O nas

Sklep muzyczny SUPERSOUND powstał w 2014 roku. Został założony przez dwójkę realizatorów dźwięku, którzy pragnęli wznieść obsługę klienta w tej branży na nowy poziom, którego jako klienci nie mieli okazji nigdy doświadczyć.  Pierwsza siedziba firmy mieściła się w mieszkaniu jednego ze Wspólników na warszawskim Mokotowie a sprzedaż była prowadzona drogą wysyłkową.

Aktualnie SUPERSOUND posiada bardzo dobrze zaopatrzony sklep stacjonarny o powierzeni ponad 150 metrów kwadratowych, który mieści się w Warszawie,  dzielnica Bemowo w sąsiedztwie malowniczych Glinianek Sznajdera. W asortymencie sklepu można znaleźć wszystko, czego potrzeba zarówno w domowym jak profesjonalnym studiu nagrań, szeroki wybór gitar, ukulele, instrumentów klawiszowych oraz sprzętu DJ-skiego i nagłośnienia.

Główną płaszczyzną działalności SUPERSOUND pozostaje sprzedaż internetowa. Aktualnie sklep prowadzi sprzedaż produktów pochodzących od ponad 300 różnych producentów z całego świata. Wśród nich znajdują się tj: Roland, Yamaha, KORG, AKAI Professional, NORD, MIDIPLUS, PRS i wielu innych.

SUPERSOUND dostarcza produkty na terenie ponad 30 krajów w Europie. Na potrzeby szybkiej i sprawnej realizacji zamówień firma dysponuje magazynami i powierzchnią biurową o łącznej powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych, które zlokalizowane są w najbliższych okolicach Warszawy.

Zespół SUPERSOUND składa z ponad 20 osób (od logistyków po sprzedawców, programistów, twórców treści i kadrę zarządzającą), z których każda jest wysokiej klasy specjalistą w swojej dziedzinie. Nasz zespół rozrasta się z roku na rok średnio o 30%.

 

SUPERSOUND TO INNOWACJE

Od początku naszej działalności stawiamy na innowacje oraz najwyższą jakość obsługi klienta. Jako pierwsi w kraju wśród sklepów muzycznych wprowadziliśmy:

- Darmową gwarancję door-to-door dla wszystkich klientów.

- Dostawę do klienta jeszcze tego samego dnia. 

- Internetowe centrum obsługi zgłoszeń serwisowych oraz pomocy technicznej

- TAX FREE Online- bez konieczoności wizyty w sklepie stacjonarnym

- Konfigurowalne karty podarunkowe (można samodzielnie ustalić wartość oraz treść życzeń)

 

Nasz zespół ds. rozwoju każdego dnia pracuje nad kolejnymi udogodnieniami dla klientów. 

 

Misją SUPERSOUND jest stanie się wiodącym i zaufanym dostawcą sprzętu muzycznego w całej Europie. Pragniemy otaczać naszych klientów najwyższą troską zarówno przed jak i po zakupie. 

 

Przydatne linki:

1. Kontakt - jeśli chcesz sprawdzić godziny naszej pracy i aktualny adres.

2. Serwis - jeśli jesteś naszym klientem i chcesz skorzystać z serwisu lub pomocy technicznej.

3. FAQ- jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

4. Regulamin- jeśli chcesz sprawdzić jakie są warunki korzystania z naszej strony i sklepu.

5. Polityka prywtności- jeśli chcesz poznać zasady przetwarzania przez nas danych osobowych.