Nowość od AKAI - ​​​MPK MINI Plus

Nowość od AKAI - ​​​MPK MINI Plus
Opublikował(a) Redakcja 11 miesięcy temu 3620 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Linia klawiatur MPK Mini zrewolucjonizowała mobilne tworzenie muzyki dla producentów i beat makerów na całym świecie. Nowy klawiatura MPK Mini Plus opiera się na tej innowacji, dając muzykom pełną kontrolę twórczą, która zapewnia doskonałe wyczucie i ekspresję, wraz z narzędziami wydajności nowej generacji. Zaawansowana łączność łatwo i w pełni łączy wszystkie Twoje ulubione urządzenia studyjne dla pełnej i rozszerzonej integracji sprzętowej w kompaktowej 3-oktawowej konstrukcji.

Kontrola kreatywności

MPK Mini Plus oferuje rozbudowane elementy sterujące zapewniające głęboką kontrolę nad szerokim zakresem funkcji. 8 czułych na nacisk padów MPC z podświetleniem RGB jest podstawą nie tylko do grania dynamicznych bitów i programowania perkusji, ale także do przypisywania zmian programu i wyzwalania dodatkowych parametrów CC.

Niezwykłe odczucia i ekspresja

MPK Mini Plus posiada 37 klawiszy z dynamicznym układem klawiszy Gen 2 w celu rozszerzenia możliwości komponowania melodii i harmonii. 3 pełne oktawy oznaczają więcej przestrzeni dla dwuręcznych akordów, arpeggiacji i układania solówek lub pejzaży dźwiękowych. Gen 2 Dynamic Keybed posiada niewiarygodnie grywalne klawisze z szerszym zakresem prędkości, dostarczając światowej klasy dynamikę nut i odpowiedź.

Niezwykła ekspresja

MPK Mini Plus ma 37 klawiszy z dynamicznym układem klawiszy Gen 2, który znakomicie rozszerza możliwości komponowania melodii i harmonii. 3 pełne oktawy oznaczają więcej przestrzeni dla dwuręcznych akordów, arpeggiacji i układania solówek lub pejzaży dźwiękowych. Gen 2 Dynamic Keybed posiada niewiarygodnie grywalne klawisze z szerszym zakresem prędkości, dostarczając światowej klasy dynamikę nut i odpowiedź. Z większą liczbą klawiszy Twoja muzyka będzie potrzebowała nowych sposobów na dodanie uczucia i ekspresji, dlatego też MPK Mini Plus dodaje dedykowane kontrolery Pitch Bend i Modulation Wheel, aby ożywić każdy występ.

Samodzielna praca

Na potrzeby spontanicznych kreatywnych chwil lub szybkich jam session, MPK Mini Plus może działać z funkcją standalone. Nowy polifoniczny sekwencer krokowy jest wygodny do uchwycenia świeżych pomysłów w locie. Nagrywaj jednocześnie nuty i motywy perkusyjne aby stworzyć własną kompozycję muzyczną. Podłącz się do każdego zgodnego z klasą urządzenia USB lub 5-pinowego urządzenia MIDI i użyj złączy CV/Gate, aby podłączyć się do swojego racka i innych syntezatorów modułowych.

Zawiera DAW MPC Beats na Mac i PC

Dołączone oprogramowanie DAW MPC Beats dla komputerów Mac i PC oferuje niezwykle wydajny przepływ pracy MPC bezpośrednio na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Dzięki większej liczbie klawiszy na 37-nutowym instrumencie Gen 2, instrumenty pluginowe MPC takie jak Electric i Tubesynth ożyją z rozszerzonym zakresem dźwiękowym. Ustaw MPK Mini Plus na biurku i połącz z samodzielnymi urządzeniami MPC, aby kontrolować wtyczki Mellotron i Hype.

Główne cechy:

  • 37 klawiszy Gen 2 Dynamic Keybed
  • Kontrolki transportu
  • Przypisywany Joystick dla dynamicznej kontroli MIDI
  • 8 padów perkusyjnych z podświetleniem RGB
  • Koła Pitch Bend i Mod
  • Wbudowany sekwencer krokowy
  • CV/Gate I/O
  • 5-pinowe wejście/wyjście MIDI


Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy AKAI:


#AKAI Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy