DB Technologies

Kilka słów o producencie

Włoska firma DB Technologies została założona w 1990 roku i należy do marki AEB Industriale srl, powstałej w 1974 roku przez Arturo Vicaria. Marka DB Technologies została stworzona, aby zacząć produkować profesjonalne systemy wzmocnienia dźwięku. Stara się, by jej produkty miały jak najwyższy standard przez co ciągle poszukuje nowych innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń. Aktualnie w swojej ofercie ma np. głośniki, wzmacniacze, systemy radiowe, oprogramowania, kontrolery. Firma zdobyła takie wyróżnienia jak np. w 2019 roku nagrodę Reader's Choice Awards 2019 (za systemy VIO L212, VIO S218, VIO X Series i VIO L208), albo FOH za „Best New Line Array Family” (za serię VIO)

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 79 produktów firmy dB Technologies. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 52 produkty tej firmy.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard, Odbiór osobisty oraz Poczta Polska - Odbiór w punkcie.

Produkty firmy dB Technologies sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty dB Technologies w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki dB Technologies.

Artykuły powiązane z dB Technologies

30 DNI NA ZWROT

30 DNI NA ZWROT
Opublikował(a) SUPERSOUND 7 miesięcy temu 1664 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy
Kupujesz produkt, na który jesteś zdecydowany, jednak po rozpakowaniu i przetestowaniu okazuje się, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Żaden problem! Możesz skorzystać z 30 dniowej gwarancji zwrotu bez podania przyczyny niezależnie od tego czy kupujesz jako osoba prywatna czy też firma....

Najnowsze produkty dB Technologies

Najczęściej oglądane produkty dB Technologies