- Opis
-
Szczegóły
Trzy tryby kierunkowości
Zaawansowana technologia Digital Signal Processing (DSP) pozwala na zastosowanie trzech trybów kierunkowości w jednym wszechstronnym mikrofonie: superkierunkowy, jednokierunkowy oraz wszechkierunkowy.
Superkierunkowość w kompaktowym mikrofonie
Osiem bardzo wydajnych jednostek mikrofonowych współpracuje z nowoczesnym algorytmem kształtowania wiązki, by zapewnić ekstremalną kierunkowość efektywnie eliminującą niepożądane dźwięki. Wszystko to mieści się w wyjątkowo kompaktowym mikrofonie o długości jedynie 99,3 mm.
Doskonały dźwięk o niewielkich zakłóceniach
Podczas połączenia poprzez stopkę Multi Interface z kompatybilnym aparatem wyposażonym we wbudowany cyfrowy interfejs audio, sygnał audio jet przesyłany bezpośrednio do aparatu w formie cyfrowej, bez żadnego uszczerbku na jego jakości. Prosty przełącznik zapewnia również kompatybilność z szeroką gamą aparatów korzystających z analogowego łącza.
Bezprzewodowa łączność
Wystarczy przyłączyć mikrofon do stopki Multi Interface na kompatybilnym aparacie, by uzyskać bezpośrednie zasilanie i połączenie audio bez konieczności mocowania dodatkowych przewodów lub baterii. Stopka Multi Interface firmy Sony zapewnia inteligentną łączność i kontrolę szeregu akcesoriów, zapewniając maksymalną elastyczność i mobilność systemu fotograficznego α.
Tłumienie szumów mechanicznych
Zaawansowana konstrukcja tłumiąca wstrząsy i wibracje skutecznie minimalizuje szumy o niskiej częstotliwości oraz związane z obsługą mikrofonu, które mogą obniżyć jakość dźwięku. Brak przewodów połączeniowych oznacza, że zakłócenia nie są transmitowane do mikrofonu mechanicznie poprzez przewody i złącza.
Wydajny filtr zapewniający czysty dźwięk
Technologia Digital Signal Processing (DSP) pozwala na zastosowanie filtra górnoprzepustowego odcinającego zakłócenia poddźwiękowe i maksymalizującego jakość dźwięku na etapie nagrywania, dzięki czemu kompleksowa postprodukcja nie jest konieczna.
Podstawowa regulacja
Kontrola poziomu nagrywania, analogowe wyjście kompatybilne z szeroką gamą aparatów oraz tłumik ułatwiający ustawienie optymalnego poziomu sygnału gwarantują wszechstronność tego mikrofonu. Dostępny poziom kontroli zapewnia płynną i bezproblemową postprodukcję.
Osłona przeciwwietrzna w zestawie
ECM-B1M jest dostarczany w zestawie z futrzaną osłoną przeciwwietrzną redukującą szum wiatru podczas nagrywania w terenie.
Dane techniczne i cechy:
- Kompaktowa, lekka konstrukcja, 99,3 mm dł. i 77,3 g wagi
- Kierunkowość: Superkierunkowy / Jednokierunkowy / Wszechkierunkowy (do wyboru)
- Czysty dźwięk dzięki kompatybilnej stopce Multi Interface z cyfrowym łączem
- Pełna ręczna regulacja pozwala na optymalny zapis dźwięku
- Osłona przeciwwietrzna w zestawie
- Kompaktowa, lekka konstrukcja, 99,3 mm dł. i 77,3 g wagi
- Dostawa
-
Szczegóły dostawy produktu SONY ECM-B1M - Mikrofon do kamery
Wysyłka z Warszawa, Polska.
Dostawa do
Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.
- Zadaj pytanie
-
Zadaj pytanie odnośnie produktu
- Recenzje (0)
-
0.0
0 recenzji
Oceń ten produkt jako pierwszy
O producencie SONY
Firma została założona 7 maja 1946 roku przez inżyniera Masaru Ibukę i fizyka Akio Moritę, w Tokio i początkowo nosiła nazwę Tokyo Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation), ale nazywana też była Totsuko. Początkowo, przedsiębiorstwo utrzymywało się przede wszystkim ze świadczenia drobnych usług serwisowych, a jego siedziba znajdowała się w wynajmowanym budynku, który był w bardzo złym stanie. Najlepiej świadczył o tym dziurawy dach, który przeciekał w deszczowe dni. Jednak złe warunki pracy nie przeszkodziły w skonstruowaniu pierwszego magnetofonu i radia tranzystorowego. Nieco wcześniej, udało się zbudować prostą, elektryczną maszynkę do ryżu, która w efekcie okazała się tylko niedoskonałym prototypem. Konstrukcja opierała się na drewnianej misie, z umieszczoną na jej dnie spiralną elektrodą. Dzięki niej, ryż był podgrzewany, jednak w efekcie był albo zbyt rozgotowany, albo przeciwnie – niedogotowany.
W 1950 roku firma wprowadziła na rynek pierwszy magnetofon, a także opracowała licencję na technologię tranzystorową, aby 5 lat później, ostatecznie zbudować i wprowadzić na rynek pierwsze w Japonii radio tranzystorowe.
W 1960 roku powstał pierwszy zagraniczny oddział Sony – w Szwajcarii, niedaleko Zurychu. W tym samym czasie, Sony, jako pierwsze na świecie, wprowadziło na rynek przenośny telewizor tranzystorowy TV8-301.
Pod koniec lat 70., Sony wspólnie z Philipsem, opracowało pierwszą na świecie płytę kompaktową. Jej premiera odbyła się w fabryce należącej do Philipsa, w sierpniu 1982 roku.
Po ponad 6 latach pracy, w 1980 roku, Sony zaprezentowało swoją pierwszą kamerę – model XC-1, z najnowocześniejszą wówczas matrycą CCD. Co ciekawe, kamerę montowano w Jumbo Jetach linii lotniczych All Nippon Airways, aby pasażerowie mogli zobaczyć, co dzieje się w kokpicie pilotów, podczas startu i lądowania samolotu. Z czasem, rozwój matryc CCD i zaangażowanie Sony, pozwoliło produkować niewielkie kamery wideo.
Już w 1994 roku na rynku pojawiło się pierwsze PlayStation, a 3 lata później Sony wypuściło nową serię telewizorów HDTV WEGA (model KW-32HDF9), wyposażonych w kineskopy FD Trinitron. Największym wyróżnikiem nowych sprzętów była wysoka jakość odtwarzanego obrazu.
Sony wkroczyło w XXI wiek wraz z nową konsolą PlayStation2, która pojawiła się na rynku w 2000 roku. A już w 2006 roku wprowadzono nowy napęd Blu-ray ™ i oparty na nim kolejny model konsoli – PlayStation3.
XXI wiek to także czas prężnego rozwoju i ciągłego udoskonalania telewizorów.
Firma
- Siedziba producenta: Japonia
- Średnia ocena produktów: 5.0
Produkty
- Liczba produktów: 21
Statystyki napraw