Aktualizacja Focusrite Vocaster Hub v. 1.3 już dostępna

Aktualizacja Focusrite Vocaster Hub v. 1.3 już dostępna
Opublikował(a) Redakcja 9 dni temu 142 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Vocaster Hub w wersji 1.3 jest już dostępny do pobrania w ramach ciągłego rozszerzania wsparcia Focusrite dla podcasterów.

Co pojawiło się w nowej aktualizacji?

Dodano dalsze rozszerzenie funkcji Auto Gain. Po wybraniu Default, Stream lub Camera wustawieniach, docelowy poziom Auto Gain i ustawienia Enhance dostosują się tak, aby były optymalne dla podcastingu, streamingu lub vlogowania.

Użytkownicy mogą teraz zmienić wygląd i sposób działania Vocaster Hub w ustawieniach i wybrać nowy ciemny motyw w selektorze motywów. Motyw może być ustawiony na „system”, aby dopasować ustawienia trybu ciemnego systemu operacyjnego, co jest przydatne, jeśli ich system operacyjny automatycznie zmienia się po zachodzie lub wschodzie słońca.

Użytkownicy interfejsów Vocaster mogą teraz płynnie przełączać się pomiędzy słuchawkami i głośnikami za pomocą jednego przycisku z ulepszoną funkcją wyciszania dla Hosta i Gościa. Zaoszczędź czas na zmianie głośności między nimi, aby preferowany poziom był zawsze nietknięty, pozostawiając wszystko podłączone.

Pobierz aktualizację Vocaster Hub 1.3

Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Focusrite:


#focusrite, #vocaster Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy