MPC X SE na jubileusz 35-lecia AKAI MPC

MPC X SE na jubileusz 35-lecia AKAI MPC
Opublikował(a) Redakcja 14 dni temu 195 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

MPC ciągle przesuwało granice sprzętowego tworzenia muzyki. W każdym pokoleniu wiodący twórcy muzyki potrzebują technologii, która dotrzyma kroku ich inspiracji i potrzebom ich twórczości. MPC nadal jest liderem w dziedzinie innowacyjnych funkcji i rozwoju, magicznie ożywiając muzykę. Od Note Repeat i 16 Levels dla hip-hopowców po wciągający Swing dla elektronicznych groove’ów i patternów perkusyjnych. Dzięki swojej potężnej technologii MPC było podstawą dla kolejnych hitów.

Dziś samodzielna platforma MPC kontynuuje to dziedzictwo wraz z technologią płynnie działającego ekranu dotykowego, większą liczbą wejść/wyjść niż kiedykolwiek, które pozwalają na połączenie ze sobą całego zestawu produkcyjnego, oraz integracją bezprzewodową, taką jak Wi-Fi, Bluetooth i Ableton Link 3, umożliwiającą tworzenie muzyki bez żadnych ograniczeń.

Najpotężniejsze MPC w historii

Solidny czterordzeniowy procesor cementuje MPC X SE, które jest wiodącym nowoczesnym urządzeniem do tworzenia muzyki, wzbogaconym o imponujące 4GB pamięci RAM. Zapewnia to większą moc dla samplingu i nagrywania niż kiedykolwiek wcześniej. Łatwo i błyskawicznie ładuj instrumenty oraz sample do dużych projektów dzięki zwiększonej pamięci, co idealnie przydaje się podczas sesji studyjnych lub szybkiej zmiany utworów na scenie.
Zapisuj duże projekty, sekwencje, programy perkusyjne do swoich beatów natychmiastowo bez przerywania pracy dzięki rozszerzonej pamięci wewnętrznej 48 GB.

MPC X SE jest jedynym MPC z 2 wejściami/4 wyjściami MIDI, abyś mógł podłączyć wszystkie swoje syntezatory, klawiatury, moduły i inne urządzenia. Ogromny 10-calowy regulowany ekran dotykowy jest idealnym wyświetlaczem dla długich sesji twórczych. 16 przypisywalnych pokręteł Q Link z diodami OLED zapewnia natychmiastowe wizualne informacje zwrotne dla każdego programu, instrumentu lub parametru efektu insertowego i natychmiastową bezpośrednią kontrolę nad brzmieniem.
Dla twórców pracujących w szybkim tempie, przywiązanych do napiętego harmonogramu, sposób obsługi MPC pozwala uzyskać przewagę dzięki intuicyjnemu i efektywnemu procesowi twórczemu.

Legendarny sprzęt, najnowocześniejsze oprogramowanie

Przez lata układ 16 padów MPC był domyślną metodą wprowadzania danych dla MPC. Ciesz się nostalgicznym szarym kolorem tych padów nowej generacji, które posiadają podświetlane krawędzie RGB i reagują na siłę nacisku. Z łatwością wystukuj rytmy, melodie lub akordy dzięki trybom Notes i Chords, idealnym do grania na tysiącach wbudowanych instrumentów. MPC X SE posiada premierową kolekcję instrumentów, w tym wielokrotnie nagradzany flagowy power-synth „Fabric XL”, Stage Piano, synth OPx4 FM i wiele innych. MPC ewoluowało wraz ze współczesnym twórcą muzyki, dodając nie tylko brzmienia i funkcjonalność, lecz także światowej klasy efekty insertowe do przetwarzania dźwięku. Poznaj szeroką kolekcję wtyczek takich jak Stutter, Granulator, Half Speed, pakiet AIR Vocal Effects, MotherDucker, AMP Sim i wiele innych. Kiedy potrzebujesz rozszerzyć paletę brzmień, przejrzyj sklep MPC i zaktualizuj swój MPC X SE o nowe instrumenty wtyczkowe takie jak syntezator Mini D lub procesor efektów Flavor Pro, aby tchnąć nowe życie w swoją maszynę. Dzięki Wi-Fi możesz zaktualizować swoje urządzenie bezprzewodowo w zaledwie kilka chwil.

Dan Gill, starszy menedżer produktu w firmie Akai Professional, powiedział: „MPC powstawał dzięki pracy wykonywanej z zamiłowaniem. Każdego dnia staramy się dostarczać narzędzia, które wspierają wszystkich twórców muzyki, od naszych długoletnich użytkowników MPC, którzy ufają i polegają na swoich MPC w codziennej muzycznej harówce, aż po najnowszych członków społeczności MPC, którzy spoglądają na legendę MPC, gdy wkraczają w swoje pierwsze muzyczne przedsięwzięcia. MPC X Special Edition to hołd dla tego, skąd pochodzimy i co osiągnęliśmy oraz wyznacznik kolejnego rozdziału innowacyjnego, przełomowego rozwoju produktów muzycznych”.

Najważniejsze cechy:

  • Autonomiczne MPC – nie wymaga komputera
  • MPC Plugin Collection – ponad instrumentów 20 MPC
  • 48 GB pamięci wewnętrznej (ponad 16 GB pamięci użytkownika)
  • 4 GB RAM do samplowania i nagrywania dźwięku
  • Ponad 100 efektów insertowych od AIR Music Tech
  • Regulowany ekran dotykowy od przekątnej 10,1″ z obsługą gestów
  • 16 przypisywalnych pokręteł Q Link
  • Kultowa kolorystyka retro MPC
  • Zawiera oprogramowanie MPC 2 Desktop dla komputerów Mac i PC.Read our customers' reviews of AKAI products:


#AKAI Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy