SSQ

Kilka słów o producencie

SSQ (SOUND STATION QUALITY) należy do grupy SOUND STATION- polskiego dystrybutora sprzętu i oprogramowania PRO AUDIO. Pod tą marką znajdziesz sprzęt i akcesoria muzyczne wykonane przy użyciu najlepszych materiałów i przy zastosowaniu sprawdzonych metod. 

W ofercie SSQ znajdziesz najwyższej jakości kable audio w całości produkowane w Polsce. Producent obejmuje je dożywotnią gwarancją.

Kolejną grupę produktów stanowią dedykowane pokrowce, szyte na miarę konretnych urządzeń jak i wysokich wymagań klientów oraz stabilne i solidne statywy. Produkujemy zarówno standardowe statywy mikrofonowe i klawiszowe jak i specjalistyczne statywy dedykowane monitorom odsłuchowym, kolumnom nagłośnieniowym i komputerom. 

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 112 produkty firmy SSQ. Dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki jest 104 produkty tej firmy.

W zależności od lokalizacji oraz rodzaju produktów dostępne są następujące metody dostawy: Inpost - paczkomaty, Kurier - express, Kurier - standard, Odbiór osobisty oraz Poczta Polska - Odbiór w punkcie.

Produkty firmy SSQ sprzedawane w naszym sklepie objęte są wygodną gwarancją door-to-door, której okres może wynosić: 2 lata, 3 lata lub Dożywotnia (dokładny czas obowiązywania gwarancji widoczny jest w karcie produktu).

Produkty SSQ w kategoriach

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę wszystkich produktów marki SSQ.

Artykuły powiązane z SSQ

Bartosz Bazok Zelek ocenia kable SSQ!

Bartosz Bazok Zelek ocenia kable SSQ!
Opublikował(a) Redakcja 3 miesiące temu 410 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy
SOUND STATION QUALITY (SSQ) należy do grupy SOUND STATION. Pod tą marką znajdziesz sprzęt i akcesoria muzyczne wykonane przy użyciu najlepszych materiałów i przy zastosowaniu sprawdzonych metod....

Kable audio SSQ- prezentacja i zastosowania

Kable audio SSQ- prezentacja i zastosowania
Opublikował(a) Redakcja rok temu 4930 unikalnych wyświetleń 1 komentarz
Kable SSQ produkowane są w Polsce, z polskiej beztlenowej miedzi (KGHM) i są lutowane ręcznie bezołowiową cyną z dodatkiem srebra, również polską. Końcówki złącz są pokryte warstwą 24-kartowego złota. Dodatkowo złącza posiadają zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla. Jakość przewodów oraz ich...

Nowa metoda dostawy: Odbiór w punkcie (Poczta Polska, Orlen, Żabka, Ruch i inne)

Nowa metoda dostawy: Odbiór w punkcie (Poczta Polska, Orlen, Żabka, Ruch i inne)
Opublikował(a) Redakcja rok temu 5521 unikalnych wyświetleń 3 komentarzy
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów dodajemy nową metodę dostawy, a którą często byliśmy pytani. Od teraz możesz zamówić paczkę do odbioru w punkcie placówek pocztowych, sklepów Żabka, Lewiatan oraz Biedronka, stacji paliw Orlen, punktów Ruch i innych....

Najnowsze produkty SSQ

Najczęściej oglądane produkty SSQ