Kontrolery

Kontrolery

Kontroler to urządzenie, które służy do profesjonalnego odtwarzania muzyki. Pozwala on DJ-owi na płynne przełączanie muzyki unikając ,,cięć’’ i niepotrzebnych przerw. Kontroler posiada wiele funkcji. Oprócz scratchowania, DJ może korzystać ze wbudowanych efektów przejść, zmieniać tony czy miksować utwory tak, że ich pierwowzór zostaje zmieniony nie do poznania.

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

65 produkt(ów)

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. hercules t7-front

  ‌Hercules T7 - innowacyjny kontroler DJski stworzony dla miłośników winyli

  Darmowa dostawa
  Model: ‌Hercules T7
  Gwarancja: 2 lata

  ‌Hercules T7 -innowacyjny kontroler DJski stworzony dla miłośników winyli Hercules T7 to innowacyjny kontroler DJski stworzony dla miłośników winyli. Ten zaawansowany sprzęt oferuje możliwość nauki i praktykowania miksowania na płytach winylowych z pełnym zaangażowaniem i satysfakcją. Hercules T7 jest wyposażony w bogaty zestaw funkcji, dzięki którym miksowanie na winylach staje się nie tylko łatwe, ale przede wszystkim niezwykle przyjemne. Sprawdźmy, co czyni Hercules T7 wyjątkowym!

  Produkt dostępny: 42 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  2 915,00 zł

 2. Hercules DJControl Inpulse 200 MK2-front

  Hercules DJControl Inpulse 200 MK2 - kontroler DJ do nauki miksowania

  Darmowa dostawa
  Model: Inpulse 200 MK2
  Gwarancja: 3 lata

  ‌Hercules DJControl Inpulse 200 MK2 - kontroler DJ do nauki miksowania Hercules DJControl Inpulse 200 MK2 — idealny kontroler DJ do nauki miksowania — w zestawie oprogramowanie i samouczki

  Produkt dostępny: 79 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  525,00 zł

 3. ‌Hercules DJ Control Mix-top-front

  ‌Hercules DJ Control Mix - Bezprzewodowy kontroler DJski

  Przetestuj ten produkt w sklepie stacjonarnym
  Darmowa dostawa
  Model: DJ Control Mix
  Gwarancja: 3 lata

  ‌Hercules DJ Control Mix -Bezprzewodowy, 2-kanałowy kontroler DJski z Bluetooth do Smartfonów (iOS i Android). W zestawie z Aplikacją ,,djay,, jest rozwiązaniem dla osób ceniących sobie mały gabaryt i idealne możliwości na "rozkręcenie" niejednej "domówki"

  Produkt dostępny: 77 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  439,00 zł

 4. Hercules DJControl Inpulse 300 MK2-front

  ‌Hercules DJControl Inpulse 300 MK2 - kontroler DJ

  Darmowa dostawa
  Model: Inpulse 300 MK2
  Gwarancja: 3 lata

  ‌Hercules DJControl Inpulse 300 MK2 - kontroler DJ Hercules DJControl Inpulse 300 MK2 to następca znanego już kontrolera DJskiego ze złączem USB. Inpulse 300 MK2 jest doskonały dla osób rozpoczynających naukę miksowania – Oprogramowanie i samouczki w zestawie!

  Produkt dostępny: 33 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  999,00 zł

 5. Hercules Inpulse T7 Premium-top

  Hercules Inpulse T7 Premium - kontroler DJ

  Darmowa dostawa
  Model: Inpulse T7 Premium
  Gwarancja: 2 lata
  Standalone mode: NIE
  Zasilacz w zestawie: TAK
  Oprogramowanie: Djuced, Serato

  Hercules DJControl Inpulse T7 Premium - 2-deckowy zmotoryzowany kontroler DJ! Idealny dla młośników hip-hopu i wszystkich, którzy uwielbiają skreczować! Wyposażony w nowe fadery klasy premium, dwie nowe slipmaty do skreczowania oraz dwie slipmaty do standardowego miksowania. Zestaw zawiera walizkę dla wygodnego transportu! Wypróbuj już dziś!

  Produkt dostępny: 3 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  3 399,00 zł

 6. Hercules Stream 200 XLR-slant

  ‌Hercules Stream 200 XLR - kontroler audio

  Darmowa dostawa
  Model: Stream 200 XLR
  Gwarancja: 2 lata
  Zasilacz w zestawie: TAK
  Oprogramowanie: Hercules Stream Control
  Wejście mikrofonowe: 1 x 1/4" TS

  Hercules Stream 200 XLR, profesjonalny kontroler audio do sterowania miksami dla widzów i twórcy na żywo na ekranie, z przedwzmacniaczem mikrofonowym, ekranem LCD, koderami o wysokiej rozdzielczości, 4 przyciskami czynności! Już dziś przenieś swoje streamy na wyższy poziom!

  Produkt dostępny: 11 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  1 199,00 zł

 7. Hercules Stream 100-slant

  ‌Hercules Stream 100 - kontroler audio

  Darmowa dostawa
  Model: Stream 100
  Gwarancja: 2 lata
  Standalone mode: NIE
  Zasilacz w zestawie: TAK
  Oprogramowanie: Hercules Stream Control

  Hercules Stream 100 to intuicyjny kontroler audio do zarządzania Live Streamami w czasie rzeczywistym, do 8 ścieżek, ekran LCD, kodery o wysokiej rozdzielczości, 4 przyciski czynności, konfigurowalny interfejs. Hercules Stream 100 to łatwy w obsłudze i wydajny kontroler audio do obsługi live streamów. Przestań się martwić o ustawienia dźwięku i skup się na swoim streamie!

  Produkt dostępny: 11 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  649,00 zł

 8. Hercules DJControl Inpulse 500-top-front

  Hercules DJControl Inpulse 500. 2-kanałowy kontroler DJ

  Darmowa dostawa
  Model: DJControl Inpulse 500
  Gwarancja: 3 lata
  Zasilacz w zestawie: NIE
  Ekran: NIE

  ‌Hercules DJControl Inpulse 500 -2 kanałowy kontroler DJ współpracujący z programami Serato DJ Lite i DJUCED (w zestawie) — wbudowany interfejs audio, 16 podświetlanych padów RGB, duże pokrętła JOG, wbudowany sprzętowy mikser i składane nóżki. Flagowa jednostka serii INPULSE, jest kompletnym rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających didżejów.

  Produkt dostępny: 57 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  1 299,00 zł

 9. Hercules DJControl Starlight-top-front

  Hercules DJControl Starlight 2-kanałowy kontroler DJ.

  Darmowa dostawa
  Model: DJControl Starlight
  Gwarancja: 3 lata

  Hercules DJControl Starlight -Przenośny kontroler DJ USB – 2 kanały,8 padów i karta dźwiękowa – Dołączone oprogramowanie Serato DJ Lite

  Produkt dostępny: 48 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  409,00 zł

 10. Hercules DJControl Inpulse 300-front-lewy-skos

  ‌Hercules DJControl Inpulse 300. 2-kanałowy kontroler DJ

  Darmowa dostawa
  Model: Inpulse 300
  Gwarancja: 3 lata

  Hercules DJControl Inpulse 300 to 2-kanałowy kontroler DJ, doskonały zarówno dla osób rozpoczynających naukę miksowania jak i doświadczonych Dj-ów.Darmowe oprogramowanie DJ-skie i kurs obsługi w zestawie, sprawiają że jest to produkt w pełni gotowy do nauki miksowania lub po prostu do zagrania dla większej publiczności.

  Brak w magazynie

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

65 produkt(ów)

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

CO TO KONTROLER?

Kontroler to narzędzie, które posiada wiele funkcji. Po pierwsze funkcje kontrolera mają za zadanie ułatwić pracę DJ-a. Dodatkowo, często mają one wpłynąć na poziom zadowolenia osób bawiących się do puszczanej muzyki. Kontroler wciąż często kojarzony jest z płaską płytą, na której umieszcza się dwie płyty winylowe lub CD. Aktualnie kontrolery to wciąż płaskie płyty, ale mniejsze i lżejsze niż kiedyś. Dodatkowo, obecnie kontrolery są o wiele bardziej funkcjonalne. 

JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE KONTROLER?

Kontroler umożliwia DJ-owi płynne przełączanie muzyki unikając ,,cięć’’ i niepotrzebnych przerw. Dodatkowo, oprócz scratchowania, DJ ma możliwość korzystania ze wbudowanych efektów przejść, może zmieniać tony i miksować utwory. 

JAK KORZYSTAĆ Z KONTROLERA?

Kontrolery są to urządzenia, które są nieustannie rozwijane. Aktualnie kontrolery są to na tyle nowoczesne narzędzia przypominające odtwarzacz, które wystarczy podłączyć do komputera. W związku z tym DJ nie musi nagrywać wcześniej płyt z muzykom. 

Kontrolery pracują na protokole MIDI, czyli cyfrowym interfejsie, który służy do przekazywania informacji pomiędzy urządzeniami elektronicznymi. Umożliwia to na przesyłanie do komputera sygnału zawierającego dane o obecnej konfiguracji urządzenia m.in. o używanych w danym momencie padach, przyciskach, suwakach, pokrętłach i tarczach JOG. 

Obecnie niektóre kontrolery pozwalają na połączenie się ze smartfonem. W związku z tym DJ, dzięki odpowiednim aplikacjom, może streamować muzykę przy użyciu telefonu.

JAKI KONTROLER WYBRAĆ?

Pamiętaj, że na rynku dostępne są różne kontrolery, a każdy z nich może mieć innej specyfikacje i różnić się posiadanymi funkcjami. Wybierając swój kontroler należy mieć to na uwadze by wybrać taki, który będzie dla nas odpowiedni i zaspokoi nasze potrzeby. Jeżeli za cel stawiasz sobie używanie kontrolera profesjonalnie powinieneś wybrać bardziej rozbudowane modele. Oferują one wiele funkcji i dużo gotowych efektów. Jeśli jednak zamierzasz korzystać z kontrolera głównie jako gadżetu i używać go na domówkach spokojnie możesz zdecydować się na tańsze i mniej skomplikowane rozwiązanie.

JAK WYBIERAĆ KONTROLER?

Na początku należy wybrać cel w jakim nasz kontroler będzie używany. Następnie szukając odpowiedniego kontrolera zwróć uwagę na jego specyfikację techniczną. Ponadto, osoby zajmujące się muzykom profesjonalnie powinny zwrócić uwagę czy istnieje możliwość nagrywania występu bezpośrednio na pamięć flash za pośrednictwem gniazdka USB. Dodatkowo, sprawdź jakie i ile wejść oraz wyjść posiada kontroler. Przekłada się to na możliwość ilości akcesoriów zewnętrznych (np. odtwarzacz CD), którą będziesz mógł podłączyć. Dodatkowym atutem są również wgrane gotowe efekty dźwiękowe. 

Pamiętaj, że cena nie zawsze będzie wyznaczniki jakości kontrolera. 

KONTROLERY – SKLEP MUZYCZNY SUPERSOUND – SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Sklep muzyczny Supersound oferuje szeroką gamę profesjonalnych kontrolerów. W swojej ofercie Supersound posiada różne kontrolery, które sprawdzą się zarówno dla profesjonalnych DJ-ów jak i osób tworzących muzykę amatorsko czy dopiero zaczynają swój przygodę.