Dział instalacji audio SUPERSOUND

 

ZAPROJEKTUJEMY I WYKONAMY INSTALACJE AUDIO DLA OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH, SAKRALNYCH, DOMÓW I INNYCH.
 
INSTALACJE AUDIO

KONTAKT

Godziny Pracy: pn-pt 11:00 - 18:00

Telefon: +48 22 123 01 88

Email: info@audio-instalacje.pl


Dowiedz się więcej o naszych usługach: https://audio-instalacje.pl

 

 

 

PRZYKŁADOWE ZREALIZOWANE PROJEKTY

 

System Linowy- Prom kultury Saska Kępa

System nagłośnienia liniowego oraz oświetlenie sceniczne

Klient: Prom Kultury Saska Kępa

 

Użyty sprzęt: System liniowy RCF, Mikrofony Sennheiser, Oświetlenie Light GO

W zakresie prac było opracowanie systemu, instalacja, strojenie systemu oraz szkolenie miejscowego personelu w zakresie jego obsługi.

 

 

Nagłośnienie Łazienki Królewskie

System niewidocznego nagłośnienia 

Klient: Łazienki Królewskie w Warszawie

 

Użyty sprzęt: Aktywne kolumny firmy QSC, Mikrofony Sennheiser, statywy wykonane na zamówienie

W zakresie prac było opracowanie systemu oraz malowanie nagłośnienia i statywów na kolor marmuru, którym wyłożone były ściany obniektów, tak aby magłośnienie było możliwie mało widoczne i nie otwracało uwagi od pięknych detali wykończenia wnętrz. Dodatkowo do naszych obowiązków należało uruchomienie nagłośnienia oraz przeszkolenie obsługi.

Prasa o naszej instalcji: https://www.infomusic.pl/artykul/50505,stanislaw-august-poniatowski-zapomnial-o-naglosnieniu-jak-to-naprawiono

 

 

Muzyka bez zaiks- Sieć Top Market

Nagłośnienie sufitowe sklepu

Klient: Sieć sklepów TOP MARKET

 

Użyty sprzęt: Wzmacniacze 100v, głośniki szerokopasmowe sufitowe

Odpowiednia muzyka odtwarzana w punkcie sprzedaży twrzorzy miłą i przyjazną atmosferę co znacząco poprawia komfort zakupów.  Wpływa pozytywnie na aktywność zakupową, sprzedaż oraz wydłuża czas pobytu klienta w sklepie.

Pełny system audio wraz z nagłośnieniem montowaliśmy w punktach handlowych znakomitej sieci z branży spożywczej "TOP MARKET"

  

NASZE USŁUGI

SUPERSOUND sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych rozwiązań audio, obejmujących projekt, instalację, konfigurację, szkolenie i serwis w zakresie systemów nagłośnieniowych, prezentacyjnych, konferencyjnych, systemów do tłumaczeń itp. 

Wszystkie zlecenia realizujemy przez własny zespół oraz przy bliskiej współpracy z partnerami handlowymi- dystrybutorami i lokalnymi instalatorami.  Dzięki temu nasi klienci mogą zawsze liczyć na szybkie wsparcie przedstawicieli oficjalnych Polskich dystrybutorów.

INSTALATORZY

Nasi instalatorzy to wykwalifikowani fachowcy. Mamy doświadczenie w realizacji projektów w obiektach każdego rodzaju. Od małych instalcji domowych po duże instalacje w obiektach komercyjnych i wszelkiego rodzaju salach widowiskowych

Instalatorzy