EP-133 KO II - nowy mocarny groovebox od ​teenage engineering

EP-133 KO II  - nowy mocarny groovebox od ​teenage engineering
Opublikował(a) Redakcja 3 miesiące temu 1003 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

teenage engineering EP-133 KO II to potężny groovebox z wbudowanym samplerem i rozbudowanym sekwencerem. Nagrywaj dźwięki wokół siebie, sekwencjonuj próbki i pętle, dostosowuj i automatyzuj filtry, wysokość dźwięku i wiele więcej. Dodawaj efekty stereo, kompresor i efekty typu punch-in nowej generacji – przejdź od pomysłu do utworu szybciej niż kiedykolwiek!

Mistrz jest jeden

Wszechstronna maszyna z imponującym zestawem funkcji, K.O. II jest nowym mistrzem w studiu i poza nim. Niezrównany w swojej klasie, jest to sampler, o jakim zawsze marzyłeś, w bardzo przystępnej cenie. Dostosowuj i automatyzuj takie rzeczy, jak filtry, wysokość dźwięku i inne… dodawaj efekty stereo, kompresor i efekty typu punch-in nowej generacji.

Sekwencja ciosów

Silnik sekwencera K.O. II zapewnia intuicyjny i szybki sposób tworzenia beatów i wariacji przy użyciu 4 grup x 12 patternów. Jak większość DAW, możesz natychmiast zamieniać patterny w każdej grupie, eksperymentować z różnymi kombinacjami, aby znaleźć, które linie rytmu i basu współpracują ze sobą. Przycisk zatwierdzenia pomaga zatrzymać punkt w czasie i przejść dalej, dodając werset lub przerwę. wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym podczas gry.

Ubierz swoje rękawice lub skorzystaj z czyichś

Sekwencjonuj próbki i pętle. Skorzystaj z wyselekcjonowanej kolekcji perkusjonaliów, basów i klawiszy, które są fabrycznie załadowane na Twoim K.O. II. Nagrywaj dźwięki wokół siebie, sampluj swój głos, ulubione syntezatory, płyty winylowe lub cokolwiek innego, co masz w telefonie. Korzystaj z wielu wejść, wyjść i synchronizacji.

Nowoczesna technika

KO II został wyposażony w klawisze w stylu vintage z nowoczesnym akcentem, łączące klasyczny przycisk z wrażliwością na nacisk. Do tego wysokiej jakości, jedyny w swoim rodzaju wyświetlacz, który naprawdę przykuwa oko i cieszy ząbki.


#teenage engineering Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy