Nowy mikrofon UNIVERSAL AUDIO SC-1 z wtyczką Hemisphere już dostępny!

Nowy mikrofon UNIVERSAL AUDIO SC-1 z wtyczką Hemisphere już dostępny!
Opublikował(a) Redakcja 14 dni temu 255 unikalnych wyświetleń Brak komentarzy

Dzięki mikrofonowi SC-1 i oprogramowaniu do modelowania mikrofonów Hemisphere, uchwycisz wokale i instrumenty z autentycznym brzmieniem i charakterem najpopularniejszych mikrofonów studyjnych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano – a wszystko to za pomocą jednego profesjonalnego mikrofonu pojemnościowego.

Mikrofon SC-1 zapewnia klasyczne brzmienie pojemnościowe, idealne do nagrywania wokali, gitary akustycznej, smyczków, a nawet głośnej kolumny gitarowej.

Ultraliniowy obwód mikrofonu i rozszerzony zakres dynamiki zapewniają wolne od zniekształceń brzmienie zarówno w niskich, jak i wysokich częstotliwościach.

Dzięki zastosowaniu tej samej wielokrotnie nagradzanej technologii, co w mikrofonach modelujących UA Sphere, dołączona wtyczka Hemisphere zapewnia autentyczne brzmienie najważniejszych mikrofonów pojemnościowych Neumann, Sony, AKG i innych – w czasie rzeczywistym za pomocą Apollo lub natywnie w programie DAW.* Możesz także kształtować brzmienie swoich nagrań za pomocą filtrów, efektu zbliżeniowego i kontroli osi – nawet po zakończeniu śledzenia.


*Wtyczka Hemisphere dostępna po zarejestrowaniu produktu. Hemisphere dla UAD i Apollo Realtime dostępna na początku listopada 2023 r. Wszystkie znaki towarowe są własnością odpowiednich właścicieli i są używane wyłącznie do reprezentowania mikrofonów i obróbki dźwięku modelowanych jako część oprogramowania Hemisphere.

Kluczowe cechy:

  • Uzyskaj dostęp najsłynniejszych na świecie studyjnych mikrofonów pojemnościowych Neumann, Sony, AKG i innych*.
  • Kształtuj dźwięk swoich nagrań za pomocą filtrów, efektu zbliżeniowego i kontroli osi – nawet po nagraniu.
  • Ciesz się gładkimi, profesjonalnymi nagraniami dzięki ultraliniowemu obwodowi SC-1 i rozszerzonemu zakresowi dynamiki.
  • Ciesz się latami bezkompromisowych nagrań z prawdziwym kunsztem UA.
Przeczytaj opinie naszych klientów o produktach firmy UNIVERSAL AUDIO:

#universal audio Opublikowano w kategorii: Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy