Blog

AIRA Compact od Rolanda - 3 nowe kompaktowe syntezatory

Opublikował(a) Redakcja 19 godzin temu 34 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

AIRA Compact sprawia, że legendarna twórcza magia Rolanda jest na Twojej dłoni. Graj, występuj i rozwijaj pomysły w dowolnym miejscu z dźwiękami definiującymi gatunek. Połącz instrumenty AIRA Compact ze sobą, aby rozszerzyć swoją paletę - lub połącz się ze sprzętem MIDI, komputerami i aplikacjami muzycznymi, aby rozszerzyć swój istniejący zestaw. Zabawna, niedroga i łatwa do nauczenia, AIRA Compact zapewnia poważną muzyczną moc twórcom w ruchu.

Czytaj dalej... #roland Opublikowano w kategorii: Premiery

PROMOCJA: słuchawki bezprzewodowe CKMOVA taniej do 40%!

Opublikował(a) Redakcja 2 dni temu 115 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Ruszamy z serią promocji na sprzęt marki CKMOVA! Od teraz do odwołania lub do wyczerpania zapasów słuchawki bezprzewodowe do 40% TANIEJ!

Jeśli szukasz słuchawek dobrej jakości za rozsądną cenę to koniecznie sprawdź urządzenia CKMOVA!

MO-7
Potrzebujesz słuchawek do słuchania muzyki? Może do grania bądź oglądania filmów? Dobrze trafiłeś! CKMOVA MO7 dzięki kilku trybom pracy sprawdzi się w każdej z tych potrzeb.

Tryb "słuchania muzyki"

Tryb ten włącza się jako wyjściowy. Użytkowanie słuchawek nie było jeszcze nigdy tak proste. 2 naciśnięcia pozwalają przełączyć utwór, zaś 3 naciśnięcia pozwalają na regulacje głośności.

Tryb "gry"

Tryb ten charakteryzuje się bardzo niskim opóźnieniem co w czasie gry jest niezwykle istotne. W celu uruchomienia tego trybu wystarczą 4 kliknięcia na jedną ze słuchawek. Kolejne jedno kliknięcie pozwala wrócić do trybu wyjściowego.

Odbieranie telefonów

Chcesz słuchać bezprzewodowo muzyki, ale nie chcesz rezygnować z możliwości rozmów telefonicznych? Żaden problem! CKMOVA MO7 posiadają tryb aktywnej redukcji hałasów z otoczenia co pozwala na przeprowadzenie rozmowy bez zakłóceń. Odbieranie połączeń przychodzących jednym kliknieciem daje nam pełną swobodę i nawet podczas różnych aktywności nie będzie to dla nas problemem.

Długie działanie bez ładowania

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi etui jest również ładowarką. Po 2h ładowania etui będzie w stanie 3 krotnie naładować nasze słuchawki. Daje nam to pewność że zawsze będziemy mieli słuchawki gotowe do działania.

Stabilne połączenie

Bluetooth w wersji 5.1 oraz zastosowanie najnowszych technologii daje stabilne oraz bardzo dobre jakościowo połączenie.MO-2
Chcesz słuchać bezprzewodowo muzyki, ale nie chcesz rezygnować z możliwości rozmów telefonicznych? Żaden problem! CKMOVA MO2 posiadają wbudowany mikrofon co pozwala na przeprowadzenie rozmowy bez przełączania na telefon. Odbieranie połączeń przychodzących jednym kliknięciem daje nam pełną swobodę i nawet podczas różnych aktywności nie będzie to dla nas problemem.

Długie działanie bez ładowania

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi etui jest również ładowarką. Po 2h ładowania etui będzie w stanie 3 krotnie naładować nasze słuchawki. Daje nam to pewność że zawsze będziemy mieli słuchawki gotowe do działania.

Stabilne połączenie

Bluetooth w wersji 5.0 oraz zastosowanie najnowszych technologii daje stabilne oraz bardzo dobre jakościowo połączenie.Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy CKMOVA:

Czytaj dalej... #ckmova Opublikowano w kategorii: Promocje

TEST Expressive E Touche w wersji SE

Opublikował(a) Redakcja 3 dni temu 85 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Expressive E Touche SE, czyli Software Edition, to tańsza wersja flagowego Touche działająca wyłącznie w oparciu o połączenie USB. Mechanizm jest w obu wersjach identyczny a sterowanie odbywa się za pomocą dotyku poprzez nacisk i/lub wychylenie płytki.

Czytaj dalej... #expressive e Opublikowano w kategorii: Testy

PROMOCJA: mikrofony streamingowe CKMOVA taniej do 40%!

Opublikował(a) Redakcja 4 dni temu 148 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Ruszamy z serią promocji na sprzęt marki CKMOVA! Od teraz do odwołania lub do wyczerpania zapasów mikrofony streamingowe do 40% TANIEJ! Sprawdź już dzisiaj!

Czytaj dalej... #ckmova Opublikowano w kategorii: Promocje

Teenage Engineering prezentuje odświeżoną wersję swojego flagowca - OP-1 field

Opublikował(a) Redakcja 5 dni temu 109 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

teenage engineering OP-1 field to ewolucja flagowego OP–1. Inspirowany dekadą technologicznych rozwiązań, pomysłów i ulepszeń. OP-1 field ma nowy, niższy profil i aluminiową obudowę, wyższej jakości ekran, odświeżoną identyfikację wizualną i wiele nowych funkcji.