Blog

Jaki Interfejs Audio wybrać?

Opublikował(a) Maciej Polański / MUSONEO.COM Wczoraj 13 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

Interfejsy audio przeznaczone do profesjonalnej pracy z dźwiękiem wyróżniają się znakomitą dynamiką, dużym odstępem od szumów i dobrą separacją kanałów, a to wszystko przekłada się na bardziej dynamiczny, klarowny dźwięk, większą szczegółowość i lepsze odwzorowanie planów dźwiękowych. Innymi słowy tanie układy wbudowane w laptopy ustępują urządzeniom

Studio nagrań do 15 tyś zł

Opublikował(a) Redakcja 2 dni temu 35 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

SUPER STUDIO PRO to zestaw stworzony dla wymagających twórców. W skład zestawu wchodzą produkty bardzo wysokiej jakości, doceniane przez muzyków, realizatorów i producentów muzycznych na całym świecie. Super Studio Pro to znakomite monitory odsłuchowe bliskiego pola, profesionalny interfejs audio, znakomitej jakości mikrofon studyjny, profesionalna stacja DAW, klawiatura sterująca z potężnym oprogramowaniem, pełen dostęp do kursów video w portalu MUSONEO oraz zestaw akcesoriów do połączenia całości. Zestaw odpowiedni zarówno dla komputerów z oprogramowaniem Windows jak i MacOs.

Kurs video PL- Domowe Studio Nagrań

Opublikował(a) Redakcja 3 dni temu 42 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Kurs Domowe Studio Nagrań dedykujemy wszystkim, którzy zaczynają przygodę z dźwiękiem. Nie jest to kurs realizacji dźwięku, ale przewodnik po świecie rozwiązań sprzętowych i programowych używanych w nowoczesnej produkcji dźwiękowej i muzycznej. Wszak wiele światowych hitów powstaje obecnie w dobrze wyposażonych domowych pracowniach!

Bezprzewodowe przełączniki dla muzyków od AirTurn

Opublikował(a) Redakcja 4 dni temu 59 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

Prezentacja flagowych produktów amerykańskiej firmy AirTurn. AirTurn produkuje wysokiej jakości bezprzewodowe przełączniki do urządzeń mobilnych tj. telefony, tablety, komputery (kompatybilne z iOS, Android, Windows, MacOSx)

BAN IN A BOX- jak zainstalować program

Opublikował(a) Redakcja 5 dni temu 29 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

W tym materiale zobaczysz w jaki sposób dokonać instalacji programu BAND IN A BOX od PG MUSIC.