Decksaver

Kilka słów o producencie

Brytyjska firma Decksaver została założona w 2008 roku przez Mustafę El-Etriby. Kiedy jego młodszy brat przypadkowo uszkodził jeden z jego kontrolerów Mustafa zorientował się, że nie ma tak naprawdę żadnego dostępnego produktu na rynku, który chroniłby sprzęt najnowszej technologii audio. Tym sposobem w styczniu 2008 roku zdecydował się on wprowadzić na rynek pierwszy Decksaver dla Pioneera CDJ-1000. Marka szybko zyskała popularność, a jej produkty stały się standardem w branży audio. Największe kluby z całego świata takie jak np. Ministry Of Sound, Fabric, Space, Pacha czy Café Mambo postanowiły zaufać Decksaver i skorzystały z jej produktów. Wszystkie Decksaver-y muszą przejść wszechstronne testy, aby producent mógł zagwarantować bezbłędne wykonanie i był pewien, że doskonale się sprawdzą chroniąc przed kurzem, dymem, cieczą i uderzeniami. Pokrowce sprawdzą się świetnie zarówno w klubie, w domu czy podczas transportu chroniąc wszystkie suwaki i elementy sterujące, ponadto Decksaver-y idelnie dopasowują się do kabli, dzięki czemu spełniają swoją role w 100%!

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 360 produktów firmy Decksaver.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard, Odbiór osobisty oraz Poczta Polska - Odbiór w punkcie.

Produkty firmy Decksaver sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 1 rok, 2 lata lub 3 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty Decksaver w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki Decksaver.

Najnowsze produkty Decksaver

Najczęściej oglądane produkty Decksaver

Brak recenzji spełniających kryteria.