Aktualizacja oprogramowania dla Wireless PRO już dostępna

Aktualizacja oprogramowania dla Wireless PRO już dostępna
Opublikował(a) Redakcja 20 dni temu 413 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Wireless GO II i inne produkty RØDE, Wireless PRO jest w pełni aktualizowalny, co pozwala dodawać nowe funkcje i ulepszenia użyteczności poprzez aktualizacje oprogramowania układowego.

Zaleca się regularne podłączanie Wireless PRO do komputera i uruchamianie RØDE Central w celu sprawdzenia nowego oprogramowania sprzętowego, aby zapewnić dostęp do wszystkich najnowszych funkcji. Pamiętaj tylko, aby zaktualizować odbiornik i dwa nadajniki, ponieważ cały system musi mieć to samo oprogramowanie, aby działał poprawnie.

Główną funkcją tej aktualizacji jest dodanie dwustopniowego filtra górnoprzepustowego dla nadajników, który ma zastosowanie zarówno do wbudowanego mikrofonu, jak i dowolnego podłączonego mikrofonu zewnętrznego, takiego jak dołączony Lavalier II. Można go aktywować w RØDE Central, z opcją zastosowania filtra 75 Hz lub 100 Hz do dźwięku.

Filtr górnoprzepustowy, znany również jako filtr dolnozaporowy, usuwa niższe częstotliwości w sygnale audio, co może być przydatne w celu zwiększenia klarowności dźwięku i osłabienia dudnienia spowodowanego szumem wiatru.

Dodano również możliwość wyłączenia funkcji limitu czasu w nadajnikach. Gdy funkcja limitu czasu jest aktywna, nadajniki automatycznie wyłączą się po 15 minutach, jeśli nie nagrywają i nie są sparowane. Jest to pomocne w celu zachowania żywotności baterii w przypadku, gdy zapomnisz je ręcznie wyłączyć. Jeśli jednak wolisz pozostawiać nadajniki w swoim talencie przez cały dzień i nie chcesz pamiętać o ich włączaniu za każdym razem, gdy chcesz rozpocząć nagrywanie, możesz teraz wyłączyć tę funkcję.
Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy RODE:

#rode Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy