HK AUDIO

Kilka słów o producencie

Niemiecka marka HK AUDIO została założona w 1979 roku przez braci Hansa i Lothara Stamer. Początkowo zaczynali tworzyć swoje kolumny głośnikowe w małym sklepie w południowo-zachodnich Niemczech, jednakże dzięki niesamowitej jakości powstałych rozwiązań marka szybko zaczęła cieszyć się renomom w zakresie kunsztu i wydajności, co sprawiło, iż stale się rozwijała, a także rozszerzyła swoją działalność. Od tego czasu firma niejednokrotnie dostarczała sprzęt najbardziej szanowanym nazwiskom w branży audio, a także wyposażała coraz to większe i profesjonalne obiekty. Sprzęt HK AUDIO doceniany jest również za to, iż od początku skupia się na potrzebach swoich użytkowników, tak aby spełnić wszystkie wymagania, a tym samym zadowolić ich. 

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 135 produktów firmy HK AUDIO.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: DPD Pickup (punkt/automat paczkowy), Inpost - paczkomaty, Kurier - standard oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy HK AUDIO sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty HK AUDIO w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki HK AUDIO.

Najnowsze produkty HK AUDIO

Najczęściej oglądane produkty HK AUDIO