Pod Instrumenty Klawiszowe
Statywy pod instrumenty klawiszowe to stabilne i regulowane konstrukcje, które umożliwiają wygodne ustawienie keyboardów, pianin cyfrowych i syntezatorów.
-
Roland KSFE50-BK - Statyw do pianina cyfrowego FP-E50
Koszt wysyłki: od 20,00 złModel: KSFE50-BKGwarancja: 2 lataKolor: CzarnyRoland KSFE50-BK - Dedykowany statyw do pianina cyfrowego FP-E50 (czarny)
Brak w magazynie
Magazyn główny
Sklep stacjonarny
-
NN X3 - statyw klawiszowy
Koszt wysyłki: od 20,00 złModel: X3Kolor: CzarnyTyp Statywu: statyw klawiszowyNN X3 - statyw klawiszowy pod keyboard pianino cyfrowe krzyżowy składany
Brak w magazynie
Magazyn główny
Sklep stacjonarny
Nasze statywy pod instrumenty klawiszowe oferują różnorodne rozwiązania – od klasycznych modeli X po zaawansowane konstrukcje wielopoziomowe. Każdy statyw cechuje się wytrzymałością, mobilnością i możliwością regulacji wysokości, co zapewnia wygodę gry zarówno w domu, jak i na scenie.