Blog

PREMIERA: Klawiatury sterujące Oxygen MKV z M-Audio

Opublikował(a) Redakcja 10 godzin temu 3 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

M-Audio wprowadza nową serię klawiatur sterujących Oxygen MKV z inteligentnym sterowaniem, automatycznym mapowaniem i wbudowanym arpeggiatorem.

Teenage Engineering OP-Z

Opublikował(a) Redakcja Wczoraj 8 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Teenage Engineering ogłasza kolejną kolaborację z Capcom! Tym razem są to videopacki do OP-Z inspirowane grami Street Fighter i Mega Man!

Czytaj dalej... #TE Opublikowano w kategorii: Aktualności

PROMOCJA: 25% mniej za oprogramowanie PreSonusa

Opublikował(a) Redakcja 4 dni temu 48 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Tylko od dnia 7.05 do dnia 10.05 obniżki cen PreSonus Studio One i Notion sięgające 25%

Czytaj dalej... #STUDIO ONE Opublikowano w kategorii: Promocje

Shure SM7B vs MV7: porównanie mikrofonów

Opublikował(a) Redakcja 5 dni temu 70 unikalnych wyświetleń 3 komentarzy

Testujemy dwa mikrofony marki Shure: dynamiczny SM7B - uwielbiany przez wielu lektorów, wokalistów i realizatorów dźwięku oraz nowy dynamiczny mikrofon USB o oznaczeniu SV7 - czyli jego nowszą, atrakcyjną cenowo alternatywę dedykowaną przede wszystkim profesjonalnym podkasterom i radiowcom.

Czytaj dalej... #SHURE, #mikrofony Opublikowano w kategorii: Aktualności

Skróty klawiszowe w FL STUDIO

Opublikował(a) Redakcja 6 dni temu 59 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Omawiamy najbardziej przydatne w programie FL Studio skróty klawiszowe oznaczone na podświetlanej klawiaturze Editors Keys w wersji FL Studio - począwszy od klawiszy funkcyjnych dających dostęp do kluczowych obszarów programu, poprzez szybkie wywoływanie narzędzie edycyjnych i różnych komend, po edycję zapisu nutowego w oknie Piano Roll. Program FL Studio jest znakomicie przygotowany do obsługi za pomocą klawiatury komputerowe, z prezentowany model ułatwia ich naukę i utrwalenie, nie tylko początkującym producentom. Klawiatury Editors są dostępne z oznaczeniami dla wielu różnych aplikacji muzycznych czy choćby służących do montażu obrazu, w wersjach dla komputerów PC i Mac. Z myślą o osobach preferujących klawiatury bezprzewodowe firma tworzy także modele niepodświetlane.