KUP mikrofon Austrian Audio OC16 i odbierz słuchawki HI-X15 za darmo!

KUP mikrofon Austrian Audio OC16 i odbierz słuchawki HI-X15 za darmo!
Opublikował(a) Redakcja 4 miesiące temu 1340 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Promocja obowiązuje do 31.07.23 lub do wyczerpania zapasów.

OC16 to niezwykle wytrzymały mikrofon wyposażony w opatentowaną kapsułę ceramiczną CKR6. Konstrukcja jest inspirowana legendarną kapsułą CK12, która była wykonana z mosiądzu. Firma Austrian Audio zdecydowała się na wykorzystanie ceramiki, ponieważ jest to materiał o wysokiej izolacyjności, który ma taką samą masę i właściwości akustyczne jak mosiądz, ale jest znacznie mniej podatny na błędy w produkcji i może być produkowany w sposób bardziej powtarzalny. Każda kapsuła jest wykonywana ręcznie w Wiedniu, testowana i mierzona na miejscu, zanim opuści fabrykę.

Unikalna technologia Austrian Audio Open Acoustics redukuje problemy akustyczne, takie jak niepożądane odbicia i fale stojące wewnątrz mikrofonu. W rezultacie otrzymujemy znane, otwarte i naturalne brzmienie OC (open condenser) firmy Austrian Audio. Dzięki elastycznemu zawieszeniu kapsuły, mikrofon może być umieszczony bardzo blisko nawet najgłośniejszego źródła dźwięku, redukując niepożądane szumy, podbicia basów i zniekształcenia.

Nowy OC16 jest idealnym, wszechstronnym mikrofonem dla każdego, kto chce zrobić krok naprzód w świecie wysokiej jakości dźwięku Austrian Audio. Jego stosunek ceny do jakości jest nie do pobicia, co sprawia, że jest on w zasięgu możliwości domowych studiów nagrań, koncertujących muzyków, szkolnych programów muzycznych, podcasterów, streamerów, firm rentalowych i profesjonalnych studiów, które chcą uzupełnić swoją szafkę z mikrofonami o niedrogiego konia roboczego.

OC16 jest dostarczany w praktycznym, miękkim futerale i zawiera elastyczny koszyk oraz klips do mikrofonu.


Teraz kupując mikrofon Austrian Audio OC16 otrzymasz słuchawki HI-X15 ZA DARMO!


Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Austrian Audio:

#Austrian Audio Opublikowano w kategorii: Promocje

Komentarze

Brak komentarzy