30 DNI NA ZWROT W SUPERSOUND

Kupujesz produkt, na który jesteś zdecydowany, jednak po rozpakowaniu i przetesowaniu okazuje się, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Żaden problem! Możesz skorzystać z 30 dniowej gwarancji zwrotu bez podania przyczyny niezależnie od tego czy kupujesz jako osoba prywatna czy też firma. 

 
Zwrot produktu SUPERSOUND

POLITYKA ZWROTÓW

Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie przysługuje ustawowe prawo zwrotu towaru w przeciągu 14-dni. Jednak zgodnie z naszą wizją prowadzenia biznesu przedłużamy czas na zwrot do 30 dni i dajemy takie prawo również klientom biznesowym- firmom i instytucjom (gdzie ustawowowe prawo zwrotu nie obowiązuje).

Zwrot towaru nie jest możliwy produktów wykonywanych specjalnie na zamówienie klienta, produktów eksploatacyjnych i higienicznych, produktów elektronicznych- licencji (np. oprogramowania gdy licencja zostanie dostarczona) oraz oprogramowania lub innych tworów cyfrowych w opakwoaniach fizycznych, jeśli fabryczne opakowanie zostało naruszone.

Ze szczegółami możesz zapoznać się tutaj: https://supersound.pl/regulamin

 

 

Wymogi dot. zwrotów

WYMOGI DOTYCZĄCE ZWROTU W TERMINIE 30 DNI

W ramach umownego prawa odstąpienia od umowy Klient może odstąpić od Umowy Sprzedaży Produktu bez podania przyczyny po upływie 14 dniowego terminu na odstąpienie od umowy wskazanego w pkt. 8. Regulaminu, ale nie później niż po upływie 30 dni od dnia od objęcia Produktu w posiadanie przez kupującego lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, pod warunkiem łącznego spełnienia następujących wymogów: 

  • Dostarczenie do nas zwracanego Produktu w terminie do 30 dni od jego odebrania wraz z wypełnionym formularzem zwrotu (formularz możesz też przesłać mailem).
  • Będziemy wdzięczni jeśli odpowiednio zabezpieczysz produkt do transportu.
  • Będziemy wdzięczni jeśli sprawdzisz czy w opakowaniu są wszytskie akcesoria.

 

Formularz zwrotu

FORMULARZ ZWROTU

Jeśli to możliwe to prosimy o korzystanie z formularza zwrotu, który znaleźć można w mailu z innymi dokumentami. Jest częściowo wypełniony a zawarte w nim dane przyśpieszają dalsze działania w dziale zwrotów. Będziemy wdzięczni również o dołączenie dowodu zakupu (paragonu/faktury)

Wzór formularza możesz pobrać także z: FORMULARZ ZWROTU

 

Zwroty sklep muzyczny

ZWROT KROK PO KROKU

1. Wypełnij formularz zwrotu (znajdziesz go np. w mailu z pozostałymi dokumentami)

2. Porządnie zapakuj produkt wraz z wszytskimi akcesoriami do transportu tak aby bezpiecznie do nas dotarł.

3. Odeślij produkt wraz z formularzem zwrotu do naszego magazynu lub dostarcz osobiście do sklepu naszego stacjonarnego (dane adresowe poniżej).

4. Zwrot środków otrzymasz przelewem na wskazane w formularzu zwrotu konto tak szybko jak to będzie możliwe. O każdym etapie przetwarzania Twojego zwrotu będziemy na bieżąco informować drogą mailową.

 

Szczegóły w regulaminie sklepu. 

 

Zwroty sklep muzyczny

CO JEŚLI OTRZYMASZ NIEWŁAŚCIWY LUB USZKODZONY PRODUKT

Robimy co w naszej mocy, aby produkty, które otrzymują nasi klienci były właściwe, zgodne z opisem i starannie zapakowane. Niestety pomimo to, może wystąpić taka sytuacja, gdy kurier uszkodzi paczkę lub w pudełku znajdzie się inny niż zamawiany produkt. W taki przypadku nie poniesiesz, żadnych dodatkowych kosztów. Aby, uzyskać pomoc wystarczy:

1. Wypełnić formularz na naszej stronie: https://supersound.pl/serwis (zgłoszenie gwarancyjne).

2. Wybierz dzień, w którym kurier będzie mógł odebrać paczkę (może też dostarczyć ją osobiście).

3. Otrzymasz list przewozowy do naklejenia na paczkę. Jeśli nie masz drukarki nie przejmuj się- kurier wypełni list przewozowy ręcznie.

4. Odbierzemy z zgodnie z Twoją dyspozycją i wyślemy nowy produkt lub zwrócimy środki.

 

 

DANE ADRESOWE

SUPERSOUND SP. Z O.O.

02-255 Warszawa

ul. Krakowiaków 64A

(W przypadku zwrotu dostarczonego osobiście prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza zwrotu. Zwracany produkt zostanie przyjęty w sklepie i przekazany do magazynu głównego gdzie zostanie przeprocesowany przez dział zwrotów. Ze wzgędów technicznych obsługa sklepu stacjonarnego nie zwraca środków za zwracany produkt "od ręki")

Kontakt w sprawie zwrotów:

zwroty@supersound.pl

 

Cały regulamin znajdziesz tutaj:

https://supersound.pl/regulamin 

Magazyn SUPERSOUND