznych emulacji przez najnowocześniejsze silniki syntezy, fizycznie modelowane pianina po sugestywne hybrydowe rozwiązania. Ten wyselekcjonowany 32-instrumentalny wybór, zapewnia natychmiastowy dostęp do profesjonalnych dźwięków i głęboką, twórczą funkcjonalność.

Nowy standard

Tylko najlepsze instrumenty programowe z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, oparte na ekskluzywnej technologii modelowania i dziesięcioleciach doświadczenia inżynieryjnego, zapewniające niezrównaną jakość dźwięku i funkcjonalność, które są po prostu niezbędne dla dzisiejszych twórców.

Wyselekcjonowany wybór

32 profesjonalne instrumenty, każdy o wyraźnie inspirującym i niepowtarzalnym charakterze, nastawione na czyste, nieskrępowane odkrywanie brzmienia. Od nieskazitelnych emulacji po nową serię hybrydowych instrumentów do samplowania i syntezy o nazwie “Augmented”. Jest to idealna kolekcja dla nowoczesnego twórcy.

Presety i łatwość użytkowania

Dzięki 14.000 presetów, 14 ekskluzywnym nowym bankom dźwięków, kompatybilności z NKS, inteligentnym kontrolkom makro i samouczkom w aplikacji, V Collection 9 reprezentuje najszybszą drogę do dźwięków, których potrzebujesz. Błyskawicznie przywołaj idealne ustawienie lub odkryj coś zupełnie nowego za pomocą kilku kliknięć — kolekcja, która umożliwia jedno i drugie.

Co nowego w V Collection 9?

Zupełnie nowe instrumenty, wprowadzenie hybrydowej serii Augmented i całkowici przebudowane tytuły. Wszystko to wznosi twórczą moc V Collection na kolejny poziom.

Główne cechy

 • V Collection 9 zawiera teraz 32 instrumenty: więcej niż tylko syntezatory i klawisze, pakiet zawiera teraz 2 tytuły z serii Augmented;
 • 4 nowe instrumenty: Korg MS-20 V, SQ80 V, Augmented STRINGS i Augmented VOICES;
 • Prophet-5 V i Prophet-VS V: teraz 2 indywidualne instrumenty, które wcześniej były połączonym instrumentem hybrydowym, całkowicie przebudowanym od podstaw z modelowaniem nowej generacji;
 • Przebudowany CS-80 V: zupełnie nowy silnik dźwiękowy z całkowicie przebudowanym modelowaniem DSP, zaawansowaną modulacją, dyspersją głosu i zmodernizowanym zaawansowanym panelem;
 • Przebudowany Piano V: zupełnie nowy instrument pod kątem modelowania fizycznego, zawierający teraz 12 modeli fortepianów, od japońskiego Granda po Piano Bar Upright, oraz zaawansowane sterowanie projektowaniem dźwięku.
 • Tysiące nowych, fachowo przygotowanych presetów: presety dla każdego instrumentu, 14 nowych banków brzmień i ogromna gama stylów - dostępne wyłącznie dla posiadaczy V Collection 9;
 • Aktualizacje poprawiające wydajność i sposób pracy: skrócone czasy ładowania, odświeżone GUI, rozszerzona funkcjonalność listy odtwarzania użytkownika i nie tylko.

Nowe instrumenty

Korg MS-20 V
Pierwotny czarny monolit o podstawowym analogowym brzmieniu i półmodularnej architekturze ponownie przebudzony.

SQ80 V
Hybrydowy syntezator lo-fi łączący tysiące kombinacji cyfrowych przebiegów falowych z chrupiącymi filtrami analogowymi.

Augmented STRINGS
Innowacyjny instrument łączący samplowane smyczki z najnowocześniejszą syntezą i głębokim morphingiem.

Augmented VOICES
Mieszanie ludzkiego głosu z wieloma silnikami syntezy i ekspresyjnymi elementami sterującymi dla sugestywnego, hybrydowego brzmienia.

Przebudowane instrumenty

CS-80 V
Ogromna ekspresja, poruszający kinowy dźwięk i najnowocześniejsze funkcje. To instrument, który oddycha charakterem, odbudowanym od podstaw.

Prophet-5 V
Pożądany król analogowego projektowania dźwięku, gustownie ulepszony i wiernie przebudowany jako samodzielna wtyczka dla producentów.

Prophet-VS V
Unikalny syntezator oparty na wavetable, znany z ostrej jak brzytwa cyfrowej precyzji i mnóstwa dźwięków sci-fi, odrodzony jako samodzielny instrument.

Piano V
Pianino nowej generacji, z 12 pięknymi modelami, od klasycznych fortepianów po nowoczesne, kinowe, przeprojektowane w absolutnych szczegółach.

14 ekskluzywnych banków dźwięków
Specjalnie przygotowany wybór presetów demonstrujących dźwiękową sprawność każdego z nowych tytułów V Collection 9.

Trochę danych:

 • 14 ekskluzywnych banków brzmień dla nowych instrumentów V Collection 9;
 • 14.000 wysokiej jakości innowacyjnych presetów;
 • Każdy preset z instrumentów z V Collection 9 może być przeglądany i edytowany z pozycji jednego interfejsu - Analog Lab V;
 • Wszystkie instrumenty mają wspólny interfejs do przeglądania brzmień, edycji, zapisywania, importowania, eksportowania i innych;
 • Nowe samouczki ułatwiające zrozumienie każdego instrumentu;
 • Interfejsy graficzne o wysokiej rozdzielczości, kompatybilne z dużymi wyświetlaczami;
 • Łatwe mapowanie MIDI do dowolnego kontrolera;
 • Opatentowane technologie firmy Arturia, TAE® i Phi®, zapewniają, że każdy instrument brzmi i zachowuje się dokładnie tak, jak tego oczekujesz;
 • Łatwa instalacja i aktualizacje dzięki Arturia Software Center;
 • 32 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
 • GPU zgodny z OpenGL 2.0.Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Arturia:

#arturia, #v collection Opublikowano w kategorii: Premiery

Komentarze

Brak komentarzy