Blog

O programie Cubase 10.5 PRO od STEINBERG

Opublikował(a) Redakcja przed chwilą 0 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Cubase Pro skraca dziesięciolecia rozwoju oprogramowania muzycznego do najbardziej zaawansowanego i intuicyjnego środowiska produkcji audio. Wykorzystywane przez producentów i muzyków gwiazd do komponowania, nagrywania, miksowania i edytowania muzyki, Cubase Pro łączy wyjątkową jakość dźwięku, elastyczną obsługę, najnowocześniejsze audio i narzędzia MIDI z szeregiem inspirujących instrumentów i efektów VST w taki sposób, że wzmacnia twoje osobiste podejście do produkcji muzyki. Łącząc innowacje techniczne i artystyczną inspirację, Cubase Pro stanowi niezwykle potężne, ale natychmiast dostępne środowisko produkcji muzycznej.

Czytaj dalej... #daw, #cubase Opublikowano w kategorii: TestyAktualności

PONAD 180 GODZIN NAUKI Z ZAKRESU HOMERECORDINGU W MUSONEO

Opublikował(a) Redakcja 2 dni temu 12 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Uważamy, że uczenie się obsługi programów komputerowych, nauki gry czy technik realizacji dźwięku z artykułów lub książek jest znacznie trudniejsze i daje gorsze rezultaty. Dobrze przygotowany kurs wideo pozwala przekazać więcej informacji w krótszym czasie, a także zawrzeć niezwykle istotne przykłady dźwiękowe, a nawet cytaty wideo. To znacznie lepiej przyswajalna forma przekazu i przyjemniejsza w odbiorze:) Oferowane przez MUSONEO kursy są tworzone w taki sposób, by zawierały możliwie dużą dawkę praktycznych wskazówek i przykładów dźwiękowych. W ramach wybranych kursów miksu udostępniane są także profesjonalnie nagrane ślady, które można pobrać na dysk by podjąć próbę ich zmiksowania w oparciu o wskazówki zawarte w tutorialach. Polecamy tą formę nauki.

Czytaj dalej... Opublikowano w kategorii: Aktualności

M-AUDIO Keystation 88 MK3 - PREMIERA

Opublikował(a) Redakcja 7 dni temu 76 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy

Dzisiaj premierę ma klawiatura sterująca Keystation 88 MK3 z M-Audio. Keystation 88 MK3 ma 88 półważonych klawiszy, przyciski zakresu oktawowego, manipulatory pitch-bend i modulacji oraz regulator głośności. Dodatkowo do Keystation 88 MK3 jest dodawany bogaty pakiet oprogramowania. Zasilana jest przez USB, dzięki czemu nie wymaga instalacji sterowników. Ponadto obsługuje łączność z systemem iOS przy pomocy przejściówki ze złącza Lightning na złącze USB aparatu.

IsoAcoustics ISO-155 - profesjonalny izolator dla monitorów studyjnych

Opublikował(a) Redakcja 9 dni temu 306 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

IsoAcoustics ISO-155 to profesjonalny izolator i stand z serii ISO zaprojektowany dla średniej wielkości głośników i monitorów studyjnych. Podstawki te zapewniają 14 wariantów wysokości i kąta nachylenia celem optymalizacji zarówno rozmieszczenia, jak i wydajności głośników. Wyizoluj monitory studyjne od powierzchni nośnej i pozwól im oddychać, aby zapewnić jak najlepszy i najdokładniejszy dźwięk. Co więcej, nadają się one idealnie do optymalizacji pozycji i wydajności średniej wielkości monitorów studyjnych.

JBL 306P MKII na tle konkurencji

Opublikował(a) Redakcja 11 dni temu 159 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

Zobacz jak nowa generacja aktywnych monitorów studyjnych JBL 306P MkII wypada na tle konkurencji.