Blog

SHURE: UZYSKAJ DWA MIESIĄCE LICENCJI ADOBE RUSH!

Opublikował(a) Redakcja 23 godziny temu 9 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

Firma Shure nawiązała współpracę z Adobe, aby zaoferować dwumiesięczną subskrypcję Adobe Premiere Rush klientom, którzy kupią mikrofon Shure MOTIV do 31 maja 2021 r.

Zaprojektowany specjalnie dla twórców mobilnych, Adobe Premiere Rush to najwyższej jakości oprogramowanie do edycji wideo, które daje użytkownikom elastyczność nagrywania i edycji profesjonalnej jakości treści wideo na urządzeniach mobilnych, gdziekolwiek się znajdują. W połączeniu z mikrofonami MOTIV twórcy mogą nagrywać profesjonalnej jakości dźwięk zaraz po wyjęciu mikrofonu z pudełka.

Czytaj dalej... #SHURE, #ADOBE Opublikowano w kategorii: AktualnościPromocje

PreSonus Studio One: Podstawy montażu dźwięku

Opublikował(a) Redakcja 2 dni temu 34 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

PreSonus Studio One to obecnie jeden z najbardziej innowacyjnych programów do edycji dźwięku, miksu i masteringu. Program oferuje nieograniczoną liczbę kanałów, funkcje automatyki, stronę Show, zapis nutowy, instrumenty Multi, Clip Gain Envelope, Melodyne Essential 5, wtyczki Native Effects, AUX, MTC/MMC, SoundCloud, DDP, zapis CD oraz PC/Mac. Program ma także polską nakładkę językową.

Czytaj dalej... #STUDIO ONE Opublikowano w kategorii: Tutoriale

LAB4MUSIC- zaawansowane rozdzielacze midi z fizyczną jednostką sterującą

Opublikował(a) Redakcja 3 dni temu 21 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Włoskia firma Lab4Music projektuje swoje produkty (zaawansowane rozdzielacze midi z fizyczną jednostką sterującą) specjalnie z myślą o występach na żywo. Produkty przeznaczone są dla muzyków, którzy chcą sterować całym swoim zestawem scenicznym centralnie z jednego urządzenia.

Czytaj dalej... #LAB4MUSIC Opublikowano w kategorii: Aktualności

PREMIERA: NOVOX ONE AIR- Bezprzewodowy system do nagrywania dźwięku

Opublikował(a) Redakcja 4 dni temu 37 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

ONE AIR to bezprzewodowy system do nagrywania dźwięku pracujący w paśmie 2.4GHz, który zaskakuje swoimi kompaktowymi rozmiarami, funkcjonalnością i prostotą użycia. Zarówno mikrofon/nadajnik (transmitter), jak i odbiornik (receiver) ważą zaledwie 31 g każdy, a swoim wyglądem i rozmiarem przypominają mały odtwarzacz MP3. System ONE AIR paruje się automatycznie w ciągu 2 sekund i przesyła dźwięk za pośrednictwem cyfrowej transmisji 2,4 GHz (z 128-bitowym szyfrowaniem). Ponadto system ten oferuje zasięg działania w polu widzenia do 30 m, dzięki czemu sprawdzi się także w otwartym terenie.

Nowy Studiologic SL Editor kompatybilny z macOS Big Sur!

Opublikował(a) Redakcja 5 dni temu 52 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

SL Editor to narzędzie pozwalające na zarządzanie klawiaturami Studiologic za pomocą komputera, co umożliwia szybkie i wygodne zmienianie ustawień i konfigurowanie klawiatur zarówno przez początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Rozwój tego narzędzia idzie w parze z rozwojem kontrolerów linii SL, a informacja ta zainteresuje posiadaczy klawiatur SL88 Grand, SL88 Studio i SL73 Studio. Wersja 1.3 dodała możliwość szybkiej integracji kontrolerów SL Mixface i pozwoliła na ich ścisłą współpracę z klawiaturami.

Czytaj dalej... #STUDIOLOGIC Opublikowano w kategorii: Aktualności