Akcesoria

Akcesoria

Każdy DJ wie jak istotną rolę potrafią odgrywać akcesoria i jak wiele z nich jest potrzebne. Niektóre z nich pozwalają zadbać o sprzęt i chronić go np. przed uszkodzeniami lub zarysowaniami.


AKCESORIA

Każdy DJ wie jak istotną rolę potrafią odgrywać akcesoria i jak wiele z nich jest potrzebne. Niektóre z nich pozwalają zadbać o sprzęt i chronić go np. przed uszkodzeniami lub zarysowanimi. 

KATEGORIE - AKCESORIA

Sklep Supersound w swojej ofercie posiada wiele akcesoriów. W związku z tym dzieli je na 3 kategorie tak, aby ułatwić poszukiwanie pożądanego produktu. 3 kategorie, które wyróżnia Supersound w dziale akcesoriów przeznaczonych dla DJ-ów to:

  • akcesoria DJ
  • akcesoria gramofonowe
  • płyty z kodem czasowym

AKCESORIA DJ

Akcesoria DJ to bardzo szeroki temat, a tym samym jest to gama różnych produktów. Bardzo istotnym w wyposażeniu każdego DJ są kable do słuchawek. Warto zainwestować w takie, które sprawdzą się przez długi czas, może być to np. kabel skręcany do słuchawek. Dodatkowo Supersound w swojej ofercie posiada wiele rodzajów kabli czy to prostych czy skręcanych czy przewodów spiralnych. Ponadto, warto zainwestować w rozwiązania, które zadbają o nasz sprzęt DJ i ochronią go np. przed uszkodzeniami. Mogą być to wszelkiego rodzaju case, torby, skrzynie transportowe, osłony przeciw kurzowe czy decksavery. Przydatny może być też stojak czy przenośne stanowisko DJ-skie. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz chroma caps fader/knob/encoder czy wkład piankowy to to również znajdziesz w asortymencie Supersound.

AKCESORIA GRAMOFONOWE

Aby gramofon spełniał swoją rolę doskonale warto o niego zadbać. Zainwestuj w porządną igłę, cleaner czy osłonę. Jeśli potrzebujesz cardridge lub wkładkę albo przedwzmacniacz do swojego gramofonu to bez obaw to również znajdziesz w asortymencie Supersound.

PŁYTY Z KODEM CZASOWYM 

W swojej ofercie Supersound posiada także płyty z kodem czasowym, winyle kontrolne, które umożliwią scratchowanie. W rezultacie zapewniając płynny scratch pod palcami.

AKCESORIA DJ – SKLEP MUZYCZNY SUPERSOUND – SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Sklep muzyczny Supersound oferuje wiele akcesoriów DJ, akcesoriów gramofonowych czy płyt z kodem czasowym. W swojej ofercie Supersound posiada różne akcesoria DJ takie jak np. kable skręcane czy proste, osłony przeciwkurzowe, stojaki, crossfader do miksera czy skrzynie transportowe jak i akcesoria gramofonowe (cardridge, przedwzmacniacz, igły, cleaner, osłona, wkładka) czy płyty winylowe z kodem czasowym.