Monacor

Kilka słów o producencie

Niemiecka firma Monacor została założona w 1965 roku przez Güntera Schillinga. Początkowo firma miała tylko dwóch pracowników. Aktalnie marka zajmuje się produktami z z zakresu techniki np.. estradowej, eventowej, monitoringu. Wszytskie produkowane urządzenia muszą spełniać najwyższe standardy i wymagania, są one nadal jednak w rozsądnych cenach. Dzięki wysokiej jakości niezawodnym produktom będą spełniały one swoją funkcję przez lata. Produkty Monacora swietnie sprawdzają się np. w salonach fitness, biurowcach, aulach, barach, klubach hotelach na stadionach, pływalniach. Marka w swojej ofercie ma m.in. wzmacniacze, głośniki, miksery, odtwarzacze, mikrofony, słuchawki, oświetlenie.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 3711 produktów firmy Monacor. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 2786 produktów tej firmy.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard, Odbiór osobisty oraz Poczta Polska - Odbiór w punkcie.

Produkty firmy Monacor sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: , 1 rok, 2 lata lub 3 lata (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty Monacor w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki Monacor.

Artykuły powiązane z Monacor

Nowa metoda dostawy: Odbiór w punkcie (Poczta Polska, Orlen, Żabka, Ruch i inne)

Nowa metoda dostawy: Odbiór w punkcie (Poczta Polska, Orlen, Żabka, Ruch i inne)
Opublikował(a) Redakcja 2 miesiące temu 452 unikalnych wyświetleń 3 komentarzy
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów dodajemy nową metodę dostawy, a którą często byliśmy pytani. Od teraz możesz zamówić paczkę do odbioru w punkcie placówek pocztowych, sklepów Żabka, Lewiatan oraz Biedronka, stacji paliw Orlen, punktów Ruch i innych....

30 DNI NA ZWROT

30 DNI NA ZWROT
Opublikował(a) SUPERSOUND 8 miesięcy temu 2005 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy
Kupujesz produkt, na który jesteś zdecydowany, jednak po rozpakowaniu i przetestowaniu okazuje się, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Żaden problem! Możesz skorzystać z 30 dniowej gwarancji zwrotu bez podania przyczyny niezależnie od tego czy kupujesz jako osoba prywatna czy też firma....

Najnowsze produkty Monacor

Najczęściej oglądane produkty Monacor