MidiPlus Studio M - studyjna jakość, studencki budżet

MidiPlus Studio M - studyjna jakość, studencki budżet
Opublikował(a) Redakcja 6 miesięcy temu 12849 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Jeśli szukasz prostego, a zarazem wydajnego rozwiązania do nagrywania i miksowania, to interfejs Midiplus Studio M jest dla Ciebie idealnym wyborem. A teraz, możesz mieć ten model za 399zł!

Nie musisz już inwestować w drogie i skomplikowane urządzenia, aby uzyskać wysokiej jakości dźwięk i nagrać swoje utwory. Dzięki interfejsowi Midiplus Studio M, możesz łatwo i szybko nagrywać swoje instrumenty lub wokal, a następnie miksować je w swoim ulubionym DAW.

Dodatkowo, interfejs Midiplus Studio M jest wykonany z solidnych materiałów, co oznacza, że jest trwały i wytrzymały. Posiada też wiele przydatnych funkcji, takich jak wysokiej jakości przedwzmacniacze, niską latencję, oraz możliwość próbkowania do 192 kHz.

Wraz z interfejsem Midiplus Studio M, otrzymasz także program CUBASE LE - idealne narzędzie dla początkujących w produkcji muzycznej. Dzięki niemu, będziesz mógł tworzyć własne aranżacje, projektować nowe dźwięki, a także sfinalizować swoje utwory.

Jeśli chcesz w pełni cieszyć się swoją przygodą z nagrywaniem i miksowaniem, nie przegap tej okazji! Warto dodać, że cena 399zł to obecnie jedna z najniższych na rynku w kategorii interfejsów audio z takimi parametrami.
Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy MidiPlus:


#midiplus Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy