Blog

Komplete 14 teraz 50% taniej i KK M32 z darmowym Komplete 14 Select!

Opublikował(a) Redakcja Wczoraj 379 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Mamy świetną wiadomość dla miłośników muzyki! Przez najbliższe miesiące trwać będzie promocja, która na pewno zainteresuje wszystkich, którzy szukają najlepszych narzędzi do tworzenia muzyki.

Rode PodMic w wersji USB

Opublikował(a) Redakcja 2 dni temu 115 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

PodMic USB to ultra-wszechstronny mikrofon dynamiczny, idealny do podcastów, streamingu, gier, podkładania głosu i innych zastosowań mowy do tworzenia treści. Zapewnia bogaty, pełny dźwięk i posiada zarówno wyjście XLR, jak i USB do podłączenia do interfejsu audio lub miksera, jak klasyczny mikrofon nadawczy, lub bezpośrednio do komputera w celu nagrywania typu plug-and-play.

Czytaj dalej... #rode Opublikowano w kategorii: Aktualności

​Streamer X - NOWY PROFESJONALNY INTERFEJS AUDIO OD RODE

Opublikował(a) Redakcja 3 dni temu 692 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Streamer X posiada studyjnej klasy wejścia audio dla urządzeń XLR i liniowych, słuchawek i mikrofonów bezprzewodowych RØDE, z ultra-niskoszumowym, wysokowydajnym przedwzmacniaczem Revolution Preamp™ i potężnym przetwarzaniem dźwięku APHEX zapewniającym nieskazitelną jakość dźwięku.

Czytaj dalej... #rode Opublikowano w kategorii: Aktualności

Hitmaker Expansion z większą ilością wtyczek!

Opublikował(a) Redakcja 4 dni temu 80 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Hitmaker Expansion to starannie dobrany pakiet oprogramowanie, aby dać twórcom ogromne możliwości niezależnie od tego czy dopiero zaczynają swoją muzyczną podróż, czy są już bardziej zaawansowani. Nie ważne czy wybór pada na Scarletta Solo albo 2i2 szukając przy okazji świetnych brzmień gitarowych czy potrzebne są wysokiej jakości wtyczki do miksu przy wyborze interfejsów Clarett+ lub Red - Hitmaker Expansion jest w zestawie z każdym z nich.

Czytaj dalej... #focusrite Opublikowano w kategorii: Aktualności

MPC X SE na jubileusz 35-lecia AKAI MPC

Opublikował(a) Redakcja 5 dni temu 142 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

MPC ciągle przesuwało granice sprzętowego tworzenia muzyki. W każdym pokoleniu wiodący twórcy muzyki potrzebują technologii, która dotrzyma kroku ich inspiracji i potrzebom ich twórczości. MPC nadal jest liderem w dziedzinie innowacyjnych funkcji i rozwoju, magicznie ożywiając muzykę.

Czytaj dalej... #AKAI Opublikowano w kategorii: Aktualności