IMAGE-LINE

Kilka słów o producencie

Belgijska firma IMAGE-LINE została założona w 1994 roku przez Jean-Marie Cannie i Franka Van Biesena. Początkowo firma zajmowała się produkowaniem gier komputerowych. W grudniu 1997 roku marka wydała pierwszą cyfrową stacje do obróbki dźwięku FL Studio. Pozwalała ona m.in. na pełną modyfikację, dodawanie nowych brzmień, łączenie z innymi programami. Zarejestrowanie zakupionego oprogramowania gwarantuje użytkownikowi darmowe aktualizacje. Jest to flagowy produkt marki IMAGE-LINE.

Z oprogramowania FL Studio korzystali producenci muzyki elektronicznej tacy jak Avicii czy Martin Garrix.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 109 produktów firmy IMAGE-LINE. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 50 produktów tej firmy.

W ofercie mamy również 67 zestawów, które zawierają produkty IMAGE-LINE. 67 z nich jest dostępnych.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Email, Inpost - paczkomaty, Kurier, Kurier wieczór (DHL) oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy IMAGE-LINE sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata lub 3 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty IMAGE-LINE w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki IMAGE-LINE.

Najnowsze produkty IMAGE-LINE

Najczęściej oglądane produkty IMAGE-LINE

Zestawy z produktami IMAGE-LINE