Blog

PREMIERA: Seria klawiatur Oxygen Pro z M-Audio

Opublikował(a) Redakcja 4 godziny temu 8 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

M-Audio wprowadza nowe klawiatury Oxygen Pro z inteligentnym sterowaniem i automatycznym mapowaniem do bezproblemowej i łatwej produkcji muzyki. Cztery nowe klawiatury sterujące to Oxygen Pro 25, Oxygen Pro 49, Oxygen Pro 61 i Oxygen Pro Mini. Klawiatury są zasilane przez USB i wyposażone w ekran OLED, technologię inteligentnych akordów i inteligentnej skali, automatyczne mapowanie, wbudowany arpeggiator i powtarzanie nut – funkcje niezbędne do nowoczesnej produkcji muzycznej.

Rządowe wsparcie dla nauczycieli – 500zł na naukę zdalną

Opublikował(a) Redakcja Wczoraj 30 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

W związku z pandemią polski rząd wspiera nauczycieli kwotą 500 zł na sprzęt do nauki zdalnej.

Jednak w celu skorzystania z dofinansowania, zakupiony sprzęt musi mieścić się w danej grupie produktów które podlegają refundacji.

Seria X vs XPRO od MIDIPLUS

Opublikował(a) Redakcja 3 dni temu 19 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

Dystrybutor firmy MIDIPLUS w Polsce porównuje 2 serie klawiatur. Zobacz czym różnią się klawiatury seri X od tych z serii XPRO. Często o to pytacie dlatego porównanie może być przydatne.

KARTY PODARUNKOWE W SUPERSOUND

Opublikował(a) SUPERSOUND 5 dni temu 67 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy

Karty podarunkowe, które można wykorzystać na zakupy w naszym sklepie muzycznym to doskonały prezent, który pozwoli obdarowanej osobie wybrać idealny dla siebie produkt.

Firma Akai Professional zapowiedziała edycję MPC Live II Retro!

Opublikował(a) Redakcja 7 dni temu 104 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

MPC Live II Retro kolorystycznie nawiązuje do pierwszych samplerów MPC z kremowymi obudowami i szarymi padami. MPC Live II Retro łączy w sobie ten kultowy wygląd z zaawansowaną technologią i tym, co tak bardzo cenią sobie użytkownicy, czyli trybem standalone.

Czytaj dalej... #AKAI, #MPC, #RETRO Opublikowano w kategorii: AktualnościPremiery