ID44 MKII - nowy interfejs audio usb Audient

ID44 MKII - nowy interfejs audio usb Audient
Opublikował(a) Redakcja 18 dni temu 247 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Najlepszy jest teraz jeszcze lepszy

Nasz najmocniejszy interfejs audio właśnie stał się jeszcze lepszy. Najnowsza generacja iD44 została wyposażona w kolejne użyteczne funkcje, jeszcze lepsze przetwarzanie dźwięku oraz nowe fantastyczne wykończenie w ciemnoszarym kolorze.

Dodatkowe funkcje takie jak audio Loop-Back oraz podwójne wyjście słuchawkowe w połączeniu z przedwzmacniaczami zapożyczonymi z legendarnej konsoli ASP i światowej klasy przetwornikami czynią z tego interfejsu prawdziwie profesjonalny system rejestracji dźwięku wprost na Twoim biurku.

Jakość dźwięku na którą zasługujesz

Każdy interfejs z serii iD posiada na pokładzie przedwzmacniacze mikrofonowe zaprojektowane specjalnie dla flagowej konsoli mikserskiej Audient ASP8024-HE. Charakteryzują się wyjątkowo niskim poziomem zniekształceń dodając jednocześnie pierwiastek klasycznego analogowego ciepła prosto z jednych z najlepszych stołów mikserskich świata.

Blask wewnątrz wyzwala blask na zewnątrz

Zastosowane w iD4 MKII najwyższej jakości konwertery AD/DA zapewniają, że usłyszysz każdy niuans i szczegół dźwięku, a twoje miksy będą bardziej przejrzyste. Dzięki temu pracujesz szybciej, twoje decyzje są bardziej kreatywne i możesz cieszyć się profesjonalną jakością dźwięku w twoim komputerze.

Kiedy tworzyliśmy oryginalną konstrukcję iD44 sądziliśmy, że nic nie może brzmieć lepiej. Jednak dzięki udoskonaleniu dynamiki przetwornika o niesamowite 9dB okazało się, że brzmienie toru audio może być jeszcze bardziej klarowne, bez zbędnych zniekształceń i szumów.


Więcej kanałów, więcej możliwości

Za łatwością możesz skonfigurować swoje studio do obsługi większych sesji nagraniowych. iD44 MKII wyposażony jest w dwa cyfrowe wejścia i wyjścia optyczne, co daje Ci wiele opcji rozbudowy. Złącza obsługujące zarówno SPDIF oraz ADAT umożliwiają rozszerzenie wejść/wyjść do łączenie 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych.

Integracja

Zintegruj swoje ulubione procesory efektów z interfejsem iD44 MKII! Dzięki złączom insertowym możesz stworzyć tor audio na swoich warunkach, a dodatkową korzyścią jest bezpośredni dostęp do przetworników analogowo-cyfrowych, oferując najczystszą ścieżkę audio bez zbędnych elementów toru audio, co idealnie nadaje się do rejestracji na zewnętrznych urządzeniach czy obsłudze zewnętrznych preampów i FX.

Podłącz i graj

iD 44 MKII zaprojektowany został tak, aby odtworzyć stopień wejściowy klasycznego wzmacniacza lampowego. Bogate w harmoniczne wejście instrumentalne JFET DI jest idealne do gitary lub basu.

Wirtualne pokrętło do scrollowania

Zmień pokrętło głośności iD4 MKII w wirtualne kółko przewijania i przejmij kontrolę nad różnymi kompatybilnymi parametrami. Szybko wybieraj ustawienia, dostosowuj suwaki, a nawet pisz w automatyzację bez spędzania godzin na gapieniu się w ekran.

Audio loop-back

Teraz iD44 MKII wyposażony został wirtualne złącze loop-back, które zmienia Twój interfejs w wielozadaniowy system audio. To rozwiązanie daje Ci możliwość przechwytywania dźwięku z wielu aplikacji z Twojego komputera jednocześnie z używaniem mikrofonów poprzez wejścia mikrofonowe. Pozwala to na zarządzanie wszystkimi źródłami i wysyłanie ich do Twojego oprogramowania do streamingu. Idealne rozwiązanie dla twórców mediów, gamerów, podcasterów i streamerów.

Funkcja loop-back kontrolowana jest poprzez wirtualny mikser umożliwiając wybranie źródła z jednej z sześciu opcji, które stworzone są specjalnie pod różne scenariusze, ułatwiając konfigurację sprzętu do Twoich wymagań.

Jak skała

W pełni metalowa konstrukcja, wraz z wysokiej jakości komponentami oraz aluminiowymi potencjometrami czyni iD44 urządzeniem niezwykle odpornym na codzienne zmagania. Możesz być pewny, że iD44 MKII nie zawiedzie Cię w żadnych warunkach.
Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Audient:

#audient Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy