Modal Electronics: POBIERZ BEZPŁATNĄ BIBLIOTEKĘ BRZMIEŃ MONSTER MACHINE

Modal Electronics: POBIERZ BEZPŁATNĄ BIBLIOTEKĘ BRZMIEŃ MONSTER MACHINE

Modal Electronics: POBIERZ BEZPŁATNĄ BIBLIOTEKĘ BRZMIEŃ MONSTER MACHINE

Opublikował(a) Redakcja 4 miesiące temu 912 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

Poznaj niezwykle inspirującą, bezpłatną bibliotekę brzmień z 30 presetami, która wykorzystuje moc dźwiękowego silnika wavetable serii ARGON8 i dzięki której użytkownicy będziesz mógł tworzyć swoje produkcje dosłownie gdziekolwiek.

Modal Electronics, jeden z wiodących globalnych producentów syntezatorów, ogłosił nową bibliotekę brzmień Monster Machine do syntezatorów serii ARGON8.

Kolekcja ta, wykorzystująca surową moc podrasowanego silnika wavetable syntezatora ARGON i wstrzykująca mocną dawkę inspiracji prosto z gatunków horroru i science fiction, wraz z 40 innymi światowymi teksturami, sprawi, że Twoja kreatywność wzniesie się na jeszcze wyższy poziom.

Wyposażony w skrupulatnie wyselekcjonowaną kolekcję dystopijnych padów, kanciastych grzmiących basów i upiornych leadów, Monster Machine jest idealny, by nadać nowy wymiar współczesnym produkcjom muzycznym jak też tradycyjnym kompozycjom.

Wejdź na blog Modal Electronics, aby pobrać darmowy pakiet brzmień Monster Machine i dodać trochę pozaziemskiego paliwa do swojego arsenału dźwiękowego.

Chcesz urozmaicić swoją twórczą produkcję świeżymi dźwiękami? Pobierz bibliotekę Monster Machine!

PRODUKTY MODAL:


#Modal Opublikowano w kategorii: AktualnościPromocje

Komentarze

Herard 4 miesiące temu
Pobrane- sztosiwo.