Kontroler HERCULES DJ T7 już w sprzedaży!

Kontroler HERCULES DJ T7 już w sprzedaży!
Opublikował(a) Redakcja 6 dni temu 1833 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

Hercules T7 to innowacyjny kontroler DJ zaprojektowany dla entuzjastów winyli, który daje możliwość nauki i praktykowania miksowania na płytach winylowych. Wyposażony w szereg funkcji, które sprawią, że miksowanie na winylach będzie nie tylko łatwe, ale także przyjemne. W tym artykule przyjrzymy się bliżej najlepszym funkcjom Hercules T7 i odkryjemy, jak kontroler ten może pomóc w osiągnięciu mistrzostwa w DJ-skich umiejętnościach.

Realistyczne doświadczenie miksowania na winylach

Hercules T7 oferuje autentyczne doświadczenie miksowania na winylach dzięki talerzom napędzanym silnikiem, które rozpędzają się od 0 do 33⅓ obr./min w 1/10 sekundy. Zintegrowane płyty winylowe, filcowe slipmaty i metalowe talerze sprawiają, że kontroler ten oddaje uczucie miksowania na prawdziwym gramofonie.

Zaawansowane funkcje sterowania

Kontroler wyposażony jest w centralny mikser z trzema pokrętłami korektora, jednym pokrętłem wzmocnienia i jednym pokrętłem filtru na deck, faderem głośności na deck, VU-metrem na deck, crossfaderem i VU-metrem Master. Ponadto, kontroler posiada strefę efektów, dzięki której można na bieżąco dodawać efekty do swoich miksów.


Mobilność i wygoda

Hercules T7 waży zaledwie 5 kg, co czyni go łatwym do przenoszenia. Składane nóżki i boczne uchwyty sprawiają, że kontroler ten jest idealny dla DJ-ów często podróżujących z występem na występ.

Oprogramowanie DJ

Dołączone oprogramowanie, Serato DJ Lite i DJUCED®, oferuje pełną gamę funkcji, takich jak 8 punktów Hot Cue, tryb Slip, nagrywanie i wiele więcej. Dzięki tym funkcjom, nawet początkujący DJ może szybko opanować sztukę miksowania.

Pomoc w nauce

Hercules T7 oferuje wsparcie w nauce miksowania i skreczowania dzięki funkcji Stems, która pozwala tworzyć niesamowite mashupy, mieszając partie wokalne z jednego utworu z melodią pochodzącą z drugiego. Ponadto, kontroler posiada funkcje Beatmatch Guide, Asystenta i poziomu Energy, które ułatwiają opanowanie zaawansowanych technik miksowania.

Obsługa serwisów streamingowych

Hercules T7 oferuje wsparcie dla popularnych serwisów streamingowych dla DJ-ów, takich jak Beatport, Beatsource, TIDAL i SoundCloud. Dzięki tej funkcji, DJ-e mają dostęp do ogromnej bazy utworów, co pozwala im na eksplorowanie różnorodnych gatunków muzycznych i tworzenie unikalnych miksów na bieżąco. Integracja z serwisami streamingowymi sprawia, że kontroler staje się jeszcze bardziej wszechstronny i dostosowany do potrzeb współczesnych DJ-ów, którzy muszą być na bieżąco z najnowszymi trendami muzycznymi i stale poszerzać swoją bibliotekę utworów.

Hercules T7 to rewolucyjny kontroler DJ, który oferuje autentyczne doświadczenie miksowania na winylach dzięki funkcjom, takim jak talerze napędzane silnikiem, zaawansowane funkcje sterowania, oprogramowanie DJ i obsługa serwisów streamingowych. To wszystko sprawia, że kontroler ten jest doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych DJ-ów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności na płytach winylowych.

W porównaniu z droższą konkurencją, taką jak Denon i Pioneer, Hercules T7 oferuje podobne funkcje i możliwości, jednak w znacznie bardziej przystępnej cenie. Dzięki temu, kontroler ten stanowi atrakcyjną alternatywę dla DJ-ów, którzy poszukują wydajnego i niezawodnego sprzętu, ale nie chcą wydawać fortuny na bardziej kosztowne modele.


Przewidywana dostępność - jesień 2023
(zostaw nam swój e.mail - powiadom o dostępności - aby kupić Hercules T7 jak tylko pojawi się w naszym sklepie):


Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Hercules DJ:
Kup merch Supersound.pl:


#hercules dj Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Adam Sokołowski 3 dni temu
Wyglada nieźle. Kiedy prezentacja możliwości?