Expressive E Osmose - najbardziej innowacyjny syntezator ostatnich lat już dostępny!

Expressive E Osmose - najbardziej innowacyjny syntezator ostatnich lat już dostępny!
Opublikował(a) Redakcja 3 miesiące temu 3778 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Osmose to nowy standard ekspresji muzycznej. Ten samodzielny syntezator polifoniczny odblokowuje nowe sposoby kontrolowania dźwięku za pomocą znajomych gestów (nacisk, zginanie, potrząsanie i inne). Posiada zaawansowany silnik projektowania dźwięku oraz setki gotowych do użycia, innowacyjnych presetów. Pełni również funkcję potężnego kontrolera dla syntezatorów sprzętowych i programowych.

Tożsamość Osmose opiera się na niestandardowym mechanizmie klawiatury o nazwie Augmented Keyboard Action (A.K.A.), wysokiej jakości wykonania oraz przyjemnym i ergonomicznym doświadczeniu podczas gry. Te elementy sprawiają, że ten ekspresyjny syntezator stanowi reinterpretację pracy tradycyjnych twórców instrumentów akustycznych. Opracowana przez Expressive E technologia Augmented Keyboard Action (A.K.A.) znajduje się w każdym klawiszu Osmose. Zapewnia ona płynne połączenie pomiędzy każdym gestem wykonanym przez muzyka a powstałym dźwiękiem. Oznacza to, że mimo bycia elektronicznym syntezatorem, Osmose daje wrażenie gry na instrumencie akustycznym. Naciśnij, zgiń, potrząśnij, szarpnij i wykonuj inne ruchy, aby tworzyć dźwięki, które są tylko twoje - niepowtarzalne.


3 powody dla których zakochasz się w tej klawiaturze

1. Dźwięk jest generowany, gdy tylko dotkniesz klawiszy, z niesamowitym poziomem niuansów i dynamiki.
2. Po przekroczeniu pewnego progu nacisku, uruchamiana jest nowa wariacja dźwięku, z ogromnym poziomem kontroli i dynamiki.
3. Dodawaj wibrato do nut intuicyjnie przesuwając klawisze w lewo i w prawo. Wariacje wysokości dźwięku każdego klawisza mogą być niezależne.

Zaprojektowaliśmy klawiaturę Osmose tak, aby rejestrowała każdy gest i niuans wykonania. Potrzebowaliśmy silnika dźwiękowego, który mógłby interpretować ruchy z taką samą precyzją. EaganMatrix ciągle analizuje gesty i przetwarza te dane natychmiast, aby dogłębnie kontrolować parametry syntezy. Pozwala to na organiczne połączenie między graczem a instrumentem, podobne do interakcji gracza z instrumentem akustycznym.
EaganMatrix to cyfrowa, modułowa piaskownica, która oferuje szeroką paletę dźwięków. Od wirtualnej syntezy analogowej, przez syntezę FM, po modelowanie fizyczne i więcej, Osmose prezentuje nieskończony krajobraz unikalnych, dzikich dźwięków akustycznych i elektronicznych. Każdy gest i artykulacja może modulować różne parametry silnika syntezatora w innowacyjne i nieoczekiwane sposoby.
EaganMatrix to laboratorium syntezy, zbudowane z unikalnych elementów, które możesz twórczo łączyć. Jeśli chcesz się posunąć dalej w projektowaniu dźwięku, potężny EaganMatrix można edytować za pomocą oprogramowania Haken Editor (na Mac/PC). Stworzony do tworzenia zaawansowanego projektowania dźwięku dla ciągłych instrumentów, Haken Editor wykracza daleko poza klasyczne systemy modularne, stawiając 3 parametry kontroli A.K.A. w centrum procesu projektowania dźwięku.

Wyjścia/wejścia

Osmose oferuje różne opcje łączności, które ułatwiają pracę na żywo i w studiu. Tylny panel Osmose zawiera:
- 2 gniazda L/R Jack 6,3mm
- 2 wejścia na pedały
- kombinację MIDI In/ Midi Out
- port USB B
Na przednim panelu znajduje się również gniazdo słuchawkowe jack 6,3mm z własną regulacją głośności.

Kontroler Midi

Użyj Osmose jako kontrolera MIDI, aby uwolnić pełny potencjał swoich ulubionych syntezatorów. Podłącz do dowolnych syntezatorów programowych lub sprzętowych za pomocą wejść/wyjść MIDI i portu USB w Osmose. Nawet jeśli Twój syntezator nie obsługuje wielodźwiękowego aftertouch lub MPE, Osmose wciąż może nim sterować.

Dumnie zaprojektowany we Francji, Osmose wyróżnia się czarną obudową i charakterystycznymi trzonkami klawiszy, które z pewnością przyciągną wzrok i przetrwają próbę czasu. Wykorzystując wytrzymałe materiały i solidną konstrukcję bezklejową, Osmose jest instrumentem idealnym zarówno do pracy w studiu jak i w trasie.

Dążąc do większej równowagi w przyrodzie,producent opracował kompleksowy plan eko-projektu, który uwzględnia wszystkie etapy cyklu życia Osmose:
Osmose jest wykonany w 66% z materiałów pochodzących z recyklingu.
Poszczególne części są montowane bez użycia kleju, co umożliwia całkowite rozebranie Osmose za pomocą dwóch powszechnie dostępnych śrubokrętów.
Przeprowadzono szeroko zakrojone testy wytrzymałości, aby sprawdzić produkt w trudnych warunkach.
Opracowano narzędzie autodiagnostyczne dla Osmose, które pomaga efektywniej rozwiązywać problemy z obsługą klienta i ograniczać niepotrzebne wysyłki.

Expressive E Osmose to klawiatura, która w pewien sposób może zrewolucjonizować świat muzyki. Dzięki możliwości tworzenia niepowtarzalnych utworów poprzez ekspresję wykonawcy, Osmose wprowadza nową jakość w obecnym, często schematycznym świecie muzyki. Twórcy zadedykowali uwagę każdemu detalowi klawiatury, dzięki czemu każdy korzystający z niej z pewnością będzie mógł cieszyć się jej doskonałym wykonaniem oraz trwałością na długie lata.Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Expressive E:

#expressive e Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy