Blog

iZotope Ozone 10 - o programie

Opublikował(a) Redakcja 22 godziny temu 113 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Izotope to amerykańska marka założona w 2001 roku przez Marka Ethiera. Tworząc swoje rozwiązania ma ona na celu dostarczenie artystom produktów, które dzięki swojej intuicyjności będą ich nieustannie inspirować i pozwolą w 100% wyrazić swoją kreatywność. Każdy produkt stworzony jest, tak aby umożliwić uzyskanie najwyższej jakości dźwięku. Urządzenia Izotope niejednokrotnie zostały wyróżnione, a ponadto korzystało z nich chętnie wielu artystów światowego formatu.

Osiągnięcie profesjonalnego masteringu nigdy nie było szybsze ani bardziej spersonalizowane niż z Ozone 10. Dopasuj dźwięk swoich ulubionych hitów z list przebojów i plików referencyjnych dzięki Master Assistant. Maksymalizuj głośność dzięki Magnify Soft Clip oraz ulepszaj mono z nową funkcją Recover Sides.


Program iZotope Ozone 10 dostępny także w wersji EDU >> T U T A J

Sontronics Voicecasting Pack - zestaw dla podcasterów

Opublikował(a) Redakcja 2 dni temu 111 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Sontronics Voicecasting Pack to nowy pakiet dedykowany do podcastingu. Zawiera ich wielokrotnie nagradzany mikrofon Podcast Pro, spakowany razem ze statywem Elevate i potrzebnymi przewodami. Razem tworzą niesamowicie wartościowy pakiet, który sprawi, że możesz nagrywać lub streamować w ciągu kilku sekund.

Czytaj dalej... #Sontronics Opublikowano w kategorii: Aktualności

Nowe słuchawki od RØDE - NTH-100M z mikrofonem

Opublikował(a) Redakcja 3 dni temu 214 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Firma RØDE przedstawia słuchawki NTH-100M – wersję z mikrofonem wielokrotnie nagradzanych słuchawek NTH-100. Wprowadzony na rynek na początku tego roku, cieszący się szerokim uznaniem model NTH-100 stanowił bardzo wyczekiwany debiut RØDE na rynku słuchawek.

Czytaj dalej... #rode Opublikowano w kategorii: Aktualności

TASCAM PORTACAPTURE X6 już tej wiosny!

Opublikował(a) Redakcja 4 dni temu 87 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Rejestrowanie wysokiej jakości dźwięku jest łatwe z Portacapture X6. Intuicyjna obsługa wbudowanych aplikacji na dużym, kolorowym ekranie dotykowym ułatwia nagrywanie i poprawianie Twojego dźwięku przy późniejszej obróbce. Nagrywaj przy użyciu dwóch wbudowanych mikrofonów lub podłącz własne mikrofony do dwóch wejść XLR.

Czytaj dalej... #tascam Opublikowano w kategorii: Aktualności

WYŚLIJ ODPOWIEDŹ NA WYBRANE PYTANIE I ZYSKAJ SZANSĘ NA WYGRANIE JEDNEJ Z 10 NAGRÓD!

Opublikował(a) Redakcja 5 dni temu 2445 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

W związku z licznymi pytaniami i po wewnętrznych konsultacjach postanowiliśmy lekko zmodyfikować zasady naszego konkursu. Od teraz do wyboru będą dwa zadana konkursowe (obecne i nowe), a sam termin nadsyłania zgłoszeń zostanie przedłużony.

Czytaj dalej... #konkurs Opublikowano w kategorii: Aktualności