Gitary Parlour

Gitary Parlour PRS SE

Gitara Parlour to klasyczny instrument, który łączy w sobie elegancję i wspaniałe brzmienie. Stworzona z myślą o tych, którzy cenią tradycyjny wygląd i doskonałą grywalność, ta gitara zachwyci zarówno początkujących, jak i doświadczonych muzyków. Parlour to gitary posiadające małe pudło rezonansowe, sprawia to, że te rodzaje gitar są cichsze i eksponują głównie pasma środkowe. Za jedną z ich zalet uznaje się mobilność. Gitara Parlour ceniona jest w wielu produkcjach muzycznych dzięki swojemu specyficznemu brzmieniu nawiązującego do tradycyjnego bluesa wykonywanego przez takich twórców jak np. Robert Johnson.

PRS jest amerykańską firmą założoną w 1985 roku przez Paula Reedsa Smitha. Marka zajmuje się produkcją wzmacniaczy i gitar elektrycznych. Skutecznie stara się zapewnić swoim klientom sprzęt najwyższej jakości, dzięki czemu aktualnie jest jedną z najbardziej liczących się marek na świecie. Z ofert PRS korzystali tacy artyści jak Carlos Santana czy Mark Tremonti.

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

 1. PRS SE P20E Tonare Parlor Black Top - gitara elektro-akustyczna

  PRS SE P20E Tonare Parlor Black Top - gitara elektro-akustyczna

  Darmowa dostawa
  Model: PRS SE P20E Tonare Parlor Black Top
  Gwarancja: 2 lata

  PRS SE P20E Tonare Parlor Black Top - gitara elektro-akustyczna

  Brak w magazynie

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

 2. PRS SE P20 Tonare Parlor Black Top - gitara akustyczna

  PRS SE P20 Tonare Parlor Black Top - gitara akustyczna

  Darmowa dostawa
  Model: PRS SE P20 Tonare Parlor Black Top
  Gwarancja: 2 lata

  PRS SE P20 Tonare Parlor Black Top - gitara akustyczna

  Brak w magazynie

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

 3. PRS SE P20E Tonare Parlor Vintage Mahogany - gitara elektro-akustyczna

  PRS SE P20E Tonare Parlor Vintage Mahogany - gitara elektro-akustyczna

  Darmowa dostawa
  Model: PRS SE P20E
  Gwarancja: 2 lata

  PRS SE P20E Tonare Parlor Vintage Mahogany - gitara elektro-akustyczna

  Brak w magazynie

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

KLASYCZNY STYL GITARA PARLOUR

Gitara Parlour nawiązuje do klasycznych wzorców projektowania gitar z przełomu XIX i XX wieku. Jej delikatny kształt korpusu i wyrafinowane zdobienia stanowią hołd dla historycznych instrumentów, które przyczyniły się do rozwoju muzyki.

WIELKA MOC W MAŁYM ROZMIARZE – GITARA PARLOUR

Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, gitara akustyczna Parlour charakteryzuje się niesamowitym brzmieniem. Posiada ono małe pudło rezonansowe, co sprawia, że jest ona cichsza i eksponuje głównie pasma środkowe. Jej dźwięk jest pełny i bogaty, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla gitarzystów poszukujących czystego, akustycznego brzmienia. Za sprawą swojego wyjątkowego brzmienia, które nawiązuje do tradycyjnego bluesa z gitary akustycznej Parlour korzystali tacy twórcy jak np. Robert Johnson.

WYGODNA GRYWALNOŚĆ – GITARA PARLOUR

Gitara akustyczna Parlour jest wyjątkowo wygodna w grze, a jej mobilność uznawana jest za ogromny atut. Jej niski próg i wyprofilowany gryf pozwalają na swobodne manewrowanie po gryfie, a ergonomiczny kształt korpusu zapewnia komfort nawet podczas długich sesji gry.

IDEALNA NA KONCERTY I KAMERALNE SESJE – GITARA PARLOUR

Akustyczna gitara Parlour too narzędzie idealnie sprawdzające się podczas kameralnych występów i sesji nagraniowych. Za sprawą subtelnej projekcji dźwięku jaką umożliwia gitara akustyczna Parlour można wypełnić przestrzeń brzmieniem, które zachwyci i rozczuli. Dodatkowo, często zarówno muzycy jak i odbiorcy zachwycają się brzmieniem, które nawiązuje do tradycyjnego bluesa.

KLASYCZNE BRZMIENIE GITARY PARLOUR

Gitara Parlour wyróżnia się ciepłym, klasycznym brzmieniem. Jej dźwięki są pełne charakteru, co czyni ją idealnym wyborem dla wielu artystów, a szczególnie tych, którzy potrzebują instrumentu do interpretacji tradycyjnych ballad i folkowych melodii. Dodatkowo, za sprawą swojego specyficznego brzmienia, które nawiązuje również do tradycyjnego bluesa, ten model gitary akustycznej był wykorzystywany przez takich twórców jak np. Robert Johnson.

INSTRUMENT WARTY PODZIWIANIA – GITARA PARLOUR

Gitara Parlour to hołd dla klasyki i tradycji. Jej elegancki wygląd i wspaniałe brzmienie to połączenie, które sprawia, że gra na tym instrumencie staje się muzyczną podróżą w czasie. Odkryj klasyczną magię muzyki dzięki gitarze Parlour. Jeśli cenisz tradycję i elegancję w muzyce, gitara Parlour jest instrumentem, który zasługuje na Twoje uznanie. Jej klasyczny styl i niesamowite brzmienie to kombinacja, która robi wrażenie zarówno na oku, jak i uchu.

GITARA PARLOUR - sklep muzyczny Supersound

W sklepie muzycznym Supersound przygotowaliśmy szeroki wybór modeli gitar akustycznych Parlour, dzięki czemu znajdziesz gitarę spełniającą doskonale wszystkie wymagania. W swojej ofercie Supersound posiada modele gitar akustycznych Parlour stworzonych przez takich producentów jak np. Lag, PRS SE czy Tanglewood.