QSC

Kilka słów o producencie

QSC jest firmą założoną w Stanach jednoczonych w 1968 roku przez Pata Quiltera i Barry'ego Andrewsa. Aktualnie marka w swojej ofercie ma rozwiązania systemowe audio i wideo m.in. wzmacniacze mocy, głośniki, miksery cyfrowe. Jest ona światowym liderem w produkcji profesjonalnych rozwiązań. Marka zapewnia, że cały czas dąży do poprawy jakości produktów, chce, aby ich klienci dostawali jak najlepszy sprzęt. Ich wspaniałe produkty są wynikiem zaangażowania i ciężkiej pracy całego zespołu. Firma stara się zapewnić jak najlepsze warunki pracy swoim pracownikom, wielokrotnie odebrała nagrodę od Orange County Register za ,,Najlepsze miejsce pracy''. Z asortymentu QSC korzytali tacy artysci jak np. Jason Mraz czy Chad Smith's.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 94 produkty firmy QSC. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 54 produkty tej firmy.

W ofercie mamy również 13 zestawów, które zawierają produkty QSC. 7 z nich jest dostępnych.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard, Kurier - wieczór (DHL) oraz Odbiór osobisty.

Produkty firmy QSC sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata, 3 lata lub 6 lat (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty QSC w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki QSC.

Najnowsze produkty QSC

Najczęściej oglądane produkty QSC

Zestawy z produktami QSC