Pioneer DJ

Kilka słów o producencie

Japońska marka Pioneer DJ została założona w 1994 roku i należy ona do firmy Pioneer Corporation, która powstała w 1938 roku przez Nozomu Matsumoto. Pioneer DJ od początku stara się projektować najwyższej jakości technologie DJ. Jego sprzęty stworzone są tak, aby wytrzymały intensywne użytkowanie w trudnych warunkach (na festiwalach, stadionach, w klubach na całym świecie). Angażuje się w tworzenie innowacyjnych i różnorodnych produktów, aby każdy mogł znaleźć coś dla siebie. Tworzy sprzęt, który spełni oczekiwania niezależnie od tego czy będzie korzystał z nich profesjonalny DJ czy osoba zajmująca się dźwiękiem amatorsko. Firma chce rozwinąć się jak najbardziej, by stworzyć produkty, które będą numerem 1 na całym świecie. Aktualnie w swojej ofercie marka ma m.in. miksery, odtwarzacze, kontrolery, gramofony, słuchawki, monitory, interfejsy. 

 

 

 

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 212 produkty firmy Pioneer DJ.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard, Kurier - wieczór (DHL) oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy Pioneer DJ sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty Pioneer DJ w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki Pioneer DJ.

Najnowsze produkty Pioneer DJ

Najczęściej oglądane produkty Pioneer DJ