Gitary Klasyczne 7/8

Gitary Klasyczne 7/8

Gitara klasyczna w rozmiarze 7/8 to instrument stworzony dla muzyków o bardziej zaawansowanym poziomie gry oraz dla osób o drobnej posturze, którzy poszukują sprzętu zapewniającego doskonałe brzmienie i komfort gry. Zaprojektowana z myślą o wyjątkowym brzmieniu, eleganckim i precyzyjnym wykonaniu, gitara klasyczna w rozmiarze 3/4 to arcydzieło muzyczne, które spełni doskonale oczekiwania najbardziej wymagających artystów. Została ona stworzona z dedykacją dla muzyków w wieku od 11 do 13 lat lub osób o drobnej postawie o wzroście 150-160 cm, mając za zadanie sprawić, że gra na instrumencie będzie wygodna i komfortowa co pozwoli im na uzyskanie niezwykłych doznań muzycznych.

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. Prodipe Guitars Primera 7/8 - gitara klasyczna

  Prodipe Guitars Primera 7/8 - gitara klasyczna

  Darmowa dostawa
  Model: Guitars Primera 7/8
  Gwarancja: 2 lata

  Prodipe Guitars Primera 7/8 - gitara klasyczna

  Produkt dostępny: 4 Szt.

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

  532,00 zł

 2. Admira Malaga 7/8 - ‌Gitara klasyczna

  Admira Malaga 7/8 - ‌Gitara klasyczna

  Darmowa dostawa
  Model: Malaga 7/8
  Gwarancja: 2 lata

  Admira Malaga 7/8 -‌Gitara klasyczna

  Brak w magazynie

  Magazyn główny

  Sklep stacjonarny

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Jeśli jesteś muzykiem o wyrafinowanym guście i wysokich wymaganiach, gitara klasyczna w rozmiarze 7/8 jest stworzona właśnie dla Ciebie. To instrument, który pozwala wyrazić się w sposób pełen pasji i emocji, dostarczając zarówno pięknego brzmienia, jak i wizualnego zachwytu.

WYSOKA JAKOŚĆ BRZMIENIA – GITARA KLASYCZNA 7/8

Gitara klasyczna w rozmiarze 7/8 to wyjątkowy instrument, który oferuje wysoce profesjonalne brzmienie. Każda nuta jest klarowna, a każdy akord brzmi pełnie i harmonicznie. To instrument dla tych, którzy cenią sobie doskonałość w brzmieniu i dźwiękowym wyrazie.

PRECYZYJNE WYKONANIE – GITARA KLASYCZNA 7/8

Gitary klasyczne w rozmiarze 7/8 są tworzone z dbałością o każdy detal. Od starannie dobranych materiałów do precyzyjnego wykonania, gitary klasyczne 7/8 to połączenie rzemiosła i pasji. Solidne korpusy i wyrafinowane gryfy, z których są zbudowane zapewniają doskonały balans między projekcją dźwięku, a wygodą gry.

DLA KOGO GITARA KLASYCZNA 7/8?

Gitara klasyczna 7/8 jest idealnym wyborem dla muzyków o zaawansowanym poziomie gry, którzy chcą w pełni wyrazić swoje umiejętności. Została ona stworzona z myślą o muzykach w wieku od 11 do 13 lat lub osobach o drobnej postawie o wzroście 150-160 cm. Bogactwo brzmienia tego instrumentu umożliwia tworzenie skomplikowanych harmonii, ekspresyjnych melodii i technicznie wymagających partii. W związku z tym gitara klasyczna w rozmiarze 7/8 spełni oczekiwania najbardziej wymagających artystów.

WYKOŃCZENIE GITARY KLASYCZNEJ 7/8

Wyjątkowy design gitary klasycznej 7/8 podkreśla jej wartość artystyczną. Gitara klasyczna w rozmiarze 7/8 jest dostępna w wielu wariantach. Wybierz spośród różnorodnych wykończeń, aby znaleźć model, który najlepiej odzwierciedla Twój styl. Elegancki wygląd instrumentu stanowi inspirację zarówno dla oka, jak i ucha.

GITARA KLASYCZNA 7/8 DLA PRAWDZIWYCH PASJONATÓW

Gitara klasyczna 7/8 to wybór dla prawdziwych pasjonatów muzyki, którzy szukają doskonałego instrumentu, zdolnego wyrazić ich artystyczną wizję. Każdy model jest gotowy na wielogodzinną grę i muzyczną podróż. Za sprawą swojego rozmiaru sprawdzi się ona doskonale dla muzyków w wieku od 11 do 13 lat lub osób o wzroście 150-160 cm.

GITARA KLASYCZNA 7/8- sklep muzyczny Supersound

W sklepie muzycznym Supersound przygotowaliśmy szeroki wybór modeli gitar klasycznych w rozmiarze 7/8 dzięki temu znajdziesz gitarę spełniającą doskonale wszystkie wymagania. W swojej ofercie Supersound posiada modele gitar klasycznych stworzone przez takich producentów jak np. admira czy Prodipe Guitars.