Firma Akai Professional zapowiedziała edycję MPC Live II Retro!

Firma Akai Professional zapowiedziała edycję MPC Live II Retro!
Opublikował(a) Redakcja 9 dni temu 125 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

MPC Live II Retro kolorystycznie nawiązuje do pierwszych samplerów MPC z kremowymi obudowami i szarymi padami. MPC Live II Retro łączy w sobie ten kultowy wygląd z zaawansowaną technologią i tym, co tak bardzo cenią sobie użytkownicy, czyli trybem standalone.

Przedstawiamy nowe MPC Live II Retro.
Ciesz się tym samym sposobem pracy MPC z klasycznym układem kolorów i wprowadzaj znajomą estetykę do swojego arsenału produkcji muzycznej. Przy tym nie tracisz nic z wolności, jaką daje tryb standalone i zasilanie MPC z akumulatora.

Legenda MPC jest wyjątkowa i ma niezrównaną pozycję w świecie tworzenia bitów. Prawie tak legendarne, jak sposób pracy w MPC, są kultowe kolory. Klasyczna kremowa obudowa i szare pady zostały na zawsze wyryte w umysłach niezliczonych twórców beatów minionych pokoleń, a dzięki nowemu MPC Live II Retro także obecnych i przyszłych. Przeżyj klimat czcigodnych MPC 60, MPC 3000 i MPC 2000 za sprawą MPC Live II Retro.

Produkt będzie dostępny w 1 kwartale 2021.

Zobacz też inne produkty serii MPC:


Przeczytaj opinie o firmie AKAI:

#AKAI, #MPC, #RETRO Opublikowano w kategorii: AktualnościPremiery

Komentarze

SUPERSOUND 9 dni temu
Uprzedzając pytania;) Niebawem dodamy produkt do listy. Będzie można zapisać się na automatyczne powiadomienie o dostępności;)