ARA - nowy mikrofon pojemnościowy USB od AKG już w naszej ofercie!

ARA - nowy mikrofon pojemnościowy USB od AKG już w naszej ofercie!
Opublikował(a) Redakcja 12 dni temu 250 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy

ARA POSIADA DWA TRYBY PRACY:

  • kierunkowy przedni (kardioidalny) wychwytuje dźwięk bezpośrednio przed mikrofonem, odrzucając jednocześnie dźwięk z innych stron, co czyni go idealnym dla podcasterów, blogerów, YouTuberów i graczy, wideokonferencji oraz do nagrywania głosu i instrumentów
  • przedni + tylny (omni) zbiera dźwięk równomiernie ze wszystkich stron, dzięki temu nadaje się idealnie do nagrywania wywiadów z wieloma osobami

Z PRZODU MIKROFONU ZNAJDUJĄ SIĘ KLUCZOWE FUNKCJE ARA, W TYM:

  • wybór charakterystyki
  • wyciszenie mikrofonu
  • pokrętło głośności słuchawek
  • gniazdo słuchawkowe 3,5 mm

Kompaktowy rozmiar Ara i wszechstronne opcje montażu sprawiają, że jest on idealny zarówno do zastosowań biurkowych, jak i studyjnych. Można go przymocować na biurku za pomocą dołączonego jarzma i stojaka lub do wysięgnika lub standardowego statywu mikrofonowego.

Jeśli jesteś w podróży, to zabierz ze sobą adapter OTG lub Apple Camera Adapter i korzystaj z systemu Ara z dala od komputera stacjonarnego.

Dołączone akcesoria obejmują kabel USB-C do USB-A o długości 2 m, adapter z gwintem 3/8 cala na 5/8 cala do statywu mikrofonowego oraz bezpłatną kartę rejestracyjną do oprogramowania do nagrywania Ableton Live 11Lite.

Ara działa bezproblemowo ze wszystkimi głównymi aplikacjami do strumieniowania na żywo, wideokonferencji i nagrywania muzyki.


Komentarze

Janek 7 dni temu
Jest przewidziana jakaś promocja przez producenta albo u Was na to?
SUPERSOUND 2 dni temu
Aktualnie nie ma takich informacji od producenta ani planów z naszej strony.