DB Technologies

Kilka słów o producencie

Włoska firma DB Technologies została założona w 1990 roku i należy do marki AEB Industriale srl, powstałej w 1974 roku przez Arturo Vicaria. Marka DB Technologies została stworzona, aby zacząć produkować profesjonalne systemy wzmocnienia dźwięku. Stara się, by jej produkty miały jak najwyższy standard przez co ciągle poszukuje nowych innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń. Aktualnie w swojej ofercie ma np. głośniki, wzmacniacze, systemy radiowe, oprogramowania, kontrolery. Firma zdobyła takie wyróżnienia jak np. w 2019 roku nagrodę Reader's Choice Awards 2019 (za systemy VIO L212, VIO S218, VIO X Series i VIO L208), albo FOH za „Best New Line Array Family” (za serię VIO)

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 122 produkty firmy dB Technologies. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 62 produkty tej firmy.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard, Kurier - wieczór (DHL) oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy dB Technologies sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty dB Technologies w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki dB Technologies.

Najnowsze produkty dB Technologies

Najczęściej oglądane produkty dB Technologies

Brak recenzji spełniających kryteria.