MIDI FIGHTER TWISTER- unboxing

MIDI FIGHTER TWISTER- unboxing

MIDI FIGHTER TWISTER- unboxing

Opublikował(a) Redakcja 20 dni temu 290 unikalnych wyświetleń 2 komentarzy

Otwieramy DJTT Midi Fighter Twister- zaawansowany kontroler midi:

Tutaj prezentacja MF TWISTER:

Elastyczna kontrola MIDI do kreatywnego wykorzystania 16 wysokiej rozdzielczości enkoderów Chroma Cap Zintegrowane we wszystkich potencjometrach przyciski Podświetlenie LED informujące o ustawieniach oprogramowania Wyposażony w 4 banki po 16 enkonderów Twister pozwala przejąć kontrolę nad dowolnym parametrem oprogramowania.


"Niesłychanie solidnie zbudowany. Łatwy w konfiguracji. Wprost idealny kontroler z potencjometrami" - Marty, użytkownik Twistera

Pełna kontrola 4 banki po 16 wysokiej rozdzielczości enkoderów ze zintegrowanym, podlegającym programowaniu przyciskiem każdy. Małe urządzenie a mnóstwo funkcji! Dynamicznie zmieniające się podświetlenie LED Wielokolorowe podświetlenie LED wokół potencjometrów zapewnia informację zwrotną dotyczącą wartości parametrów. Dzięki temu zawsze wiesz, co się dzieje i nie gubisz się w ustawieniach oprogramowania. Łatwy w konfiguracji Kompaktowy i zasilany z portu USB Midi Fighter Twister łatwo zmieścić w torbie na sprzęt i skonfigurować do różnych zadań. Konfiguruj i dopasuj do swoich potrzeb Oprogramowanie MF Utility pozwala dopasować do Twoich potrzeb wszystkie ustawienia urządzenia, włącznie z kolorem LED i trybem przełączników DAW Buddy 64 uniwersalne enkodery i przyciski czynią z MF Twister najbardziej kompaktowy i najpotężniejszy zarazem kontroler do rejestracji automatyzacji jaki kiedykolwiek powstał! Sekwencer do programu Traktor DJ Twister oferuje sprzętowy sekwencer krokowy stworzony do wykorzystania z programem Traktor DJ który zamienia pokładowy tzw. Remix Deck w potężną maszynę perkusyjną. Nieskończone możliwości Twister wyposażono w 16 enkoderów (potencjometrów bez początku i końca zakresu regulacji), co daje niezrównane możliwości i swobodę. Wartości przyporządkowanych każdemu potencjometrowi parametrów są w sposób dynamiczny prezentowane za pomocą wielokolorowych pierścieni LED, dzięki czemu możesz płynnie przełączać się pomiędzy bankami, tym samym pomiędzy różnymi efektami, wtyczkami czy syntezatorami. Zawsze wiesz, co dzieje się w Twojej muzyce.

Dystrybutor: https://soundstation.pl https://djtechtools.pl

Komentarze

Tkaczy 14 dni temu
Kiedy pojawią się białe twistery?
SUPERSOUND 14 dni temu
DJTT czeka aż fabryka wyprodukuje. Na koniec lipca ma być we USA. Od tego czasu około 1-2 tygodnie i będzie u nas- to przewidywany czas. Pewność będzie jak przyjedzie;)

Mamy na stanie B-STOCK w dobrym stanie i cenie:
https://supersound.pl/69301-dj-techtools-midi-fighter-twister-white-b-stock