getamodlsynth

 

Odwiedź nasz sklep na ulicy Połczyńskiej 51 w Warszawie, wybierz jeden z przełomowych syntezatorów Modala na wystawie, opublikuj swoje wrażenia i zyskaj szansę na wygranie Twojego wymarzonego syntezatora!

Modal powrócił z kolejna akcją! “Get a Modal Synth Challenge”. Na czym ona polega? To proste: wyrusz w głąb modularności, całkowicie pomijając studyjną rutynę.

Wstąp do naszego sklepu, w którym znajdziesz najlepsze syntezatory Modala w pełnej gotowości. Wypróbuj jednego Modala i nagraj swoje wrażenia. Potem, gdy wybierzesz najlepsze ujęcie, wrzuć wideo na swój profil na Instagramie lub TikToku z hasztagiem #GetAModalSynth, otaguj Modala tagiem @modalelectronics i nasz sklep (@supersound_pl), w którym nagrałeś wideo, no i zachęć znajomych oraz obserwujących do udostępniania, by uzyskać maksymalny efekt. Autor najlepszego wideo z największą liczbą udostępnień wygra do wyboru syntezator ARGON lub COBALT.

Działaj szybko, ponieważ konkurs trwa tylko do 31.05.2022. Jesteśmy ze sprzętem w pełni gotowi, więc wszystko, czego tylko nam potrzeba, to maszerujący do sklepu legion entuzjastów syntezatorów, gotowych powalczyć o główną nagrodę. Oto wyzwanie - Spraw, abyśmy byli dumni!

 

BIORĄC UDZIAŁ W ZABAWIE OŚWIADCZASZ, ŻE ZAPOZNAŁEŚ SIĘ Z REGULAMINEM - PRZECZYTAJ

ORGANIZATOREM ZABAWY JEST MODAL ELECTRONICS LIMITED Z SIEDZIBĄ W WIELKIEJ BRYTANII.