Monitory studyjne Kali Audio IN-8 V2 od teraz także białe!

Monitory studyjne Kali Audio IN-8 V2 od teraz także białe!
Opublikował(a) Redakcja 2 miesiące temu 337 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Kali Audio zaprojektowało swoje monitory tak, aby nie rzucały się w oczy, by były atrakcyjne i pasowały do profesjonalnych przestrzeni roboczych.

Białe wyglądają bardzo dobrze, a ich kolor świetnie się sprawdza w wielu nowoczesnych przestrzeniach studyjnych. Mamy przyjemność ogłosić, że biały model IN-8 V2 jest teraz dostępny w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce.

Kali Audio IN-8 V2 jest trójdrożnym aktywnym monitorem studyjnym, wyposażonym 
w przetwornik niskotonowy o średnicy 8” oraz współosiowo zainstalowany przetwornik średniotonowy 4” i przetwornik wysokotonowy 1”. Unikatowe ustawienie przetworników średnio i wysokotonowego eliminuje przesunięcia fazowe i wzajemne interferencje oraz odbicia dźwięku poza osią, tworząc niewiarygodnie dokładny 
i realistyczny obraz stereo. Obraz stereo, w połączeniu z czystością brzmienia sprawia, że niezwykle łatwo jest zbudować kompletny i szczegółowy obraz miksu. Każdy jego aspekt jest prezentowany z czystością i dokładnością, pozwalając na precyzyjne dobranie brzmienia.

Platforma wzmacniacza pozwala na zmniejszenie szumu własnego o 12 dB, przy jednoczesnym zwiększeniu maksymalnego SPL o 3 dB. Dla uzyskania łagodniejszej odpowiedzi w zakresie wysokich częstotliwości, przeanalizowano i udoskonalono pliki kalibracyjne.

Zaktualizowano także ustawienia korektorów granicznych, aby odzwierciedlały typowe przypadki ustawienia monitorów. Fizyczne ulepszenia obejmują między innymi zastosowanie lżejszych membran przetworników dla lepszej odpowiedzi transjentów oraz ulepszoną konstrukcję obudowy poprawiającą wytrzymałość. 

Ze względu na współosiowe umieszczenie przetworników średnio i wysokotonowego oraz ustawienie punktu podziału pasma między przetwornikiem nisko i średniotonowym na 330Hz, monitor IN-8 jest akustycznym źródłem punktowym. Daje to idealną charakterystykę kierunkową dla monitora studyjnego. Użytkownik będzie 
w stanie usłyszeć bardzo realistyczny obraz stereo, z detalami umieszczonymi wyraźnie i spójnie. Wszystkie problemy z dźwiękiem występujące poza osią monitora, które są nieuniknione w monitorach dwudrożnych, są praktycznie wyeliminowane w monitorze IN-8. 

Włożono wiele pracy w optymalizację przetwornika średniotonowego, nie tylko pod kątem jego własnych parametrów akustycznych, ale również pod kątem jego roli jako falowodu dla głośnika wysokotonowego.

Jego kształt jest bardzo precyzyjny, co pozwala na kontrolowaną kierunkowość w okolicach punktu podziału pasma pomiędzy przetwornikiem średniotonowym a wysokotonowym, zapewniając dokładne sumowanie zarówno w osi, jak i poza nią. Wychylenie membrany przetwornika średniotonowego zostało ograniczone do mniej niż 1mm (od szczytu do szczytu), dzięki czemu drgania przetwornika średniotonowego nie mają negatywnego wpływu na pracę przetwornika wysokotonowego.

Monitor IN-8 wykorzystuje także wszystkie zalety monitorów Kali z serii Lone Pine: zoptymalizowaną konstrukcję przetwornika niskotonowego, pozwalającą odtwarzać czysty i potężny bas, udoskonalony przedni port basowy oraz nasze korektory
z kompensacją graniczną.


Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Kali Audio:


#KALI AUDIO Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy