Odtwarzacze

Odtwarzacze

Odtwarzacze DJ to niezbędne urządzenia w każdym miejscu, w którym jest odtwarzana muzyka. Nieważne czy jest to klub czy impreza okolicznościowa wciąż potrzebujemy odpowiedniego sprzętu, który zaspokoi nasze potrzeby i wymagania. W zależności od tego jaki cel będziemy mieć możemy wybierać sprzęt z mniejszą lub większą ilością funkcji.

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 1. ‌Pioneer XDJ-700 - odtwarzacz USB

  ‌Pioneer XDJ-700 - odtwarzacz USB

  Darmowa dostawa
  Model: XDJ-700
  Gwarancja: 2 lata

  PIONEER XDJ-700 - odtwarzacz USB

  Produkt dostępny: 6 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  3 799,00 zł

 2. Tascam CD-6010 Profesjonalny odtwarzacz CD

  Tascam CD-6010 Profesjonalny odtwarzacz CD

  Darmowa dostawa
  Model: CD-6010
  Gwarancja: 2 lata

  Tascam CD-6010 Profesjonalny odtwarzacz CD.

  Produkt dostępny: 1 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  5 856,00 zł

 3. Denon DJ SC6000M PRIME - kontroler top

  Denon DJ SC6000M PRIME - kontroler Dj-ski

  Darmowa dostawa
  Model: SC6000M PRIME
  Gwarancja: 2 lata
  Zasilacz w zestawie: TAK
  Interfejs audio: YES
  USB: 1x Typ B, 3 x Typ A

  Denon DJ SC6000M PRIME - DJ CONTROLLER

  Produkt dostępny: 2 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  7 899,00 zł

 4. Denon DJ SC6000 PRIME - DJ CONTROLLER

  Denon DJ SC6000 PRIME - DJ CONTROLLER

  Darmowa dostawa
  Model: SC6000 PRIME
  Gwarancja: 2 lata
  Zasilacz w zestawie: TAK
  USB: 1x Typ B, 3 x Typ A
  Tarcze jog: 1

  Denon DJ SC6000 PRIME - DJ CONTROLLER

  Brak w magazynie

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

 5. Numark NDX500 - odtwarzacz CD

  Numark NDX500 - odtwarzacz CD

  Darmowa dostawa
  Model: NDX500
  Gwarancja: 2 lata

  Numark NDX500 - odtwarzacz CD

  Brak w magazynie

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

 6. ‌Pioneer CDJ-3000 - multi-odtwarzacz

  ‌Pioneer CDJ-3000 - multi-odtwarzacz

  Darmowa dostawa
  Model: CDJ-3000
  Gwarancja: 2 lata

  PIONEER CDJ-3000 - multi-odtwarzacz

  Brak w magazynie

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

CO TO JEST ODTWARZACZ?

Odtwarzacz jest to urządzenie, które jest potrzebne w każdym miejscu, w którym odtwarzana jest muzyka. Obecnie odtwarzacze spełniają wiele funkcji dzięki temu, że wyposażone są w wiele różnych funkcji takich jak np. możliwość odtwarzania plików mp3 czy dodatkowe gniazda USB z możliwością odtwarzania utworów z zewnętrznych pamięci przenośnych.

PO CO ODTWARZACZ?

Odtwarzacz sprawdza się doskonale w każdym miejscu, w którym puszczana jest muzyka. Jest to sprzęt, który sprawdzi się idealnie zarówno podczas imprezy w klubie jak i okolicznościowej.

RODZAJE ODTWARZACZY

Istnieją dwa główne rodzaje odtwarzaczy:

 • odtwarzacze pojedyncze 
 • odtwarzacze podwójne z możliwością montażu w standardzie rack 19”

Oba odtwarzacze (odtwarzacz pojedynczy oraz odtwarzacz podwójny) mają taką samą rolę, a mianowicie odtwarzają muzykę. Różnią się tym, że jeden ma więcej możliwości, a drugi jest mniejszy, a tym samym wygodniejszy w transporcie.  

ODTWARZACZE POJEDYNCZE

Odtwarzacz pojedynczy charakteryzuje się odpowiednio dużym jog-iem, co sprawia, że beatmatching jest łatwiejszy. Dodatkowo, ma duży czytelny wyświetlacz, odpowiednie rozmieszczenie przycisków np. duży, dokładny suwak z możliwością, napęd slot in, port USB i wiele innych przydatnych elementów. Dzięki temu, że większość obecnie produkowanych odtwarzaczy posiada port USB i wbudowany interfejs możemy integrować go z softem w naszym komputerze. W rezultacie pozwala to na tworzenie jeszcze bardziej kreatywne brzmienia.

Głównie spotkamy dwa standardowe rozmiary odtwarzaczy – mniejszy i większy. Większy odtwarzacz posiada większy wyświetlacz, a także zazwyczaj więcej funkcji. Za to atutem mniejszego jest bardziej kompaktowy rozmiar. 

ODTWARZACZE PODWÓJNE

Odtwarzacze podwójne są często zwane „dualami”. Posiadają większość funkcji jakie mają odtwarzacze pojedyncze, jednak ze względu na mniejszy rozmiar odtwarzacza podwójnego są one odpowiednio pomniejszone. Może to wpływać na komfort używania odtwarzacza szczególnie podczas miksowanie. Główną cechą odtwarzaczy podwójnych jest to, że można je zamontować w standardowym racku 19’’, sprawia to, że zajmują one niewiele miejsca i są poręczne.

Odtwarzacze podwójne ,,duale” w przeciwieństwie do odtwarzaczy pojedynczych są zazwyczaj nie wyposażone w napęd slot in, a tradycyjne ,,tacki”.

JAKI ODTWARZACZ WYBRAĆ - POJEDYNCZY CZY PODWÓJNY?

Szukając odtwarzacz należy zwrócić uwagę na cel w jakim będziemy go używać. Jeśli zaczynamy swoją przygodę lepiej zdecydować się na odtwarzacz pojedynczy ze względu na jego wielkość, co przekłada się na większy komfort przy miksowaniu. Jeśli jednak naszym celem jest zwyczajne odtwarzanie muzyki w tle i nie potrzebujemy wielu funkcji można spokojnie wybrać odtwarzacz podwójny.

Podczas wybierania odtwarzacza warto zwrócić uwagę czy potrzebujemy portu USB i czy ewentualnie nośnik go posiada. Jeśli potrzebujemy softa również warto się upewnić czy odtwarzacz go posiada. 

PAMIĘTAJ – WYBIERANIE ODTWARZACZA

Wybierając odtwarzacz na początku należy się zastanowić nad sposobem w jaki będziemy z niego korzystać. Dla DJ polecane są pojedyncze „płaskie” odtwarzacze. Podwójne odtwarzacze polecane są dla zespołów muzycznych oraz osób, które nie potrzebują wielu rozmaitych funkcji oraz dodatków. 

ODTWARZACZE – SKLEP MUZYCZNY SUPERSOUND – SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Sklep muzyczny Supersound oferuje szeroką gamę profesjonalnych odtwarzaczy. W swojej ofercie Supersound posiada różne odtwarzacze, które sprawdzą się zarówno dla profesjonalnych DJ-ów jak i zespołów czy osób tworzących muzykę amatorsko.