- Opis
-
Szczegóły
Uniwersalny system mikrofonowy, przeznaczony do współpracy z nadajnikami i odbiornikami z serii DWX.
Mikrofon DWM-02 to bezprzewodowy, cyfrowy mikrofon ręczny, dostępny w serii mikrofonowych, cyfrowych systemów bezprzewodowych DWX, który bezproblemowo współpracuje z cyfrowymi nadajnikami i odbiornikami bezprzewodowymi Sony, działającymi w tym samym zakresie częstotliwości.
Mikrofon posiada układ wymiennej głowicy - można zamontować głowice marki Sony lub innych producentów. Dla mikrofonu firma Sony przygotowała trzy rodzaje głowic - CU-C31, CU-F31 i CU-F32 - więc użytkownik może dobrać brzmienie o takim, charakterze, jakiego akurat potrzebuje. Uniwersalność tego rozwiązania zwiększa to, że użytkownik może korzystać też z końcówek mikrofonowych innych marek.
Mikrofon DWM-02 to model przystosowany pod kątem występów scenicznych na żywo i podobnych imprez, transmisji studyjnych, halowych oraz do zastosowań teatralnych.
Mikrofon DWM-02 jako jedno z urządzeń serii bezprzewodowych cyfrowych systemów mikrofonowych DWX, bezproblemowo współpracuje z cyfrowymi nadajnikami bezprzewodowymi takimi jak DWT-B01/E i cyfrowymi odbiornikami bezprzewodowymi takimi jak modele DWR-R02D i DWR-S02D.
Cyfrowy system bezprzewodowy zapewnia cyfrową transmisję i odbiór dźwięków w najwyższej jakości, w formacie 24-bity/48 kHz, w ściśle określonym zakresie pasma. System, w którym zastosowano oryginalny kodek WiDIF-HP zapewnia doskonałą dynamikę w zakresie przekraczającym 106 dB, szerokie pasmo przenoszenia od 20 Hz do 22 kHz oraz znakomite przenoszenie transjentów.
W DWM-02 można zastosować trzy głowice Sony. CU-F31 to głowica z kapsułą dynamiczną o charakterystyce super-nerkowej działająca w zakresie pasma od 60 Hz do 18 kHz. CU-F32 to głowica z kapsułą dynamiczną o szerokiej charakterystyce nerkowej, przetwarzająca pasmo od 80 Hz do 18 kHz. CU-C31 to głowica z kapsułą pojemnościową o charakterystyce nerkowej, działająca w paśmie 60 Hz -20 kHz. Oprócz tego do DWM-02 można mocować końcówki mikrofonowe innych producentów.
Solidny mechanizm mocowania głowicy [31.3mm/1.0mm] ułatwia szybką wymianę końcówki mikrofonu.
Poziom mocy nadawania można ustawić na wartościach: 1/10/50 mW. Przy minimalnej mocy nadawania zwiększa się żywotność baterii i zmniejsza, i tak już zminimalizowane, ryzyko interferencji. Dzięki temu mikrofon skutecznie sprawdzi się w każdym miejscu i w dowolnych warunkach
Z poziomu odbiornika można bezprzewodowo zmieniać wiele z parametrów nadajnika, takich jak: poziom sygnału na wejściu, wybór częstotliwość nadawczej, moc nadawania, częstotliwość odcięcia dla filtra low-pass a także ustawienia funkcji Sleep Mode.
Urządzenia z serii DWX zapewniają niezawodną i stabilną transmisję bezprzewodową oraz cechują się wyjątkową odpornością na niechciane zakłócenia. Modulacja i kodowanie danych transmisji odbywa się na drodze cyfrowej, co dodatkowo zmniejsza ryzyko ich przerwania lub przechwycenia i gwarantuje bezpieczny przekaz.
- Dostawa
-
Szczegóły dostawy produktu SONY DWM-02/51 - Cyfrowy nadajnik/mikrofon DWX
Wysyłka z Warszawa, Polska.
Dostawa do
Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.
- Zadaj pytanie
-
Zadaj pytanie odnośnie produktu
- Recenzje (0)
-
0.0
0 recenzji
Oceń ten produkt jako pierwszy
O producencie SONY
Firma została założona 7 maja 1946 roku przez inżyniera Masaru Ibukę i fizyka Akio Moritę, w Tokio i początkowo nosiła nazwę Tokyo Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation), ale nazywana też była Totsuko. Początkowo, przedsiębiorstwo utrzymywało się przede wszystkim ze świadczenia drobnych usług serwisowych, a jego siedziba znajdowała się w wynajmowanym budynku, który był w bardzo złym stanie. Najlepiej świadczył o tym dziurawy dach, który przeciekał w deszczowe dni. Jednak złe warunki pracy nie przeszkodziły w skonstruowaniu pierwszego magnetofonu i radia tranzystorowego. Nieco wcześniej, udało się zbudować prostą, elektryczną maszynkę do ryżu, która w efekcie okazała się tylko niedoskonałym prototypem. Konstrukcja opierała się na drewnianej misie, z umieszczoną na jej dnie spiralną elektrodą. Dzięki niej, ryż był podgrzewany, jednak w efekcie był albo zbyt rozgotowany, albo przeciwnie – niedogotowany.
W 1950 roku firma wprowadziła na rynek pierwszy magnetofon, a także opracowała licencję na technologię tranzystorową, aby 5 lat później, ostatecznie zbudować i wprowadzić na rynek pierwsze w Japonii radio tranzystorowe.
W 1960 roku powstał pierwszy zagraniczny oddział Sony – w Szwajcarii, niedaleko Zurychu. W tym samym czasie, Sony, jako pierwsze na świecie, wprowadziło na rynek przenośny telewizor tranzystorowy TV8-301.
Pod koniec lat 70., Sony wspólnie z Philipsem, opracowało pierwszą na świecie płytę kompaktową. Jej premiera odbyła się w fabryce należącej do Philipsa, w sierpniu 1982 roku.
Po ponad 6 latach pracy, w 1980 roku, Sony zaprezentowało swoją pierwszą kamerę – model XC-1, z najnowocześniejszą wówczas matrycą CCD. Co ciekawe, kamerę montowano w Jumbo Jetach linii lotniczych All Nippon Airways, aby pasażerowie mogli zobaczyć, co dzieje się w kokpicie pilotów, podczas startu i lądowania samolotu. Z czasem, rozwój matryc CCD i zaangażowanie Sony, pozwoliło produkować niewielkie kamery wideo.
Już w 1994 roku na rynku pojawiło się pierwsze PlayStation, a 3 lata później Sony wypuściło nową serię telewizorów HDTV WEGA (model KW-32HDF9), wyposażonych w kineskopy FD Trinitron. Największym wyróżnikiem nowych sprzętów była wysoka jakość odtwarzanego obrazu.
Sony wkroczyło w XXI wiek wraz z nową konsolą PlayStation2, która pojawiła się na rynku w 2000 roku. A już w 2006 roku wprowadzono nowy napęd Blu-ray ™ i oparty na nim kolejny model konsoli – PlayStation3.
XXI wiek to także czas prężnego rozwoju i ciągłego udoskonalania telewizorów.
Firma
- Siedziba producenta: Japonia
- Średnia ocena produktów: 5.0
Produkty
- Liczba produktów: 21
Statystyki napraw