DIXON

Kilka słów o producencie

Firma DIXON została założona w 1979 roku w Stanach Zjednoczonych. Wchodzi ona w skład Reliance International Corporaton. Marka stała się rozpoznawalna dzięki produkcji wysokiej jakości urządzeń dla perkusistów. Jej głównym celem jest idelany wygląd sprzętu, optymalny dźwięk i najwyższa wydajność, dlatego podczas tworzenia marka łączy swoją pasję do muzki i zaanagżowanie. Ponad to stawia ona na rozwój i innowacje tak, aby dostrczyć muzykom instrumenty, które będą spełniały ich wszystkie potrzeby i wymagania. Firma zdaje sobie sprawę z tego, że dobry sprzęt musi być trwały, dlatego wszystkie produkty wykonane są tak, aby niezależnie od tego czy gra się na nich w szkole, w pracy czy w domu wyróżniały się nie tylko poprzez swój oryginalny wygląd, ale także niezawodną wytrzymałość. Z instrumentów DIXON-a korzystało wielu cenionych na całym świecie artystów takich jak np. Gregg Bissonette, Tony Pia, Jerry Gaskill czy Jerohn Garnett.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 53 produkty firmy DIXON. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 40 produktów tej firmy.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: DPD Pickup (punkt/automat paczkowy), Inpost - paczkomaty, Kurier - standard oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy DIXON sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty DIXON w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki DIXON.

Artykuły powiązane z DIXON

30 DNI NA ZWROT

30 DNI NA ZWROT
Opublikował(a) SUPERSOUND 3 lata temu 6394 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy
Kupujesz produkt, na który jesteś zdecydowany, jednak po rozpakowaniu i przetestowaniu okazuje się, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Żaden problem! Możesz skorzystać z 30 dniowej gwarancji zwrotu bez podania przyczyny niezależnie od tego czy kupujesz jako osoba prywatna czy też firma....

Najnowsze produkty DIXON

Najczęściej oglądane produkty DIXON

Brak recenzji spełniających kryteria.