Mapex

Kilka słów o producencie

Amerykańska firma Mapex została założona w 1989 roku przez KHS Musical Instruments. Powstała ona przez pasjonatów muzyki chcących dostarczyć wysokiej jakości produkty w cenach zdecydownie niższych niż te zaproponowane przez innych producentów dostępnych na rynku. Produkty Mapex rozpoznawalne są dzięki swojemu odważnemu wykończeniu. Marka dokłada największe starania, aby uzyskać doskonały i niezawodny sprzęt, dlatego podczas procesu produkcji wykorzystuje nowoczesne technologie. Dodatkowo firma uważa, że dobre surowce są jednym z kluczowych elemetów, dlatego wykfalifikowani eksperci ręcznie wybierają tylko najwyższej jakości twarde drewno, takie jak klon, orzech, brzoza czy lipa, po to aby każdy stworzony bęben miał charakterystyczne właściwości tonalne i rezonansowe. Chcąć zapewnić sprzętom elegancki wygląd jest on pokrywa ośmiowartwowym lakierem, który nadaje mu wysoki połysk. Ponad to zespół Mapex składa się w większości z muzyków w związku z czym rozumieją i dostrzegają oni potrzeby oraz wymagnia artystów, dlatego opracowywują sprzęt, z którego sami by chętnie korzystali. Z rozwiązań Mapex korzystali tacy cenieni artyści jak np. Josh Devine, Chris Adler, Russ Miller czy Chris Adler.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 290 produktów firmy Mapex.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - standard oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy Mapex sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: , 1 rok lub 2 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty Mapex w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki Mapex.

Artykuły powiązane z Mapex

30 DNI NA ZWROT

30 DNI NA ZWROT
Opublikował(a) SUPERSOUND 3 lata temu 6361 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy
Kupujesz produkt, na który jesteś zdecydowany, jednak po rozpakowaniu i przetestowaniu okazuje się, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Żaden problem! Możesz skorzystać z 30 dniowej gwarancji zwrotu bez podania przyczyny niezależnie od tego czy kupujesz jako osoba prywatna czy też firma....

Najnowsze produkty Mapex

Najczęściej oglądane produkty Mapex