Nowe funkcje w BAND IN A BOX

Nowe funkcje w BAND IN A BOX

Nowe funkcje w BAND IN A BOX

Opublikował(a) Redakcja 12 dni temu 156 unikalnych wyświetleń 1 komentarz

Prezentujemy nowe funkcje w BAND IN A BOX od PG MUSIC!

Przez lata dodano wiele funkcji do „Band-in- a-Box”, takich jak Notacja i Słowa, Piano Roll, 16-kanałowy MIDI multitrack, Harmonizacja, StyleMaker, StylePicker oraz okno Conductor, Medley Maker i 24-substyle Multistyle. Solista i Melodysta to popularne „funkcje”, które pozwalają na generowanie profesjonalnego solo, a nawet nowych utworów od podstaw. RealDrums dodaje ludzki element prawdziwego perkusisty, a RealTracks zapewnia jeszcze więcej muzyków na żywo, ożywiając cały Band-in- a-Box. Kreator akordów dźwiękowych wyposażony jest w funkcję analizy, wyodrębniania i wyświetlania akordów z nagrań audio na ekranie, a następnie ich zapisywanie w arkuszu akordów Band-in- a-Box.

Dodanie funkcji dźwięku cyfrowego sprawia, że Band-in- a-Box jest idealnym narzędziem do tworzenia, odtwarzania i nagrywania muzyki za pomocą MIDI. Band-in- a-Box dla pozwala również na nagrywanie instrumentu lub głosu do kompozycji z przetwarzaniem za pomocą własnych efektów dźwiękowych DirectX. Wbudowane harmonie dźwiękowe TC Helicon przekształcą twoją ścieżkę dźwiękową w wiele partii harmonii lub dostosują jej tonację wraz z efektem wibracji i efektem„scooping” dla zapewnienia realistycznych stylów wokalowych. Możesz wydrukować kompletne dzieło z akordami, powtórzeniami i zakończeniami, znacznikami DC i kodami lub zapisać jako plik graficzny dla publikacji internetowej lub wysłać w wiadomości e-mail do znajomego. Kiedy będziesz gotowy, aby inni mogli usłyszeć twoją kompozycję, możesz ją wypalić bezpośrednio na Audio CD. Możesz też zapisać kompozycję jako plik Windows Media File (lub w innymskompresowanym formacie) na potrzeby Internetu.

Będziesz miał jeszcze większą radość podczas tworzenia automatycznych składanek, odtwarzania ulubionej listy utworów w Band-in- a-Box Jukebox oraz pośpiewywania do swoich plików Karaoke zgrafiką CDG.

Plan prezentacji:

  1. 00:55 przegląd 202 nowych styli!
  2. 02:26 jak przebiega zmiana stylu?
  3. 03:27 style wideo / generowanie wideo
  4. 04:58 zapis nut / akordów do wideo
  5. 06:01 rozpoznawania akordów
  6. 07:45 baza 10.000 utworów
  7. 09:54 obsługa sygnatur 6/8, 12/8, 9/8 10:41 funkcja harmonizacji
  8. 11:55 różne możliwości podglądu zapisu
  9. 13:10 eksport audio do DAW
  10. 16:37 podsumowanie

KUP BAND IN A BOX DLA WINDOWS


KUB BAND IN A BOX DLA MAC:


#band in a box Opublikowano w kategorii: TutorialeTesty

Komentarze

Rolex 8 dni temu
Polecam ten program! Nie ma konkurencji