Aktywne

Aktywne

Głośniki aktywne zawierają wbudowane wzmacniacze, co ułatwia ich użytkowanie i instalację. Idealne dla tych, którzy szukają prostych, ale efektywnych rozwiązań audio.

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

  1. ICOA 15 A W-top

    LD Systems ICOA 15 A W – Aktywny Głośnik PA biały

    Darmowa dostawa
    Model: ICOA 15 A W
    Gwarancja: 2 lata
    Korekcja częstotliwości: TAK
    Bluetooth: NIE
    Wejście Jack: TAK

    LD Systems ICOA 15 A W to aktywny, 15-calowy głośnik PA o współosiowej konstrukcji, oferujący wyjątkową jakość dźwięku i wszechstronność zastosowań. Dzięki wzmacniaczowi klasy D o mocy 300 W RMS (1200 W peak) oraz procesorowi DSP DynX z 4 presetami, głośnik zapewnia klarowne brzmienie w całym paśmie częstotliwości. Obrotowa tuba CD zoptymalizowana metodą BEM umożliwia użycie zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. Elegancka, biała obudowa sprawia, że ICOA 15 A W doskonale komponuje się z różnorodnymi wnętrzami, czyniąc go idealnym wyborem do instalacji stałych oraz zastosowań mobilnych.

    Produkt dostępny: 2 Szt.

    Dostępny Magazyn główny

    Brak Sklep stacjonarny

    1 999,00 zł

  2. Stagg AS 8 – Dwudrożna kolumna aktywna 250W

    Stagg AS 8 – Dwudrożna kolumna aktywna 250W

    Darmowa dostawa
    Model: AS 8
    Gwarancja: 2 lata
    Bluetooth: TAK
    Wejście Cyfrowe: TAK
    Moc Wzmacniacza: 250 W

    Stagg AS 8 – dwudrożna kolumna aktywna o mocy 125 W RMS (250 W max), wyposażona w woofer 8″ i driver 1″. Oferuje pasmo 70 Hz–20 kHz, SPL 116 dB, Bluetooth TWS, odtwarzacz USB, wejścia XLR i RCA. Kompaktowa i lekka (260 × 390 × 240 mm, 5 kg) – idealna do mobilnego nagłośnienia i występów.

    Produkt dostępny: 15 Szt.

    Dostępny Magazyn główny

    Brak Sklep stacjonarny

    649,00 zł

  3. MON 8 A G3 W -top

    LD Systems MON 8 A G3 W – Aktywny monitor sceniczny 8”

    Darmowa dostawa
    Model: MON 8 A G3 W
    Gwarancja: 2 lata
    Korekcja częstotliwości: TAK
    Bluetooth: NIE
    Wejście Jack: TAK

    LD Systems MON 8 A G3 W to 8-calowy aktywny monitor sceniczny w eleganckiej, białej obudowie. Wyposażony w koaksjalny przetwornik i wzmacniacz klasy D o mocy 250 W RMS, oferuje klarowny i zbalansowany dźwięk idealny do wokali i instrumentów. Dzięki kompaktowej konstrukcji, wielofunkcyjnym wejściom oraz wytrzymałej obudowie ze sklejki, sprawdza się zarówno na scenie, jak i w studiu, klubach czy salach konferencyjnych. To profesjonalne rozwiązanie dla muzyków i realizatorów dźwięku ceniących niezawodność i wysoką jakość brzmienia.

    Produkt dostępny: 2 Szt.

    Dostępny Magazyn główny

    Brak Sklep stacjonarny

    1 899,00 zł

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Głośniki aktywne to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących łatwości i wygody. Wbudowane wzmacniacze pozwalają na szybką instalację i użytkowanie bez potrzeby dodatkowych komponentów audio. Są szczególnie polecane do użytku domowego, w małych przestrzeniach, gdzie ograniczona jest ilość miejsca na dodatkowe sprzęty.