Blog

PROMOCJA: Do syntezatorów Grandmother i Matriarch pokrowce GRATIS!

Opublikował(a) Redakcja 16 godzin temu 4 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

W okresie od 1.08.2021 do 30.09.2021 kup w autoryzowanym sklepie sprzedającym instrumenty marki Moog syntezator Grandmother, Grandmother Dark, Matriarch lub Matriarch Dark, a w prezencie dostaniesz wysokiej jakości pokrowiec serii SR.

Czytaj dalej... #moog Opublikowano w kategorii: AktualnościPromocje

PREMIERA: JBL PRX ONE

Opublikował(a) Redakcja 2 dni temu 32 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

JBL PRX ONE all-in-one zasilany PA wyposażony jest w akustycznie zoptymalizowany układ kolumn z 7-kanałowym mikserem cyfrowym, procesorem DSP, wiodącą w swojej klasie łącznością audio, funkcją Bluetooth i uniwersalną kontrolą aplikacji JBL Pro Connect.

Czytaj dalej... #JBL Opublikowano w kategorii: AktualnościPremiery

Promocja: Modal Electronics (ZNIŻKA 250 zł na ARGON I COBALT)

Opublikował(a) Redakcja 3 dni temu 124 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy

Do 30.09.2021 kup syntezator serii ARGON lub COBALT i otrzymaj zwrot gotówki o wartości 250 zł brutto! Zakupy dokonywane w okresie od 2.08 do 30.09 kwalifikują się do udziału w organizowanej przez Modal Electronics akcji Golden Ticket Prize Draw, w której można wygrać wymarzoną konfigurację sprzętową dla projektantów dźwięku!

Plugin Collective – sierpień/wrzesień 2021

Opublikował(a) Redakcja 4 dni temu 31 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Między 29 lipca, a 30 września 2021, członkowie Focusrite Plugin Collective mają okazje pobrać darmowy plugin PUNCH od Mastering the Mix oraz interaktywny kurs „Balancing the Channels with Tom Frampton” od Ultimate Producer.

Czytaj dalej... Opublikowano w kategorii: AktualnościPromocjePremiery

PREMIERA: CKMOVA- VOCAL X - system mikrofonów bezprzewodowych

Opublikował(a) Redakcja 5 dni temu 43 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Vocal X to ultrakompaktowy cyfrowy bezprzewodowy system mikrofonowy. To doskonałe rozwiązanie do nagrań rozmów, dialogów, transmisja na żywo, rozmów z dwiema osobami jednocześnie. Działa z lustrzankami, kamerami, smartfon, komputerami, mikserami i innymi. System oferuje szereg zaawansowanych funkcji, w tym wyjście słuchawkowe 3,5 mm, przełączane Mono i stereo, przełączalne wejście mikrofonowe i liniowe oraz wyświetlacz OLED zarówno na nadajniku jak i odbiorniku. CKMOVA jest w stanie zapewnić wysoką jakość i stabilność dzięki pracy w paśmie 2,4 GHz zapewniającej stabilny sygnał i transmisję.

Czytaj dalej... #ck mova Opublikowano w kategorii: AktualnościPremiery