Aktywne monitory studyjne APS KLASIK

Aktywne monitory studyjne APS KLASIK

Aktywne monitory studyjne APS KLASIK

Opublikował(a) Redakcja 14 dni temu 196 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

Na filmie widać model w starszej wersji. Od niedawna dostępna jest wersja 2020 (ulepszona), która była niedostępna gdy jeszcze tworzyliśmy ten film. Niedługo postaramy się je przetestować.


Oto co o monitorach pisze producent:

"Projektując Klasika postawiliśmy sobie za cel stworzenie narzędzia, które zmieni Waszą pracę z dźwiękiem w jeszcze większą przyjemność". Głównym założeniem tego monitora jest zapewnienie bezkompromisowej jakości i precyzji dźwięku. Uzyskaliśmy bardzo wyrównane charakterystyki poziomu ciśnienia akustycznego - amplitudową i fazową, co bezpośrednio wpłynęło na wierność barwy i precyzję dźwięku. Zastosowaliśmy lekką 19mm kopułkę wysokotonową zapewniającą detaliczny dźwięk i doskonałe charakterystyki kierunkowe. Precyzyjny i szybki bas ze szczegółową średnicą to zasługa świetnego 7 calowego woofera z silnym i zaawansowanym technologicznie obwodem magnetycznym. Zwrotnica Klasika została zaprojektowana z zachowaniem najwyższych standardów. Każdy zestaw monitorów jest indywidualnie kalibrowany względem wzorca i parowany. Dzięki ogromemu nakładowi pracy przy tworzeniu Klasika, głośnik ten może stawać w szranki ze znacznie droższymi konstrukcjami. Jeżeli więc zastanawiacie się nad zakupem monitorów studyjnych, posłuchajcie Klasika! Sami zweryfikujcie, czy spełnia Wasze oczekiwania, zanim na dłużej zawita do Waszego studia."

Opinie o APS KLASIK 2020:
#aps, #KLASIK, #monitory studyjne Opublikowano w kategorii: Testy

Komentarze

Faro 10 dni temu
Mogę polecić firmę APS. Testowałem te monitory w SUPERSOUND wraz z AEON 2. Ja wybrałem te droższe ale wielu osobom myślę, że mogą wystarczyć Klasiki