Nowe słuchawki od RØDE - NTH-100M z mikrofonem

Nowe słuchawki od RØDE - NTH-100M z mikrofonem
Opublikował(a) Redakcja 2 miesiące temu 585 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Firma RØDE przedstawia słuchawki NTH-100M – wersję z mikrofonem wielokrotnie nagradzanych słuchawek NTH-100. Wprowadzony na rynek na początku tego roku, cieszący się szerokim uznaniem model NTH-100 stanowił bardzo wyczekiwany debiut RØDE na rynku słuchawek.

Od tego czasu zajęły one ugruntowaną pozycję współczesnego klasyka dzięki wyjątkowej jakości dźwięku, innowacyjnym właściwościom zapewniającym najwyższy komfort, eleganckiemu wyglądowi i solidnej jakości wykonania. Słuchawki NTH-100M mają te same cenne cechy i dodatkowo wyposażone są w mikrofon nagłowny klasy broadcastowej, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla mediów i transmisji, podcastingu, streamingu, rozmów konferencyjnych oraz innych zastosowań biznesowych. Mikrofon NTH-Mic jest również dostępny jako samodzielne akcesorium, które pozwala dotychczasowym użytkownikom NTH-100 przekształcić swoje słuchawki w profesjonalne słuchawki z mikrofonem.

Kluczowe cechy NTH-100M

  • Specjalnie dopasowane przetworniki, które zapewniają niezwykle precyzyjną charakterystykę częstotliwościową i niski poziom zniekształceń – idealne rozwiązanie zarówno do krytycznego odsłuchu, jak i dla zwykłych słuchaczy
  • Precyzyjnie zaprojektowana konstrukcja akustyczna zapewniająca wyjątkową szczegółowość i klarowność dźwięku
  • Mikrofon pojemnościowy klasy broadcastowej, zapewniający bardzo szczegółową reprodukcję głosu
  • Wyściółka nauszników i pałąka z Alcantary® zapewnia najwyższy komfort
  • Wyjątkowe ergonomiczne nauszniki z wyściółką z pianki z pamięcią kształtu dla doskonałej izolacji hałasu oraz rewolucyjnym żelem CoolTech™ ograniczającym zmęczenie
  • W pełni regulowany pałąk z systemem blokującym FitLok™ dla idealnego dopasowania słuchawek do kształtu głowy
  • Wytrzymała, odporna na zużycie konstrukcja i modułowa budowa zapewniająca niezrównaną trwałość
  • Zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości komponentów w najnowocześniejszych zakładach RØDE w Sydney w Australii.

„Słuchawki NTH-100 odniosły ogromny sukces od czasu ich premiery w marcu” – powiedział dyrektor generalny RØDE Damien Wilson. „Spędziliśmy kilka lat na skrupulatnym projektowaniu tych słuchawek, aby zapewnić najlepsze możliwe wrażenia słuchowe, i były one natychmiastowym hitem dla wszystkich, od profesjonalistów audio po domowych muzyków i twórców treści, szczególnie ze względu na ich bardzo wierną sygnaturę dźwiękową i ultrawygodną konstrukcję. Poczuliśmy ogromną satysfakcję, gdy okazało się że nasza ciężka praca się opłaciła i teraz z wielką przyjemnością możemy dostarczyć wszystko, co model NTH-100 ma do zaoferowania w wersji z profesjonalnym mikrofonem”.

Usłysz i bądź usłyszany dzięki niesamowitej jakości dźwięku

Podzespoły słuchawek NTH-100M są identyczne jak w NTH-100. Obejmuje to indywidualnie dopasowane 40-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które zostały starannie wykonane przy użyciu wysokiej jakości komponentów, aby zapewnić niezwykle dokładną charakterystykę częstotliwościową i bardzo niskie zniekształcenia. Konstrukcja nauszników dodatkowo poprawia wrażenia słuchowe, a ich unikalny kształt zapewnia optymalną wydajność akustyczną dla uzyskania wyjątkowej czystości i szczegółowości dźwięku. Każda z nausznic posiada również warstwę pianki o wysokiej gęstości z pamięcią kształtu, która zapewnia doskonałą izolację od zewnętrznych hałasów.

Słuchawki NTH-100 mają bardzo otwartą, naturalną sygnaturę dźwiękową, co czyni je idealnymi do szerokiego zakresu zastosowań, od osłuchu krytycznego po zwykłe, codzienne słuchanie. Dzięki dodaniu mikrofonu klasy broadcast słuchawki NTH-100M stają się jeszcze bardziej wszechstronne i oferują zarówno studyjną jakość monitorowania dźwięku, jak i ujmowaniu głosu w eleganckim, stylowym zestawie.

NTH-Mic posiada miniaturową kapsułę pojemnościową, która zapewnia bardzo szczegółową reprodukcję głosu i jest ustawiona dla optymalnego tłumienia głosek wybuchowych przy każdym kształcie głowy. Mikrofon można kompletnie zdemontować, gdy nie jest używany. Dotychczasowi użytkownicy NTH-100 mogą go również zakupić jako osobne akcesorium, co czyni te słuchawki jedną z najbardziej uniwersalnych par dostępnych na rynku.

Wykonane z myślą o maksymalnym komforcie

Słuchawki NTH-100M zostały stworzone dla zapewniania maksymalnego komfortu i mogą poszczycić się precyzyjnie zaprojektowaną ergonomiczną konstrukcją oraz innowacyjnymi właściwościami, które sprawiają, że są idealne do długotrwałego noszenia. Wyposażone są w luksusowe wyściółki nauszników i pałąka z Alcantary®, które są wyjątkowo miękkie i przepuszczają powietrze. Każda nausznica posiada również warstwę rewolucyjnego żelu CoolTech™, który pochłania i rozprasza ciepło, aktywnie chłodząc głowę i uszy, co znacznie zmniejsza zmęczenie podczas noszenia słuchawek i jest nieocenione przy długim użytkowaniu. Wyściółka z pianki z pamięcią kształtu w każdym nauszniku nie tylko zapewnia doskonałe pasywne tłumienie zewnętrznych hałasów, lecz także gwarantuje indywidualne dopasowanie do każdego rozmiaru i kształtu głowy, nawet w przypadku osób noszących okulary. Pałąk jest w pełni regulowany i wyposażony w system blokujący FitLok™, który mocno zabezpiecza nauszniki, dając poczucie indywidualnego dopasowania za każdym razem, gdy są noszone.

Wytrzymałe i trwałe

Słuchawki NTH-100M są niezwykle wytrzymałe, zbudowane przy użyciu wysokiej klasy komponentów w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych RØDE w Sydney w Australii. Każdy element został wykonany tak, aby przetrwać lata codziennego użytkowania, od wytrzymałego pałąka ze stali sprężynowej i trwałego wykończenia Alcantarą, po system FitLok, który zapewnia minimalne zużycie mechaniczne.

Odłączany mikrofon NTH-Mic posiada blokowane złącze bagnetowe dla zapewniania solidnego połączenia, a możliwość odłączenia mikrofonu zapewnia jego bezpieczeństwo podczas przechowywania lub transportu. Poduszki i kabel mogą zostać również wymienione przez użytkownika, co zapewnia maksymalną trwałość, a do tego słuchawki NTH-100 są objęte dożywotnią gwarancją – co jest światową nowością w przypadku profesjonalnych słuchawek – podczas gdy NTH-Mic jest objęty 2-letnią gwarancją.Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy Rode:


#rode Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy